Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Tym bym się nie sugerował, że jest opis na stronie. Oni są kompletnie zamotani w swoich własnych specyfikacjach.

 

Jak chciałem kupić 683 to było info o nieinhałsowym werku i nagle któregoś dnia w magiczny sposób ten sam werk stał się już kalibrem "P" od Panerai.

 

 

 

Włosi - raz w życiu miałem prywatne auto (Fiat Grande Punto). Zarejestrowałem się na forum Fiata - jak zaczęliśmy porównywać wersje wyposażenia, to okazało się że tego co było w mojej nie było w identycznych wersjach innych użytkowników. Gdy w końcu zadzwoniłem do Fiata, sami nie wiedzieli co w danej wersji powinno być a co nie. Taki styl pracy i zarządzania 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2022 o 14:47, bulczenzo napisał(-a):

93dc3cdcb35fca61bf0d0712220ec0ef.jpg
Tu się jeszcze nie witałem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20220330-125240.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

232 na nowym pasku od Filipa. Dla mnie rewelacja
Dziękuje Filip jeszcze raz.
40c32405a66afe09ed72139b154137f0.jpg
5f5de725ecd21e4ad4547195f4a48141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba Hulk od Panerai?

btw. Można zrobić datę dopasowaną do cyferblatu?

MOŻNA !!

 

 

 

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i mozna, ale i tak te zegarki wygladaja komicznie, troche jak ostatnia kolaboracja Omegi ze Swatchem ;) 

 

O Logo e-Steel juz nie wspomne :blink: 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Jak Wam się podoba Hulk od Panerai?

 

Dramat!

 

Nie kumam tej fazy na ekologie w stali. Ile świata uratują uzywając e-stali przy produkcji zegarków? Gdyby to były ciężarówki/wozy pancerne/czołgi czy inne wielkie gabaryty to jeszcze rozumiem, ale zegarek? LOL

 

Po kolejnej aferze, Panerai dla mnie powoli przestaje istnieć jako firma w temacie nowych modeli :( 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Radiomir wrócił z kosmosu 😀

FB_IMG_1648730976651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Dramat!

 

Nie kumam tej fazy na ekologie w stali. Ile świata uratują uzywając e-stali przy produkcji zegarków? Gdyby to były ciężarówki/wozy pancerne/czołgi czy inne wielkie gabaryty to jeszcze rozumiem, ale zegarek? LOL

 

 

 

Jeżeli faktycznie jest tak jak piszą, ze ta recyclingowana stal ma identyczne wlasciwosci jak normalna stal to ok, nie widze w tym nic zlego. Nawet moze i fajnie. Ale po jaka cholere niszczyc design zegarka tak paskudnym logo to nie mam pojecia...


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO PRAWDA, te logo jest do d*py.  Ale sama kolorystyka zielonego calkiem przyjemna...  Koronkę mogliby już sobie odpuścić...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sanik napisał(-a):

Tymczasem Radiomir wrócił z kosmosu 😀

 

............mój się wybiera w piątek po pracy 😆

 

 

Teraz, wieloryb napisał(-a):

TO PRAWDA, te logo jest do d*py.  Ale sama kolorystyka zielonego calkiem przyjemna...  Koronkę mogliby już sobie odpuścić...

 

 

............dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie podobają mi żadne nowe modele i nie mam problemu z akceptacją obecnych poczynań Panerai
Ale bardzo mi się podoba kilka strasznych modeli ale tu mam problem z ich znalezieniem i kupieniem.
Jak widać tak źle i tak niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2022 o 17:28, rafiros napisał(-a):

232 na nowym pasku od Filipa. Dla mnie rewelacja emoji16.png
Dziękuje Filip jeszcze raz.
40c32405a66afe09ed72139b154137f0.jpg
5f5de725ecd21e4ad4547195f4a48141.jpg

Super pasują do siebie. 

 

7 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Jak Wam się podoba Hulk od Panerai? ...

Dramat.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich nowosci to tylko 44mm Sub mi sie podoba. Bez zadnych udzienien w postaci e-steel i cudacznych logo. 

A3C5993B-6689-4771-9856-BE48574499BE.jpeg

Edytowane przez muchacho_

Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panerai dla mnie idzie w beznadziejna strone... Ok - moze ja bardziej purystyczne wersje wole, jednak teraz, to sie zaczyna jakas kolorowa plastikówa robic 😕

Zeszli z wielkosciami kopert (co bylo wlasnie dla nich charakterystyczne), zmniejszyli wodoszczelnosc (choc to glownie do nurkowania zegarki byly), potem kolorki i jakies ekologiczne rozwiazania... no makabra jakas 😒

Rozumiem, ze chca trafic do szerszej grupy odbiorcow, ale czy nie warto np. podzielic swoja strone na np. modele historyczne i nowoczesne? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

Niestety Panerai dla mnie idzie w beznadziejna strone... Ok - moze ja bardziej purystyczne wersje wole, jednak teraz, to sie zaczyna jakas kolorowa plastikówa robic 😕

Zeszli z wielkosciami kopert (co bylo wlasnie dla nich charakterystyczne), zmniejszyli wodoszczelnosc (choc to glownie do nurkowania zegarki byly), potem kolorki i jakies ekologiczne rozwiazania... no makabra jakas 😒

Rozumiem, ze chca trafic do szerszej grupy odbiorcow, ale czy nie warto np. podzielic swoja strone na np. modele historyczne i nowoczesne? 🤔

No jest taki podział tyle że historyczne robią tylko w 47 mm dla malejącej grupy starzejących się , schorowanych Paneristi którzy i tak głównie wymieniają się tymi samymi zegarkami między sobą. Widocznie nowe propozycje spotkały się z dobrym odbiorem szerszej publiczności i pozwoliły marce na zwiększenie udziału w rynku. Ja tam od kilku lat w każdym butiku mówię że nie będę kupował od nich 47 mm zegarków więc cieszę się że od jakiegoś czasu słuchają 😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, desmo napisał(-a):

No jest taki podział tyle że historyczne robią tylko w 47 mm dla malejącej grupy starzejących się , schorowanych Paneristi którzy i tak głównie wymieniają się tymi samymi zegarkami między sobą. Widocznie nowe propozycje spotkały się z dobrym odbiorem szerszej publiczności i pozwoliły marce na zwiększenie udziału w rynku.

Ja nic nie mam do niektorych nowosci, bo sa tez takie calkiem fajne dla oka, jednak no prosze Cie - wejdz chocby w zakladke luminora i... istna rewia mody 🤪 Kolorowo i zloto - nie wiem, ale dla mnie jak zegarki modowe 😔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, desmo napisał(-a):

No jest taki podział tyle że historyczne robią tylko w 47 mm dla malejącej grupy starzejących się , schorowanych Paneristi którzy i tak głównie wymieniają się tymi samymi zegarkami między sobą. Widocznie nowe propozycje spotkały się z dobrym odbiorem szerszej publiczności i pozwoliły marce na zwiększenie udziału w rynku. Ja tam od kilku lat w każdym butiku mówię że nie będę kupował od nich 47 mm zegarków więc cieszę się że od jakiegoś czasu słuchają 😎

No i mamy winnego 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, artme napisał(-a):

Ja nic nie mam do niektorych nowosci, bo sa tez takie calkiem fajne dla oka, jednak no prosze Cie - wejdz chocby w zakladke luminora i... istna rewia mody 🤪 Kolorowo i zloto - nie wiem, ale dla mnie jak zegarki modowe 😔

 

Widocznie to się najlepiej sprzedaje....to po co wracać do korzeni dla garstki zapaleńców.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2022 o 09:31, muchacho_ napisał(-a):

Legenda głosi, że każdy właściciel PAMa musi nauczyć się robić własne paski. Pierwsze koty za płoty 😁

 

 

 

Znane są przypadki gdy staje się to profesjonalnym  hobby.

Jeremy  znany na Instagramie jako @prime_strappedfortime jest taką osobą.

W przypadku tego paska jest  też mój mały udział  ;)

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

 

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest PAM 😀

I do tego ta klamra 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.