Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęscie/nieszczescie moje mam taniego Unitasa i P3000- to może w ch….u..j… a mnie nie zrobili . A może……????Kto to wie.

Ale nie czekalem w kolejce naście lat i mam😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,  tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku,  że może czas sprzedać zabawki. I może w jakąś kolejkę się ustawić... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, just_nobody07 napisał(-a):

Cholera,  tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku,  że może czas sprzedać zabawki. I może w jakąś kolejkę się ustawić... 🤔

....jak masz znajomości /ja nie mam i nie mam konta zakupowego na 100K/to i dla mnie załatw ;)

Dojrzałem do jedynie słusznej opcji, no i gust zegarkowy mi się poprawił 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jimmy6 napisał(-a):

....jak masz znajomości /ja nie mam i nie mam konta zakupowego na 100K/to i dla mnie załatw ;)

Dojrzałem do jedynie słusznej opcji, no i gust zegarkowy mi się poprawił 😅

 

Załatwione 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cholera,  tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku,  że może czas sprzedać zabawki. I może w jakąś kolejkę się ustawić...

Maciek - jak coś to wiesz na co ja się pisze
A tak przy okazji moje włosko-szwajcarskie Chińczyki
b12ee7f313cbe1aa907d501c2f21b3b1.jpg
Na pewno nie ostatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, just_nobody07 said:

Cholera,  tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku,  że może czas sprzedać zabawki. I może w jakąś kolejkę się ustawić... 🤔

Sprawa jest rozwojowa... nie ma co pochopnych ruchów wykonywać. Zaraz się może okazać, że ktoś tam na Księżyciu nie był, a inny wcale nie eksplorował głębin... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, nicon napisał(-a):

Ja tam bym chętnie kupił gdyby nie rozmiar, szczególnie takie 000 jak ma kolega @pawel007, bo jest zgodny z DNA tej linii i nadaje się faktycznie na sportowy zegarek do używania. Nie rozumiem tylko dlaczego stwierdzenie faktu, że aktualny właściciel marki Panerai kłamie w sprawie historii i aktualnych produktów powoduje takie silne reakcje obronne. I co wy macie z tym wpisywaniem się w kolejki, najlepsze Rolexy, tak jak najlepsze PAMy czyli te z Unitasem i konstrukcją nadającą się do zamoczenia można kupić jedynie na rynku wtórnym od ręki. Są też inne marki poza Rolexem i Panerai.

Tak sobie tylko zażartowałem, nie ma o co kruszyć kopii ;)

Ani nie bronię, ani nie oskarżam. Szczerze to mi w sumie wszystko jedno co tam pakują i jak to nazywają. Uwielbiam moje unitasy i nie zamierzam się ich pozbywać, ale fakt,  że mijanie się z prawdą w marketingu zbyt ładne nie jest. 

Co do rolka to całe szczęście jest kilka innych marek, które mnie kręcą zdecydowanie bardziej, więc raczej i tak już znacznego popytu zwiększać nie zamierzam ;)

27 minut temu, rafiros napisał(-a):


Maciek - jak coś to wiesz na co ja się pisze emoji12.png
A tak przy okazji moje włosko-szwajcarskie Chińczyki emoji12.png
b12ee7f313cbe1aa907d501c2f21b3b1.jpg
Na pewno nie ostatnie

Myślałem, że na 372, a tego już masz 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu szcerze powiem, że moja cała krytyka postępowań marketingowych Panerai wynika tylkko i wyłącznie z zazdrości, bo nie mam Paneraia, a chciałbym mieć, na co są dowody wcześniej w tym wątku.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak któryś z kolegów postanowi zemścić się na kłamliwych decydentach e panerai i sprzedać swój chiński złom, to czekam na PW 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tbn napisał(-a):

Ja chyba jestem jakiś dziwny, bo niezależnie czy kupuje bułkę czy zegarek to jak ktoś ze mnie próbuje zrobić idiotę to nie kupuję. Pama miałem , jak na kilkanaście tysięcy co płaciłem to unitas do przeżycia. Więcej to juz trochę niepoważne jak dla mnie. Wyglądał świetnie ale rozmiar mnie skutecznie wyleczył. Dzisiaj znając bliżej historię z obecnym Panerai nie chciałbym mieć zbyt dużo wspólnego. :)

To ciekaw jestem jaki masz stosunek do samochodow, skoro wiekszosc luksusowych marek mozna obecnie nazwac "skladakami" - to czym jezdzic??? Zostaja tylko stare poczciwe Polonezy i Maluchy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to samochód składak, poza tym luksus mnie nie interesuje ani mnie na niego nie stać. Moje niemieckie auto nie było reklamowane jako inhouse, a na pewnie nie kupiłbym od VAGa bo tu już wiadomo, że oszukują. 😂

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, tbn napisał(-a):

Nie wiem co to samochód składak...

To proste - Nissan ma silnik Renaulta, w Porsche ten sam co w VW a w Skodzie siedzi identyczny co w Golfie czy Audi - i co tu kupowac??? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Rolsa bo tam polowa z BMW 😎

19 minut temu, artme napisał(-a):

To proste - Nissan ma silnik Renaulta, w Porsche ten sam co w VW a w Skodzie siedzi identyczny co w Golfie czy Audi - i co tu kupowac??? 🤔


Tylko nie Rolsa bo tam polowa z BMW 😎 

… no chyba ze BMW


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Porsche jest na ecie VAG, więc w sumie inhouse. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

Tak sobie tylko zażartowałem, nie ma o co kruszyć kopii ;)

Ani nie bronię, ani nie oskarżam. Szczerze to mi w sumie wszystko jedno co tam pakują i jak to nazywają. Uwielbiam moje unitasy i nie zamierzam się ich pozbywać, ale fakt,  że mijanie się z prawdą w marketingu zbyt ładne nie jest. 

Co do rolka to całe szczęście jest kilka innych marek, które mnie kręcą zdecydowanie bardziej, więc raczej i tak już znacznego popytu zwiększać nie zamierzam ;)

Myślałem, że na 372, a tego już masz 😱

……………..widzę, że myślimy podobnie w kontekście OP. Mnie również nie podobają się naciągnięcia ze strony „nowych” z OP.

 

Zegarkowej bajki Sylwestra nie kupuje, tak samo jak „wskrzeszenia korony” McQueena. Czekam z niecierpliwością na odnalezienie zegarka Che 😆

Nie kupuję bajek dyktowanych zyskiem, napisanych przez domy aukcyjne/ reklam z aktorami, którzy grają zgodnie ze scenariuszem.

 

Lubię swoje unitasowe Pamy. Za każdym razem gdy otwieram pudło z zegarkami i widzę Albina, to „micha mi się sama uśmiecha”, a to przecież brzydkie kaczątko OP, które nigdy nie będzie łabędziem. Mnie to nie martwi, śpię spokojnie.

 

Nicon, podpisuję się pod Twoim ostatnim postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go lubie…..

 

8D09684B-3D18-4677-8260-F1DE8FFAAC4D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fugas - jakby była taka opcja, to bym dał drugiego lajka za sam pasek... Mnie chodzi po głowie podobny z wydziarganym: '71 (rok, w którym zacząłem myśleć o pierwszym pamie, chociaż jeszcze nawet mówić się umiałem😉)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ledr

 

to robota Filipa, cioram go juz pare lat, raz na jakiś czas woskuje i służy dzielnie.

Nawet w taką pogodę jak dziś, jest w nim komfortowo.

szczerze polecam 🤘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym go woskujesz


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.