Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

Guest Passero

Niech każdy nosi swój zegarek na czym mu się tam podoba i nic nikomu do tego ;)

Ale jeśli już koledzy wywołali tę dyskusję, to trzeba mieć wyjątkowy brak fantazji, żeby nosić PAM'a na OEM'ie lub wyłącznie na gumie. W całej tej zabawie chodzi głównie o paski, a ten, kto tego nie rozumie, nawet nie wie ile traci :)

Guest hubex

Nie mierz innych swoją miarą, kolego. Jakby noszenie zegarka na jakichś paskach było wyznacznikiem fantazji... Dobre

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Edited by hubex

Z gustami się nie dyskutuje.A mając stonowane paski trzeba jakieś urozmaicenie wprowadzać moim zdaniem.. :)

To chyba inaczej działa, nawet nie o gust chodzi a o cywilną odwagę. Ja mam to samo z innymi kolorami długich spodni niż granatowy i czarny, podobają mi się inne wariacje kolorystyczne, ale raczej u innych, ale jak mierzę te kolorowe to wiem, że zamiast patrząc przed siebie będę spoglądał w dół myśląc "co to kurkawodna jest" ;)

...,,,;;;<3;;;,,,...

Kilka fotek strzeliłem z rana Radiomirowi 685 na zielonym aligatorze od Filipa :

:)

Nie wiem jak na żywo te łuski, ale kolor bardzo mi się podoba

Mariusz

Dzięki.Wiem , wiem dlatego sam się zdziwiłem ,że tak mało poszło hejtu..Choć na wszystko byłem przygotowany to zapewniam ,że jeszcze nie raz Was zaskoczę... :D

Nie wiem czy bym taki założył ( raczej nie bo OP to nie moja bajka ) i jakby mi ktoś tylko opisał to pewnie bym wyśmiał ale jak widzę własnymi oczami - naprawdę to jest super, pasek niby totalnie pojechany ale materiałowo odpowiada klimatowi zegarka a kolor zgrywa się ze świecącą lumą.

Szacun, naprawdę, nie mam przekonania do usilnego łamania konwenansów tylko po to żeby je łamać i zaistnieć ale takie eksperymenty to jest naprawdę coś fajnego.

To chyba inaczej działa, nawet nie o gust chodzi a o cywilną odwagę. Ja mam to samo z innymi kolorami długich spodni niż granatowy i czarny, podobają mi się inne wariacje kolorystyczne, ale raczej u innych, ale jak mierzę te kolorowe to wiem, że zamiast patrząc przed siebie będę spoglądał w dół myśląc "co to kurkawodna jest" ;)

Spoko rozumiem Twój punkt widzenia.Ja tak jak pisałem wcześniej nie mam takich problemów. :)

Nie wiem jak na żywo te łuski, ale kolor bardzo mi się podoba

Dzięki.Na żywo nawet lepiej, polecam. :)

Nie wiem czy bym taki założył ( raczej nie bo OP to nie moja bajka ) i jakby mi ktoś tylko opisał to pewnie bym wyśmiał ale jak widzę własnymi oczami - naprawdę to jest super, pasek niby totalnie pojechany ale materiałowo odpowiada klimatowi zegarka a kolor zgrywa się ze świecącą lumą.

Szacun, naprawdę, nie mam przekonania do usilnego łamania konwenansów tylko po to żeby je łamać i zaistnieć ale takie eksperymenty to jest naprawdę coś fajnego.

To fakt , akurat do tego modelu tak pojechany pasek pasuje idealnie.Wczoraj cały dzień na nadgarstku i jestem bardzo zadowolony , dziś kolejny dzień z nowym fluo... B)

Haha, w punkt. Ja jeszcze jestem ok z bezowymi chino, ale nie moga byc za jasne. Dlatego napisalem, ze w moim wypadku na kilka dni zeby sprawdzic czy bede mial z tym psychologiczny problem czy nie. Z drugiej strony na wszystko przychodzi czas. Pamietam jak 10lat temu kupilem czerwone buty ubralem dwa razy i to byl koniec, teraz w ogole nie mam problemu z tym kolorem butow. Mysle ze tak samo jest z paskami

Pozdrawiam,

Janek

Guest

Wieczorne zabawy z zachodzącym słońcem

Super!!

Wieczorne zabawy z zachodzącym słońcem

No i pięknie. Dawajcie więcej zdjęć zamiast bezsensownych rozpraw jaki pasek jest dozwolony do PAM-a.

... jak już ma być „oryginalnie” to pasek z ładownicy jugosłowiańskiej a potem zdjęcie w kałuży z jakimś scyzorykiem i gratki.

Kałuży i scyzoryka brak, ale jest jugosłowiańska ładownica :)

Teraz poproszę o gratki ;)

8560047e880477821fdcacc1e2ac4108.jpg

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Gratki Mirosuaw! :)

Kawał porządnego pasiora....naprawdę super

Dzięki. Wiedziałem, że się spodoba.

P.s.

@Genovese_

Ten zielony jest spoko.

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

@Genovese_

Ten zielony jest spoko.

Dzieki.Twoj brązowy z ładownicy to zawsze dobry wybor do pama.. :)

Edited by Genovese_

Panerai ma nową stronę inetrnetową. Chyba jeszcze bardziej uboga niż była :(

Apart jest już wymieniony jako AD.

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

Super!!

Dzięki

No i pięknie. Dawajcie więcej zdjęć zamiast bezsensownych rozpraw jaki pasek jest dozwolony do PAM-a.

Kałuży i scyzoryka brak, ale jest jugosłowiańska ładownica :)

Teraz poproszę o gratki ;)

Dzięki Mirek .

Ładownica jaka by nie była, to bardzo oczywista i dobra opcja

Edited by mikolaj78

Mariusz

Dzisiaj poszła mała sesja Radiomira 380 na czerwonym fluo od Filipa :

72a0b8d3c4e99c54.jpg

c6092aaaaa307f68.jpg

8ccf81c9a4f06dea.jpg

4c801da03f4bb5c8.jpg
Edited by Genovese_

Genovese dają radę te Twoje Pam-y

To się nazywa mieć spersonalizowane zegarki

Szczere Gratki!

Udało mi się pierwszy raz w życiu zobaczyć na żywo i przymierzyć Pama, model 321 :) Nie mam dużego nadgarstka. Zegarek cóż, na pierwszy rzut oka wydaje się klockowaty zwłaszcza po DJ którego noszę ostatnio na codzień ale po założeniu na przegub było całkiem nieźle. Zaczynam rozumieć miłośników tej marki, lubię paski i potencjał do ich częstych zmian jest faktycznie spory. Co powiecie o tym modelu, nosi ktoś? :)

wlt7ip.jpg

Edited by dawca

Guest hubex

Zegarek ok, ale byłby lepszy bez tego wskaźnika rezerwy chodu. Pasuje jak pięść do nosa

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Edited by hubex