Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciężko o dobrą fotkę. :) Dobrze, że piwo smakuje. 2d626e0fdf5795e1b553d4a925b51fc0.jpg

Idealnie ci pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

 

No co Ty Mariusz, przecież się ułoży, spoko 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

Dwa dni noszenia i jest już za mały 😉😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

Nieźle leży, Pam nie może być mikry 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muchomor przeżył wczoraj kontakt z 111? Kopertę wzorowaną na tym gościu z czerwonym kapeluszem można by oznaczyć pam00666...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ledr napisał(-a):

Muchomor przeżył wczoraj kontakt z 111? Kopertę wzorowaną na tym gościu z czerwonym kapeluszem można by oznaczyć pam00666...

Przeżył i to jak 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Idealnie ci pasuje 

 

17 godzin temu, Wodolej napisał(-a):

 

No co Ty Mariusz, przecież się ułoży, spoko 🙃

 

17 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Dwa dni noszenia i jest już za mały 😉😜

 

17 godzin temu, sanik napisał(-a):

Nieźle leży, Pam nie może być mikry 😀

 

17 godzin temu, Nuter napisał(-a):


piękny 

 

15 godzin temu, TylerVega napisał(-a):

Popieram😀bardzo fajny PAM

Krótkie podsumowanie po częściowym wytrzeźwieniu. Świetny zegarek, wygodna ori guma, widać go na łapie z kilometra, dobry odczyt czasu. I wcale mnie nie przytłoczył. Jednak mój sposób noszenia (cały tydzień w koszulach) oraz inny sposób postrzegania piękna (wolę zachowywać proporcje na nadgarstku) dał mi do zrozumienia, że ciągle nie dorosłem do Pama. Zdecydowanie wolę podziwiać te ciekawe i oryginalne na swój sposób zegarki na Waszych nadgarstkach. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas..., kiedyś. :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

 

 

 

Krótkie podsumowanie po częściowym wytrzeźwieniu. Świetny zegarek, wygodna ori guma, widać go na łapie z kilometra, dobry odczyt czasu. I wcale mnie nie przytłoczył. Jednak mój sposób noszenia (cały tydzień w koszulach) oraz inny sposób postrzegania piękna (wolę zachowywać proporcje na nadgarstku) dał mi do zrozumienia, że ciągle nie dorosłem do Pama. Zdecydowanie wolę podziwiać te ciekawe i oryginalne na swój sposób zegarki na Waszych nadgarstkach. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas..., kiedyś. :)

Pewnie, nic na siłę 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
49 minut temu, mario1971 napisał(-a):

widać go na łapie z kilometra,

Ja kupiłem Panerai z racji szacunku i miłości dla bliźnich moich, miłośników zegarków. Taki miłośnik widząc mnie ma jasność albo PAM albo podróbka, tertium non datur. I męczyć się nie musi, wzroku wytężać, mej strefy komfortu nie narusza, za nadgarstek nie łapie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

 

 

 

Krótkie podsumowanie po częściowym wytrzeźwieniu. Świetny zegarek, wygodna ori guma, widać go na łapie z kilometra, dobry odczyt czasu. I wcale mnie nie przytłoczył. Jednak mój sposób noszenia (cały tydzień w koszulach) oraz inny sposób postrzegania piękna (wolę zachowywać proporcje na nadgarstku) dał mi do zrozumienia, że ciągle nie dorosłem do Pama. Zdecydowanie wolę podziwiać te ciekawe i oryginalne na swój sposób zegarki na Waszych nadgarstkach. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas..., kiedyś. :)

Obawiam się Mario że czas działa na Twoją niekorzyść. Z wiekiem nadgarstek chudszy a człowiek robi się wygodny i wybredny, przynajmniej w kwestii zegarków 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie szukaj wykrętów, zawsze da się zracjonalizować i zakup, i rezygnację, ale skoro Cię korci, to coś jest na rzeczy. To nie fanaberia sprzed dwóch dni, żeby szybko przeszła, prawda? Ja w pracy zakasuję rękawy koszuli (że niby palę się do roboty), by lepiej wyeksponować pama, głównie dla siebie samego zresztą. Więc da się - do każdego dress code'u. Yes, you PAM;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, desmo napisał(-a):

Obawiam się Mario że czas działa na Twoją niekorzyść. Z wiekiem nadgarstek chudszy a człowiek robi się wygodny i wybredny, przynajmniej w kwestii zegarków 😉

Sks? :huh:

41 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Zawsze możesz sięgnąć po mniejszy rozmiar😀

No można. Mierzyłem Luminory 44 i leżały bardzo dobrze. Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

41 minut temu, ledr napisał(-a):

Mariusz, nie szukaj wykrętów, zawsze da się zracjonalizować i zakup, i rezygnację, ale skoro Cię korci, to coś jest na rzeczy. To nie fanaberia sprzed dwóch dni, żeby szybko przeszła, prawda? Ja w pracy zakasuję rękawy koszuli (że niby palę się do roboty), by lepiej wyeksponować pama, głównie dla siebie samego zresztą. Więc da się - do każdego dress code'u. Yes, you PAM;-)

Ale żeś pojechał! :lol: Kiedyś w końcu Was zaskoczę. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Sks? :huh:

No można. Mierzyłem Luminory 44 i leżały bardzo dobrze. Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

Ale żeś pojechał! :lol: Kiedyś w końcu Was zaskoczę. ;) 

390 lub 911 mogą wpasować się w twoje gusta 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Scaut napisał(-a):

390 lub 911 mogą wpasować się w twoje gusta 😉 

Takiego 911, ale z czarną/grafitową tarczą w cenie 390-tki to bym łyknął od razu. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

111...jest bardzo podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, deepex napisał(-a):

111...jest bardzo podobny

Ma wszystko za wyjątkiem złotych wskazówek.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koperty. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub 47mm z czarnym bezelem wygląda na mniejszy. Ale @Mario1971 nie kupi pama bo wyraźnie nie ma chemii. Ot, takie przekomarznaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.