Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa propaganda od/dla PANERAI wjechała.

 

Perezcope już na Insta wrzuca jego pokasowane komentarze spod filmu.

Co ciekawe autor filmu w komentarzach pisze o rzekomych zaproszeniach ze strony Panerai aby skonfrontować się z Perezcope (który to zaproszenia niby nie przyjmuje).

 

Czy ktoś z Was jest bardziej na bieżąco w temacie? Mnie to nawet zaciekawiło jako, że polubiłem te nokautujące artykuły od Perezcope.

 

(158) PANERAI Manufacture Tour in Neuchâtel. EPISODE 1: Production of cases and movements. - YouTube


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20221002-134106.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, pablo122 napisał(-a):

Russian diver watch 😁

:DDokładnie.  

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
512
T1e2DCD.jpg&key=e15f95fdba7970f1ea610908c50b7a0ab9641229029fc700b639bbdfe957f506
 
 
vfFhlqc.jpg&key=cf5d9cf9bcea33d60f33b0160706176974b80b0cb051894e1ea6d2209c41042f

oj żeś teraz no.. no dłuuugo się zastanawiałem czy jej, tej pięćset dwunastki nie wziąć, a jednym z głównych powodów był właśnie ten widok i to jakim w sumie jednorożcem jest ten mechanizm w przypadku Panerai. (może przesadzam) Powiedzmy szczerze, że nie jest to ich inwencja, bo jest to Piaget, ale podoba mi się on okrutnie, i jak już zrealizuję 425, to następny będzie Radek z tym właśnie werkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, truesoul napisał(-a):

056512DB-DE93-44AF-8363-C15491674CDC.thumb.jpeg.621e725193de354329cf8232db3f7a76.jpeg

 

O skurwesyn ale fota 😵


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, ma facet gust do laptopów😅


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

….koszula- pięknie ujęta 👍 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2022 o 17:34, Nuter napisał(-a):

ten widok i to jakim w sumie jednorożcem jest ten mechanizm w przypadku Panerai. (może przesadzam) Powiedzmy szczerze, że nie jest to ich inwencja, bo jest to Piaget, 

 

u Panerai tych jednorozcow tyle, ze trudno je zliczyc a co jeden to ciekawsze dzielo sztuki zegarmistrzowskiej:

OP IV Zenith El Primero

OP XIV Jaeger-LeCoultre

OP XVI Lemania 1872

OP XXV Minerva Hand-Wind etc., etc.

 

moim niekwestionowanym jednorozcem pozostaje OP XXIX z Pam'a 318 Brooklyn Bridge ; )

 

spacer.png


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu oczy mi się świeciły do tej białej tarczy i lubię takie ustawienie totalizatorów w chrono… Dzisiaj wreszcie była okazja przymierzyć w centrum Belfastu. Wybór niewiarygodny, wszystkie nowości na wyciągnięcie ręki, do tego częstują prosecco lub kawą😀

81EDA4A9-14EE-489C-A29E-9EE3B80E203E.thumb.jpeg.db4809ea863635fa6f967fac23bcf7c9.jpeg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobrą kawę oddałbym czasem dobry zegarek😊

A serio, trochę mnie to zaskoczyło, bo wszedłem ubrany raczej turystycznie, natomiast obsługa świetna, chętna do pokazywania każdego modelu i rozmowy, do tego ceny przyzwoite jak na sklep stacjonarny. Mieszkałem kilka lat temu w Belfaście i przed brexitem wybór był tam mniejszy (innych marek i modeli), a Panerai w ogóle nie mieli w całej Irlandii Północnej.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.