Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Po namyśle dodaję  - Paneraie, a zwłaszcza Luminory, to SĄ zegarki do afiszowania się.

toś się konkretnie namyślił :lol:

 

....To forum jest tego doskonałym przykładem - doskonałe zdjęcia zegarków, na odjechanych paseczkach (mój też był) i jeszcze te mankieciki koszul lub sweterków - to właśnie potrzeba akceptacji i potwierdzenia, że ma się za***isty zegarek.

 

zapomniałeś o butach i żyrandolu w tle...od dzisiaj wszystkie foty w temacie trzeba robić w szopie, na bosaka i w krótki rękaw

 

....

Chyba nie rozpęta się burza?

:lol:  zbyt wysoko się cenisz


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony wieprzek powrócił wczoraj na rękę (jak to któryś z forumowiczów się onim wyraził).

Zdecydowanie wolę wieprzka niż aktualnego naleśnika 1312 :)

348f552f5d486054cfa219703ced8764.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może te wieprzki-pancerniki są już lekko demode ? I OP reaguje .

A gdzieś tam w sąsiednim dziale DJ 36 mm został bez zbytnich kontrowersji uznany za przemyślany wybór .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nawet cieszy, że moda się zmienia, bo myślę, że to za chwilę będzie poszukiwany model.

Nie wszystkim podobają się te nowe metroseksualne Paneraie.

A następca, czyli 1312 to nie tylko inna luma i koperta, ale i skopana po całości tarcza tym napisem Automatic, po ch.. go dali, nie mam pojęcia.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral, te 2mm różnicy z wieprzka nie zrobi naleśnika  co najwyżej prosiaczka. :P

To dalej kawał pięknej stali ale w znacznie lepszych proporcjach. (mierzyłem wersje na starym werku)

Też wolałbym beż zbędnych napisów na tarczy. Można z tym żyć ;)

Żona stwierdziła że to mój najładniejszy zegarek i wierzę jej.

Wszystkim Paneristom i miłośnikom marki WESOŁYCH ŚWIĄT.

 

 

post-89160-0-64500100-1522486170_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mu tylko wypukłego szkiełka:)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

toś się konkretnie namyślił :lol:

 

 

zapomniałeś o butach i żyrandolu w tle...od dzisiaj wszystkie foty w temacie trzeba robić w szopie, na bosaka i w krótki rękaw

 

:lol:  zbyt wysoko się cenisz

Przepraszam, musiałem się odnieść. Pięknie napisane. Sam dałem Ci plusa. I wszystko to prawda. Tylko nie nie wiem co ma z tym wspólnego moja samoocena, bo tu akurat jest słabo - biorąc pod uwagę stan posiadania i wiedzę, oceniłbym się na dwójkę z minusem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Pamie Luminor Due 3 Days w tytanie (niebieska tarcza)? Nie przeszkadza mi w tym modelu WR tylko 30m. Podoba mi się tarcza i ogólny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Kupował ktoś z Was Panerai'e (lub inne zegarki) w polskiej firmie Time Trader? Są na Chrono24.

 

 

Nie kupowałem, ale dowiadywałem się o cenę 1305. Panowie mają chyba całkowicie pusty stock, bo na moje pytanie o dostępność rzeczonego modelu (wówczas widniał u nich na chrono24) i że chętnie bym obejrzał i przymierzył to stwierdzili, że jak już zamówią i będzie za kilka dni to muszę kupić :) Pewnie znajomy Chińczyk zamówienia w Hong Kongu realizuje i przewozi w skarpecie :)

Edytowane przez Bartekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyświeciło dziś aż miło....

 

post-31778-0-28597100-1522960510_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to jest 270.

Naprawde fajna maszynka. Tarcza plus GMT - super. Ale dość kosztowny sprzęt jakby nie patrzeć. Czy mając taka szeroka kolekcję przy takiej kwocie nie myślałeś o czyms jednak bardziej nieszablonowym typu G. Perregaux, J. Droz albo R. Jerome? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam, to Pam B)

Sa o wiele drozsze i to na ecie ;) , ale tego sie nie da wytlumaczyc racjonalnie - Pamy albo sie kocha, albo... wybiera cos innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajna maszynka. Tarcza plus GMT - super. Ale dość kosztowny sprzęt jakby nie patrzeć. Czy mając taka szeroka kolekcję przy takiej kwocie nie myślałeś o czyms jednak bardziej nieszablonowym typu G. Perregaux, J. Droz albo R. Jerome? :)

Ale Muzzy już ma G. Perregaux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak naprawdę to powyżej pewnej kwoty każdy zakup cieżko wytlumaczyć racjonalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM Muzzy’ego jest super, swoje kosztuje i tutaj już każdy indywidualnie podejmuje decyzję, na którą markę się decyduje w zależności od upodobań

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no oczywiście, że jest to świetny zegarek, przecież to napisałem :) ale Mazik miał/ma tak szeroka kolekcję, tyle "oczywistych wyborów" nosił na ręce, że się zastanawiałem czy go czasem nie korci żeby większe zakupy ukierunkowac na coś mniej oczywistego ;) tylko tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat Panerai to mało oczywisty wybór , założe się że gdy zapytamy 100 osób na ulicy to może 1 będzie wiedziała co to za marka. Np w środowisku moich znajomych nikt nie ma pojęcia . Mało jest też dostępnych  zegarków z 10 dniowa rezerwą chodu w automacie.

 

A dzisiaj przyjechał nowy pasek od JFS i znowu na nadgarstku :)

 

c5517d5ceb284.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 18 kwietnia Panerai w Aparcie. Przynajmniej w Galerii Mokotów.

Dodatkowo Hublot i Cartier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.