Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fugas napisał(-a):

Dorian, generalnie tym czym buty, nie rozczulam się 😁😁 ...

Dzięki.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fugas napisał(-a):

Apa,

fajny ten gofer 👍

Dziekuje! Czlowiek w szyje się podrapie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam wakacyjną wyrwę - przeglądam dwie strony wstecz i widzę, że PAM to jest zegarek do doopy? :o

O co tu chodzi? Możecie mi streścić?

Bo jeśli mam zamienić na Albert Riele lub inny renomowany Steinhart, to moje 514 będzie mi bardzo ciężko zamienić na w/w :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

Panowie,

mam wakacyjną wyrwę - przeglądam dwie strony wstecz i widzę, że PAM to jest zegarek do doopy? :o

O co tu chodzi? Możecie mi streścić?

Bo jeśli mam zamienić na Albert Riele lub inny renomowany Steinhart, to moje 514 będzie mi bardzo ciężko zamienić na w/w :(

Nie przejmuj się ! :huh:

Tylko popatrz jaki niewzruszony spokój przejawiają posiadacze zegarków radzieckich :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Nie przejmuj się ! :huh:

Tylko popatrz jaki niewzruszony spokój przejawiają posiadacze zegarków radzieckich :wub:

Oni przynajmniej płacą adekwatną cenę za to co siedzi w środku ich czasomierzy 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valygaar napisał(-a):

Panowie,

mam wakacyjną wyrwę - przeglądam dwie strony wstecz i widzę, że PAM to jest zegarek do doopy? :o

O co tu chodzi? Możecie mi streścić?

Bo jeśli mam zamienić na Albert Riele lub inny renomowany Steinhart, to moje 514 będzie mi bardzo ciężko zamienić na w/w :(

................to stary chwyt/ zobrzydzić, a później za 1/3 ceny odkupić ;)

 

..........czego chcieć więcej?/ wolne, słońce, kawa, książka i doborowe towarzystwo ;)

IMG_1207.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mój mechanizm to też jakieś gufno ? Tak z ciekawości pytam, bo w sumie nie kupowałem historii tylko świetnie układający się na nadgarstku "wielki zegar" o idealnych proporcjach, perfekcyjnie skomponowanej egonomicznej i czytelnej tarczy, z fajnym śmigiełkiem sekundnika i ciekawym dynksem (mikrorotorem) pod deklem  😉

 

 

r5.thumb.jpg.ee059afa01c6f6a0b911c73714833986.jpgr2.thumb.jpg.6ad777b27eddaad18609914f7d9b9cb4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tanatos70 napisał(-a):

Ten mój mechanizm to też jakieś gufno ? Tak z ciekawości pytam, bo w sumie nie kupowałem historii tylko świetnie układający się na nadgarstku "wielki zegar" o idealnych proporcjach, perfekcyjnie skomponowanej egonomicznej i czytelnej tarczy, z fajnym śmigiełkiem sekundnika i ciekawym dynksem (mikrorotorem) pod deklem  😉

Gufno prawda. Świetny zegarek, z dobrym mechanizmem 👍

A definicja in house jest dość pojemna, choć ma swoje granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to specjalnie dla @mario1971 sie po hiszpanskich ogrodach przeszedlem, bo chlopak lubi kwiaty... tylko czy do pama pasuja??? 😬 Chyba nie jest istotne, bo najwazniesza radosc klubowiczow 😁👍😂

 

D7D118C2-B6A4-48E5-ABFD-783295BA9B26.jpeg

2BB09367-5B55-4FC5-948F-7F250521D5CC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Oni przynajmniej płacą adekwatną cenę za to co siedzi w środku ich czasomierzy 😆.

Jakim trzeba być....( proszę sobie dopisać)  żeby takie debilizmy pisać w wątku miłośników Pama? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, artme napisał(-a):

W zasadzie, to specjalnie dla @mario1971 sie po hiszpanskich ogrodach przeszedlem, bo chlopak lubi kwiaty... tylko czy do pama pasuja??? 😬 Chyba nie jest istotne, bo najwazniesza radosc klubowiczow 😁👍😂

 

Dzięki Kolego!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, deepex napisał(-a):

Jakim trzeba być....( proszę sobie dopisać)  żeby takie debilizmy pisać w wątku miłośników Pama? 

Cóż, jakim trzeba być …(proszę sobie dopisać) żeby udowadniać sobie że jednak tysiące euro wydane na Pama to był dobry zakup, szczególnie odnośnie ostatnich kilku lat i tzw. mechanizmów in-house.
 

I żeby nie było: Pama miałem, lubiłem, ponosiłem ale sprzedałem, bo mnie znudził. Ale cała marketingowa otoczka i to co się w ostatnich latach dzieje wokół marki zaczyna być lekko żenujące. Ilość wtop i głupot po prostu jakie marka robi, chyba mocno przewyższa średnią dla tej półki cenowej. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Cóż, jakim trzeba być …(proszę sobie dopisać) żeby udowadniać sobie że jednak tysiące euro wydane na Pama to był dobry zakup, szczególnie odnośnie ostatnich kilku lat i tzw. mechanizmów in-house.
 

I żeby nie było: Pama miałem, lubiłem, ponosiłem ale sprzedałem, bo mnie znudził. Ale cała marketingowa otoczka i to co się w ostatnich latach dzieje wokół marki zaczyna być lekko żenujące. Ilość wtop i głupot po prostu jakie marka robi, chyba mocno przewyższa średnią dla tej półki cenowej. 

 

Załóż wątek frustratów: " Nie kupię Panerai ".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, deepex napisał(-a):

Jakim trzeba być....( proszę sobie dopisać)  żeby takie debilizmy pisać w wątku miłośników Pama? 

Podobny poziom prezentuje kolega, który już kilkukrotnie w tym wątku porównuje pama do radzieckich zegarków 😂… nic mi tak nie poprawia humoru, ale się nie odzywam, żeby nie wywolywać shitstormu, który jest charakterystyczny w wątku marki na „er”, ktora z kolei historycznie jest bardzo bliska Panerai 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, deepex napisał(-a):

 

Załóż wątek frustratów: " Nie kupię Panerai ".

 

Jakbyś posiadał umiejetność czytania ze zrozumieniem, to powyżej jest mój post w którym piszę że Paneraia posiadałem i nawet lubiłem. Szkoda że nie napisałeś „nie stać cię to się nie wypowiadaj” - twój post miałby  mocniejszy wydźwięk😆.
 

Po prostu cała otoczka i budowanie hype’u wobec brandu obecnie przez tę firmę uważam za przegięcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jakbyś posiadał umiejetność czytania ze zrozumieniem, to powyżej jest mój post w którym piszę że Paneraia posiadałem i nawet lubiłem. Szkoda że nie napisałeś „nie stać cię to się nie wypowiadaj” - twój post miałby  mocniejszy wydźwięk😆.
 

Po prostu cała otoczka i budowanie hype’u wobec brandu obecnie przez tę firmę uważam za przegięcie. 

Założyłes już?

Idź stąd do swojego wątku.  Chyba że, że nie masz odwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, deepex napisał(-a):

Założyłes już?

Idź stąd do swojego wątku.  Chyba że, że nie masz odwagi ?

Już sobie idę, nie gorączkuj się. A’propos, napisz do admina o zbanowanie wszystkich tych którzy psioczą odnośnie Panerai od kilku dni, chyba że nie masz odwagi. Ja wiem, że najlepszy wątek o danej firmie to pokazywanie słitfoci i wymienianie się ochami i achami. 

 

Acha, nie zapomnij napisać do hostingu strony Perezcope o zamknięcie tejże. Co ten facet wypisuje o Panerai to się nie godzi przecież🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

Już sobie idę, nie gorączkuj się. A’propos, napisz do admina o zbanowanie wszystkich tych którzy psioczą odnośnie Panerai od kilku dni, chyba że nie masz odwagi. Ja wiem, że najlepszy wątek o danej firmie to pokazywanie słitfoci i wymienianie się ochami i achami. 

 

Acha, nie zapomnij napisać do hostingu strony Perezcope o zamknięcie tejże. Co ten facet wypisuje o Panerai to się nie godzi przecież🤪.

 

Uff. Idziesz sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy - spokój. Warto? Nie warto!

Problemem to jest głód na świecie i brak wody a nie panerai, rolex czy inne.

wyluzujcie. 🤘🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik. Mnie nie chodzi o mechanizmy.  Mnie chodzi o tych co pie...lo bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Cóż, jakim trzeba być …(proszę sobie dopisać) żeby udowadniać sobie że jednak tysiące euro wydane na Pama to był dobry zakup, szczególnie odnośnie ostatnich kilku lat i tzw. mechanizmów in-house.
 

I żeby nie było: Pama miałem, lubiłem, ponosiłem ale sprzedałem, bo mnie znudził. Ale cała marketingowa otoczka i to co się w ostatnich latach dzieje wokół marki zaczyna być lekko żenujące. Ilość wtop i głupot po prostu jakie marka robi, chyba mocno przewyższa średnią dla tej półki cenowej. 

… nikt nikomu nic nie musi udowadniać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.