Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

914

 

thumbnail_20211226_230548.jpg.669e80d1f19aeed4b1a97b0d00faa20b.jpg

 

thumbnail_20211226_230429.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

112

IMG_2068.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2022 o 13:15, Tomaszek napisał(-a):

Fajny pasek :)

dokładnie to Alligator Nubuck Gold Ecru


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2022 o 10:56, rmak napisał(-a):

Nadal na nadgarstku

 

spacer.png

Piękna sztuka muszę znaleźć chwilę 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

😉

484543B4-A2B9-458E-8B40-2F2EB8C1B069.jpeg

 

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem ale szkoda, że ma datę 😵


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem ale szkoda, że ma datę 😵

Dobrze, ze chociaż w kolorze tarczy 🙃


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2022 o 23:14, Andrzej248 napisał(-a):

914

 

thumbnail_20211226_230548.jpg.669e80d1f19aeed4b1a97b0d00faa20b.jpg

 

thumbnail_20211226_230429.jpg

Znakomicie się prezentuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, qbapiasek napisał(-a):

😉

484543B4-A2B9-458E-8B40-2F2EB8C1B069.jpeg

Niezmiernie się cieszę ze ten pam nie był pierwszym jaki mi się zdarzył do przymierzenia w kontakcie z marką, bo w życiu nie zakochałbym sie w op…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Scaut napisał(-a):

Niezmiernie się cieszę ze ten pam nie był pierwszym jaki mi się zdarzył do przymierzenia w kontakcie z marką, bo w życiu nie zakochałbym sie w op…

😂 daj żyć chłopakowi i cieszyć się fajnym zegarem😉
ps: albinos, dobrze, że nie rudy, bo dopiero by było😉

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

😂 daj żyć chłopakowi i cieszyć się fajnym zegarem😉

🤷‍♂️… nie wiem…. Nie znam się … zarobiony jestem… ale ten białas jest jaki jest … No sory… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Scaut napisał(-a):

🤷‍♂️… nie wiem…. Nie znam się … zarobiony jestem… ale ten białas jest jaki jest … No sory… 

Do mnie też średnio gada, ale najważniejsze, że koledze się podoba. De gustibus non disputandum🤷🏻‍♂️😉 Zmieściłby się w pierwszej 30-stce pamów z mojej listy, ale raczej na końcu😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Wam nie sprzda za pu. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

😂 daj żyć chłopakowi i cieszyć się fajnym zegarem😉
ps: albinos, dobrze, że nie rudy, bo dopiero by było😉

 

fucha rudego w tym wątku jest już zajęta;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Scaut napisał(-a):

🤷‍♂️… nie wiem…. Nie znam się … zarobiony jestem… ale ten białas jest jaki jest … No sory… 

Dokładnie jest jaki jest, przeważył w zakupie trochę rozsądek, jak mam kupować zajechane kilku/kilkunastoletnie luminory lub co gorsza radiomiry to wolałem kupić w tej cenie nowego z salonu 🤷🏻‍♂️
 

Nie jestem wielkim fanem marki, ale mając na nadgarstku inne modele ten jest idealnym Pamem do eleganckiego stroju, jego grubość, a raczej cienkość rekompensuje mi wszystkie złe spojrzenia fanów marki ;) 

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, qbapiasek napisał(-a):

Dokładnie jest jaki jest, przeważył w zakupie trochę rozsądek, jak mam kupować zajechane kilku/kilkunastoletnie luminory lub co gorsza radiomiry to wolałem kupić w tej cenie nowego z salonu 🤷🏻‍♂️
 

Nie jestem wielkim fanem marki, ale mając na nadgarstku inne modele ten jest idealnym Pamem do eleganckiego stroju....

I super - jakby nie bylo jest to jakis argument 😉 Rozsadek tez jest wazny, ale uzywany nie zawsze znaczy zajechany 😊 Mysle, ze na forum jest wielu, ktorzy szanuja swoje czasomierze i wystarczy tylko cierpliwie poczekac, aby upolowac porzadna sztuke za rozsadne pieniadze. 
 

Nie dziwia mnie tez krytyczne uwagi odnosnie Twojego modelu, ale nie biora sie one znikad. Wielu paneristi przechodzilo przez rozne kombinacje, aby wreszcie dojsc do wniosku, iz najbardziej leza im klasyki z mocnym DNA marki i oczywiscie zycze Ci, aby cieszyl Cie jak najdluzej, bo jak bedziesz chcial go kiedys sprzedac, to rownie wiele bedziesz musial stracic co zyskales przy zakupie a i tak trafic na fana takiego "odmienca" nie bedzie latwo - ale to juz pewnie wiesz 😉 Niemniej jednak ciesz sie jak najdluzej i moze rozwijaj swoja kolekcje, to wtedy bedzie on dobrym uzupelnieniem 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, artme napisał(-a):

I super - jakby nie bylo jest to jakis argument 😉 Rozsadek tez jest wazny, ale uzywany nie zawsze znaczy zajechany 😊 Mysle, ze na forum jest wielu, ktorzy szanuja swoje czasomierze i wystarczy tylko cierpliwie poczekac, aby upolowac porzadna sztuke za rozsadne pieniadze. 
 

Nie dziwia mnie tez krytyczne uwagi odnosnie Twojego modelu, ale nie biora sie one znikad. Wielu paneristi przechodzilo przez rozne kombinacje, aby wreszcie dojsc do wniosku, iz najbardziej leza im klasyki z mocnym DNA marki i oczywiscie zycze Ci, aby cieszyl Cie jak najdluzej, bo jak bedziesz chcial go kiedys sprzedac, to rownie wiele bedziesz musial stracic co zyskales przy zakupie a i tak trafic na fana takiego "odmienca" nie bedzie latwo - ale to juz pewnie wiesz 😉 Niemniej jednak ciesz sie jak najdluzej i moze rozwijaj swoja kolekcje, to wtedy bedzie on dobrym uzupelnieniem 😎


Niestety w zakładanym budżecie były tylko zajechane, lub w niezłym stanie ale z niepewnym pochodzeniem z niemieckich portali (bez dokumentów niestety nie zdecydowałbym się kupić Pama - z wiadomego względu). Co do odsprzedaży to jak miałbym kupować zegarek z myślą o jego sprzedaży…to bym niczego nie kupował :) Inna sprawa, ze Ci koledzy którzy wiedzą za ile była ostatnia sztuka w salonie, raczej wiedzą, że mimo wszystko ciężko będzie na nim stracić 🙃

 

Klasyka może tez kiedyś kupie, jednak dotychczasowy kontakt z modelami z tej „grupy” nigdy nie powodował efektu wow ;) 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.