Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, sanik napisał(-a):

To ten drugi bliżniak (pierwszy ma pisar) od Ciecha? 👍

Jeśli to bliźniaki, to nie jednojajowe! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, szuwi napisał(-a):

Jeśli to bliźniaki, to nie jednojajowe! 

Zdecydowanie wielojanowe 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szuwi napisał(-a):

Jeśli to bliźniaki, to nie jednojajowe! 

 

Jednakoż początkowo były nie do rozróżnienia.

 

 

1016076.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ciech napisał(-a):

 

Jednakoż początkowo były nie do rozróżnienia.

 

 

1016076.jpg

Bo prawdziwą klamrę poznasz po tym jak kończy, a nie jak zaczyna 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ciech napisał(-a):

 

Jednakoż początkowo były nie do rozróżnienia.

Lubię taki foty z produkcji 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pikne sa te kanapki... 🥰

 

 

D2B39A35-0FB1-44D3-9E2E-BF493693A958.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te Wasze pamy, lajkuję i wzdycham za moją 000... 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Patrzę na te Wasze pamy, lajkuję i wzdycham za moją 000... 😞

To czas zapolowac a nie plakac 😊😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią starzy wyjadacze, tzn. starzy paneristi;-) - apetyt rośnie w marę sandwicha...

 

IMG-20220213-114151.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

To czas zapolowac a nie plakac 😊😉

Poluję, ale na coś innego. Ale może na pama też przyjdzie kiedyś czas 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szuwi napisał(-a):

Poluję, ale na coś innego. Ale może na pama też przyjdzie kiedyś czas 😉

Po latach zabawy w polowanie na wytropione, "jedyne egzemplarze w takiej cenie", kolejne Graale mam coraz częściej wrażenie, że więcej frajdy sprawia mi samo polowanie, dreszczyk niepewności, czy dojdzie z USA, Japonii albo Australii, albo jeszcze nie wiadomo skąd (niedługo import będzie z księżyca chyba...), negocjacje z różnymi dziwnymi ale zawsze ciekawymi ludźmi, potem często spotykanymi w realu, bo fajnie nam się gadało, a zegar był tylko pretekstem... Do czego zmierzam - rozumiem tych, którzy szybko sprzedają swoje skarby po to, żeby znowu zakręcić ruletką i czekać, czy w paczce będzie perła, czy cegła starannie zapakowana w gazetę przez oszusta. Może tak do tego podchodzę, bo jeszcze nigdy sam nie dostałem takiej cegły - a zdobyłem oprócz zegarków kilku bezcennych przyjaciół i rzeszę serdecznych kolegów. I to jest wartość dodana tego hobby😃 Sorry za OT, robię się na starość (za) bardzo sentymentalny... 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ledr napisał(-a):

Po latach zabawy w polowanie na wytropione, "jedyne egzemplarze w takiej cenie", kolejne Graale mam coraz częściej wrażenie, że więcej frajdy sprawia mi samo polowanie, dreszczyk niepewności, czy dojdzie z USA, Japonii albo Australii, albo jeszcze nie wiadomo skąd (niedługo import będzie z księżyca chyba...), negocjacje z różnymi dziwnymi ale zawsze ciekawymi ludźmi, potem często spotykanymi w realu, bo fajnie nam się gadało, a zegar był tylko pretekstem... Do czego zmierzam - rozumiem tych, którzy szybko sprzedają swoje skarby po to, żeby znowu zakręcić ruletką i czekać, czy w paczce będzie perła, czy cegła starannie zapakowana w gazetę przez oszusta. Może tak do tego podchodzę, bo jeszcze nigdy sam nie dostałem takiej cegły - a zdobyłem oprócz zegarków kilku bezcennych przyjaciół i rzeszę serdecznych kolegów. I to jest wartość dodana tego hobby😃 Sorry za OT, robię się na starość (za) bardzo sentymentalny... 

Na szczęście mam takie same doświadczenia w kwestii osób, od których kupowałem (i którym rzadziej sprzedawałem) zegarki. 

 

Zgadzam się, że jak już zwierzyna wybrana i pozostało pociągnąć za cyngiel, to duża część frajdy znika. Co gorsza zbliżam się do końca tworzenia mojej małej "kolekcji" 😞 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Na szczęście mam takie same doświadczenia w kwestii osób, od których kupowałem (i którym rzadziej sprzedawałem) zegarki. 

 

Zgadzam się, że jak już zwierzyna wybrana i pozostało pociągnąć za cyngiel, to duża część frajdy znika. Co gorsza zbliżam się do końca tworzenia mojej małej "kolekcji" 😞 

 

Brzmi depresyjnie…🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, desmo napisał(-a):

Brzmi depresyjnie…🙁

Ok, już nie smutam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2022 o 18:31, desmo napisał(-a):

No zagarek jednak bardziej praktyczny niż Vespa …zwłaszcza w tym kraju.

Posiadanie skutera przeze mnie jest taką samą fanaberią jak posiadanie kilku, kilkunastu zegarków. Ale dobrze mi z tym. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po staremu

 

F7B55613-503F-4DDE-993F-AF2A2EBB37EF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wiecie może,czy w naszym pięknym kraju można gdzieś przymierzyć 38mm due?

Po tym,jak żona nieomal spuściła rolka OP do kibla (nie spodobał się) bardzo spodobał jej się Pam 38 due.  Ponieważ dbam ile mogę o jej edukację i ustawicznie powtarzam,że Panerai robi najpiękniejsze i najlepsze zegarki 😀 ciężko będzie ją odwieźć od tego pomysłu...  Tylko ,że tutaj w przeciwieństwie do zegarkowego bitcoina ( tym obecnie jest marka Rolex dla mnie) ewentualne pozbycie się w razie braku akceptacji damskiego Pama będzie nieco problematyczne. Wolałbym aby cokolwiek w rym rozmiarze przymierzyła... 

Coś ktoś widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wieloryb napisał(-a):

Panowie, czy wiecie może,czy w naszym pięknym kraju można gdzieś przymierzyć 38mm due?

Po tym,jak żona nieomal spuściła rolka OP do kibla (nie spodobał się) bardzo spodobał jej się Pam 38 due.  Ponieważ dbam ile mogę o jej edukację i ustawicznie powtarzam,że Panerai robi najpiękniejsze i najlepsze zegarki 😀 ciężko będzie ją odwieźć od tego pomysłu...  Tylko ,że tutaj w przeciwieństwie do zegarkowego bitcoina ( tym obecnie jest marka Rolex dla mnie) ewentualne pozbycie się w razie braku akceptacji damskiego Pama będzie nieco problematyczne. Wolałbym aby cokolwiek w rym rozmiarze przymierzyła... 

Coś ktoś widział?

Popatrz w Raffles - tylko zadzwoń wcześniej i podpytaj co dokładnie mają na wystawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dystrybutor nieopatrznie zamówił jakieś Due to raczej do końca świata będą tam dostępne 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.