Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Na co dzień w pracy bardziej kolorowa konfiguracja.f848ff922111c497403dc89e4ea60426.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, wybór jest trudny i nieoczywisty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wybierz! Mnie wybierz........powiedziała bramka 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to fakt, pasek do butów się dobiera

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś ten numer 2 najbardziej pasuje :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe Sofixy ;)

Do białych będzie pasował każdy ;-). Swoją drogą jak wykonanie Ci pasuje to bierz wszystkie . W końcu w PAMAch chodzi o to żeby paski zmieniać bo zegarki wiadomo - marne ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż buty ;-)

Uprzedziłeś mnie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jakość Wojtek, jak zwykle.

 

A u mnie 380 z paskiem ammo Pitera z 2006 roku, jeden z pierwszych jeśli nie pierwszy jaki powstał. c668a302611530d02e1894182492b7d0.jpgc9cdb802e1a91d3dbbc8924193d3093e.jpg64233a934d08a12b52af8f3fb29037f8.jpg1ee1849a27a38f54fd987c8dfa54a391.jpg33f5761348af112ef5b25ec1654c775e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor bardzo mi pasuje do tego zegarka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 380 z paskiem ammo Pitera z 2006 roku, jeden z pierwszych jeśli nie pierwszy jaki powstał.

 

Super :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zakochałem się: https://www.hodinkee.com/articles/panerai-pam721-radiomir-3-days-acciaio-introducing

 

Tylko jedno pytanie mam. Czy jest szansa, że 47 mm odnajdzie się na 17 cm nadgarstku, niestety niezbyt płaskim? W sumie te „druciane” uszy są króciutkie. Więc może?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadgarstek 17-17,5cm, ale dość płaski i ja bym się nie porywał na 47mm, ale najlepiej przymierzyć jakiś inny model w takim rozmiarze.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę tylko trzeba wziąć pod uwagę że model na kalibrze 3000 jest grubszy niż klasyczne Radiomiry jak 380 czy 183. Ja mierzylem 47mm 232 na unitasie i na moim 17cm nadgarstku leżał super.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Radiomir w najbardziej minimalistycznej wersji w maksymalnym rozmiarze .....trudny temat. Trzeba mierzyć bo to nie tylko kwestia uszu mieszczących się na nadgarstku ale i całościowego wizerunku " pustej wielkiej tarczy " w odniesieniu do nadgarstka i sylwetki. Ale na przykład w Azji się tym nie przejmują ;-)

PS chciałbyś zegarek bez koronki ? ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jak tak dalej pojdzie, to Pamy vintage beda do wyboru do koloru - nie wiem czy to dobrze, ale wreszcie cos ruszylo dla purystow, bo kiedys tylko Fiddy dawal rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta postury będzie pasować. Ordynarnie mówiąc (pisząc) biceps i klata jest. Niemniej, obwód nadgarstka mizerny. A ten 721 jakoś dziwnie spełnia moje wszystkie marzenia odnośnie Panerai. Radiomir, "druciane" uszy, in-house, transparentny dekiel by go podziwiać, kanapka, kawowa barwa indeksów, pełna symetria... Tylko ten rozmian :/

 

Do tego stopnia mnie urzekł, że przetasowuję w głowie plany zegarkowych zakupów. Chyba bez przymiarki się nie obejdzie. A i ta będzie z grupy tych "Jest dobrze, prawa? Powiedz, że jest dobrze" :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.