Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dawid82 napisał(-a):

688C999B-AE8F-4503-BE85-AE3BF9B049FD.jpeg

Baaardzo dobrze dobrany duet. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2023 o 15:20, rafiros napisał(-a):

 

Świetne połączenie!! 

4 godziny temu, dawid82 napisał(-a):

 

Konkret parka🤌🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Santino napisał(-a):

 

Fajny zbiorek 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe szaty i zbroja króla 😉

B2C4B4B1-0907-4C76-9329-C3DA03067A4D.jpeg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2023 o 15:13, Nuter napisał(-a):

Na południu bez zmian. Prawdopodobnie najlepszy zegarek ever.
3d939c14a1dcce1c63f673ff8dfd1c93.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Twój poprzedni również był/jest REWELACYJNY.  

 

W dniu 7.03.2023 o 16:09, dawid82 napisał(-a):

688C999B-AE8F-4503-BE85-AE3BF9B049FD.jpeg

Świetna parka. 

Ale większy jest przekozak.  

 

15 godzin temu, Santino napisał(-a):

6ff90e9c48cc4d61404701485726f7fc.jpg

Tu również pogratuluje zbioru. 

 

14 godzin temu, pisar napisał(-a):

Nowe szaty i zbroja króla 😉

B2C4B4B1-0907-4C76-9329-C3DA03067A4D.jpeg

Klamra Ciecha🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Dorian06 [/mention] oj tak do 176 sentyment mam ogromny i cieszę się, że jest w dobrych rękach tyle czasu - widać dobrze trafil.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Klamra Ciecha🤔

 

Tak 🖖


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił z serwisu.

IMG_20230310_0921328.thumb.jpg.e715f31341a70724808642f49a5ac501.jpg

Mam mocno mieszane uczucia. Zegarek miał luźny bezel, a zrobili mu kompletny serwis + wymiana szkła??? Bezel poprawili, ale czuję że znów się poluzuje.

IMG_20230310_0901190.thumb.jpg.525b2b41439d3e0ba48a22ad18904721.jpg

Poza tym, po dociśnięciu blokady koronka obraca się swobodnie bez żadnego oporu. Nie pamiętam czy tak było wcześniej, ale w innych luminorach, które miałem była różnica, po zablokowaniu ciężko było ją obrócić.

Miał być zegarkiem do tyrania i przede wszystkim na basen.  Zostanie zegarkiem szpanerskim (albo i nie zostanie), bo tylko do tego się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, facecik napisał(-a):

Wrócił z serwisu.

IMG_20230310_0921328.thumb.jpg.e715f31341a70724808642f49a5ac501.jpg

Mam mocno mieszane uczucia. Zegarek miał luźny bezel, a zrobili mu kompletny serwis + wymiana szkła??? Bezel poprawili, ale czuję że znów się poluzuje.

IMG_20230310_0901190.thumb.jpg.525b2b41439d3e0ba48a22ad18904721.jpg

Poza tym, po dociśnięciu blokady koronka obraca się swobodnie bez żadnego oporu. Nie pamiętam czy tak było wcześniej, ale w innych luminorach, które miałem była różnica, po zablokowaniu ciężko było ją obrócić.

Miał być zegarkiem do tyrania i przede wszystkim na basen.  Zostanie zegarkiem szpanerskim (albo i nie zostanie), bo tylko do tego się nadaje.

W nowym zegarku był poluzowany bezel i uszkodzenie naciągu… fajne te współczesne Paneraje🙈
A rysa na kopercie to podpis zegarmistrza, normalnie zostawiał na wewnętrznej stronie dekla ale zapomniał a nie chciało mu się drugi raz testów szczelności robić 😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, facecik napisał(-a):

Jeszcze jedna rzecz - bonus od serwisu. Dopiero zauważyłem.

 

No niefajne masz przygody z tym albinoskiem ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2023 o 08:22, Nuter napisał(-a):

[mention]Dorian06 [/mention] oj tak do 176 sentyment mam ogromny i cieszę się, że jest w dobrych rękach tyle czasu - widać dobrze trafil.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie 

20230310-100059.jpg 

22 minuty temu, facecik napisał(-a):

Jeszcze jedna rzecz - bonus od serwisu. Dopiero zauważyłem.

 

IMG_20230310_0944400.thumb.jpg.e00b8568cb9f2ed50f06c3417054e8c6.jpg

Qwa mać. Skandal.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@facecik Strasznie współczuję całej sytuacji, aż niewiarygodne że w czasach forów internetowych, social mediów dzieją się takie rzeczy. Cały ciąg wtop i baboli. Byłbym mocno rozgoryczony.

Rozważ precyzyjne i kompleksowe opisanie sprawy na czasocholikach / łowcach - może szeroki oddźwięk ruszy polskiego dystrybutora do działania.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mroova napisał(-a):

@facecik Strasznie współczuję całej sytuacji, aż niewiarygodne że w czasach forów internetowych, social mediów dzieją się takie rzeczy. Cały ciąg wtop i baboli. Byłbym mocno rozgoryczony.

Rozważ precyzyjne i kompleksowe opisanie sprawy na czasocholikach / łowcach - może szeroki oddźwięk ruszy polskiego dystrybutora do działania.    

Polski dystrybutor to ten od „płaszcza którego przecież nie ma” także ….powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie mam takich doświadczeń. Gdyby jednak poszły na fejbuniu prośby do WK o odniesienie się do problemu zaistniałby jakiś problemix. OP nie jest marką, za którą klienci masowo się zabijają, więc AD trochę musi ich szanować. No chyba że się mylę.

Edytowane przez mroova
Uzupełniam - oczywiście do tego normalna droga reklamacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ani chęci na użeranie się z dystrybutorem / serwisem czy pisanie elaboratów na temat jaki to Panerai jest ch*jowy. Napisałem tutaj i tylko tutaj ta informacja zostanie. Jeśli chodzi o zegarki, to nie chucham na nie i nie dmucham, rysy i tak by się pojawiły prędzej czy później, więc te zrobione przez serwis wcale mnie nie bolą (zamieściłem tylko info żeby było wiadomo, że takie rzeczy się zdarzają).

Cieszył mnie ten zegarek i chciałem wykorzystać jego cechy funkcjonalne dla swoich celów. Niestety, on tych cech nie posiada i to mnie martwi najbardziej. Po co mi coś, co tylko wygląda a nie daje frajdy z użytkowania?

Jakby ktoś to chciał, to proszę o info na priw. Nie będę wystawiał na bazarku, najpewniej pójdzie do jakiegoś handlarza jak już naprawdę się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam podforum o Paneraiach i co tu opisujecie, to mam wrażenie że w ostatnich latach ta marka robi produkty dla tiktokerów czy instagramerów (z całym szacunkiem dla tych profesji, oczywiście).

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.