Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, beniowski napisał(-a):

Już sobie idę, nie gorączkuj się. A’propos, napisz do admina o zbanowanie wszystkich tych którzy psioczą odnośnie Panerai od kilku dni, chyba że nie masz odwagi. Ja wiem, że najlepszy wątek o danej firmie to pokazywanie słitfoci i wymienianie się ochami i achami. 

 

Acha, nie zapomnij napisać do hostingu strony Perezcope o zamknięcie tejże. Co ten facet wypisuje o Panerai to się nie godzi przecież🤪.

Jakoś nie widać żebyś wątek założył.  Hmmm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, deepex napisał(-a):

Jakoś nie widać żebyś wątek założył.  Hmmm 

Co chciałem, to napisałem - niestety nie wykonuję poleceń tylko dlatego że komuś się tak wydaje.

 

Natomiast z przyjemnością poczytam jakiś fajny post napisany przez ciebie, coś o marce, historii, mechanizmach, test zegarka. Chętnie się czegoś nowego dowiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak, przyjść do kogoś w gości i nasrać mu na dywan 😔

 

kolego Beniowski, jak widzisz od podajże 2 stron dyskutujemy nad ,rozwojem’ marki, ale dyskutujemy na poziomie marki Panerai nie żadnej innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fugas napisał(-a):

Nie ma to jak, przyjść do kogoś w gości i nasrać mu na dywan 😔

 

kolego Beniowski, jak widzisz od podajże 2 stron dyskutujemy nad ,rozwojem’ marki, ale dyskutujemy na poziomie marki Panerai nie żadnej innej.

Sam 3 tygodnie temu specjalnie odwiedziłem ich historyczny butik, bo lubię ich design, który jest rzeczywiście dystynktywny. Niemniej, uważam, że za cenę jaką sobie liczą i to jakie bajdurzenia piszą o sobie, to skórka niewarta wyprawki. No chyba że za podstawowe modele z Unitasem, ale takowych chyba coraz mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a czy PAM model 914 jest wart swojej ceny ?? bo zamierzam go kupić  ?? czy odpuścić sobie ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to warto. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Podobny poziom prezentuje kolega, który już kilkukrotnie w tym wątku porównuje pama do radzieckich zegarków 😂… nic mi tak nie poprawia humoru, ale się nie odzywam, żeby nie wywolywać shitstormu, który jest charakterystyczny w wątku marki na „er”, ktora z kolei historycznie jest bardzo bliska Panerai 😎

Najbardziej boli odkrycie, że król jest nagi :rolleyes:

Ale spokojnie, da się z tym żyć ;)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Najbardziej boli odkrycie, że król jest nagi :rolleyes:

Ale spokojnie, da się z tym żyć ;)

 

........lubisz wkładać kij w mrowisko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Andrzej248 napisał(-a):

Mam pytanie a czy PAM model 914 jest wart swojej ceny ?? bo zamierzam go kupić  ?? czy odpuścić sobie ??

Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jimmy6 napisał(-a):

........lubisz wkładać kij w mrowisko!

Czy to, że mam odmienne zdanie od większości to znaczy że trzeba mnie ekskomunikować ? :rolleyes:

Ktoś musi powiedzieć, że oprócz fajnych zegarków Paneraj oferuje również w ładnym opakowaniu za grube pieniądze shit wart ułamek żądanej ceny. :huh:

I ludzie to łykają, bo 99,99 % nawet nie słyszało o Unitasie ;)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Czy to, że mam odmienne zdanie od większości to znaczy że trzeba mnie ekskomunikować ? :rolleyes:

Ktoś musi powiedzieć, że oprócz fajnych zegarków Paneraj oferuje również w ładnym opakowaniu za grube pieniądze shit wart ułamek żądanej ceny. :huh:

I ludzie to łykają, bo 99,99 % nawet nie słyszało o Unitasie ;)

 

Masz prawo do własnego zdania, ale powtarzanie anty- mantry (po raz enty) w klubie miłośników marki, to jak walka z wiatrakami 🙂

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero doczytałem to odkrycie. Uważam, że to bardzo słaba akcja.

Mam PAMa i nawet myślałem o kolejnym.

 

To co robi firma pokazuje kilka niefajnych rzeczy. Przede wszystkich okazuje się, że płacimy premium głównie za design bo cała reszta to jeden wielki kit, oszustwo, lawirowanie między półprawdami itd. Dla mnie brakuje tu tylko jednego - rzetelnej i prawdziwej informacji. To nie jest wstyd zlecać coś podwykonawcom i jestem z tym ok jeżeli o tym wiem. Celowe wprowadzanie w błąd, półprawdy oraz sztuczne kreowanie alternatywnej rzeczywistości to już dla mnie działanie na granicy prawa i zwyczajne oszustwo. 

 

Szczerze to mocno się dziwie, że artykuł przechodzi bez echa tu na "specjalistycznym" forum a nawet jest lekki hejt jeżeli coś się mówi na Panerai.

 

Nadal podoba mi się Panerai (od teraz raczej tylko design bo reszta to ściema firmy) ale jestem mocno zniesmaczony, że firma jawnie i bez wstydu dyma mnie i Was koledzy. 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fugas napisał(-a):

Nie ma to jak, przyjść do kogoś w gości i nasrać mu na dywan 😔

A w jakim innym miejscu, można porozmawiać na temat danej marki? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, fugas napisał(-a):

Nie ma to jak, przyjść do kogoś w gości i nasrać mu na dywan 😔

 

kolego Beniowski, jak widzisz od podajże 2 stron dyskutujemy nad ,rozwojem’ marki, ale dyskutujemy na poziomie marki Panerai nie żadnej innej.

A ja uważam, że dyskusja nad zafałszowaną w reklamach prawdą jest czymś normalnym dla miłośników marki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, evilym napisał(-a):

A w jakim innym miejscu, można porozmawiać na temat danej marki? 

Ja się dziwię że ty się dziwisz że ktoś mnie ładnie i uprzejmie upomniał. Zapomniałem że bez Pama nie powinienem na podforum tej marki wchodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego jakikolwiek przytyk do jakiegokolwiek brandu zegarkowego (nie chodzi mi tu tylko o Paneraia, bo zdarzała się to różnych wątkach) powoduje reakcje obronne niektórych użytkowników tak, jakby to był atak na ich osoby. Problem z ego? Problem z tym, że kupiło się za kupę siana m.in. reklamowy bullshit? :)
Uprzedzam, posiadam Paneraia, więc nie trzeba mi pokazywać drzwi w tym wątku. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, nikt nie lubi czytać nic negatywnego o tym co lubi.

Niestety głupi marketing potrafi wykończyć niejedno dziedzictwo, każdy lubi się chwalić swoimi osiągnięciami i pomija istotne szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część ludzi jak w życiu, chciałaby się zamknąć we własnej bańce. Jak się komuś pisze, że mechanizm w jego zegarku jest jak w takich za kilka stów, a cała historia to marketingowa bzdura to pojawia się dysonans poznawczy. Żeby nie było, zawsze zostaje design i początki marki, a PAMy wyglądają kapitalnie. Każdy sam wyceni tego wartość wedle uznania. W wątku Roleksa jest podobnie, weź skrytykuj brak AR, albo że w końcu AR dodali. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pisar napisał(-a):

Dopiero doczytałem to odkrycie. Uważam, że to bardzo słaba akcja.

Mam PAMa i nawet myślałem o kolejnym.

 

To co robi firma pokazuje kilka niefajnych rzeczy. Przede wszystkich okazuje się, że płacimy premium głównie za design bo cała reszta to jeden wielki kit, oszustwo, lawirowanie między półprawdami itd. Dla mnie brakuje tu tylko jednego - rzetelnej i prawdziwej informacji. To nie jest wstyd zlecać coś podwykonawcom i jestem z tym ok jeżeli o tym wiem. Celowe wprowadzanie w błąd, półprawdy oraz sztuczne kreowanie alternatywnej rzeczywistości to już dla mnie działanie na granicy prawa i zwyczajne oszustwo. 

 

Szczerze to mocno się dziwie, że artykuł przechodzi bez echa tu na "specjalistycznym" forum a nawet jest lekki hejt jeżeli coś się mówi na Panerai.

 

Nadal podoba mi się Panerai (od teraz raczej tylko design bo reszta to ściema firmy) ale jestem mocno zniesmaczony, że firma jawnie i bez wstydu dyma mnie i Was koledzy. 

 

Jakby co, to wezmę Twojego Pama za 2392 EUR... Nawet trochę dołożę... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Jakby co, to wezmę Twojego Pama za 2392 EUR... Nawet trochę dołożę... 😉

 

Spokojnie, PAM zostaje (nawet dziś na ręce) :) 

 

Nie lubię tylko jak ktoś mnie kłamie / bezczelnie dyma a jeszcze do tego zapytany nie odpowiada tylko robi uniki i snuje półprawdy.

Nie lubię też jak coś jest udowodnione i oczywiste a moi koledzy zaprzeczają temu lub widzą też rzeczywistość alternatywną tak jak w tym przypadku Panerai. 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 000 z unitasem i często za nim (jakkolwiek to brzmi) tęsknię 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kówno i skladak- prosze o OCHY i ACHY 😂

 

80BC7EA7-B22F-4E90-AE41-7CC6D00F5DFC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze pam leci w wuja z marketingiem i naciąganiem historii jest wiadome od lat… teraz mamy gorący okres bo zrobili kolejna wtopę… kolejną pod dowództwem obecnego ceo który chce zmienić sposób postrzegania marki i mu to średnio wychodzi jak widać…. Jestem miłośnikiem marki ale tej z przed lat…
 

ze swojej strony jako posiadacza dwóch pamow a po przerobieniu już kilkunastu… mogę z całą świadomością napisać coś nie coś na temat starszych ref i ich poziomu wykonania i tych nowych…. Ale na litość boską…nie porównujmy op do radzieckich zegarków albo takich w których tez siedzi unitas bo to jest oznaka braku jakiejkolwiek wiedzy na ten temat i sprowadzania dyskusji to poziomu grupzegarkowych na fb i tekstów pod tytułem parnis to to samo co panerai😉 a o to mój 025 na vj… wyobraźcie sobie ze mu moduł chronografu wymontowali… takie gnoje w tym op kiedyś robili 😉😁

7D6ED9D6-A6D7-4A1A-BAA1-A0BEC7511EB6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.