Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja , przecież posiada COSC - także o dokładność pomiaru czasu też bym był spokojny.

Cosc ma znaczenie jak kupujemy w miarę nowy zegarek ale mówimy o ponad 10 letnim zegarku więc to czy miał cosc nie ma znaczenia bo cosc jest regulacją a nie implementacją mechanizmu. Kwestia tego w jakim jest stanie werk i jak był serwisowany. Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , kiedy miał serwis robiony i czy w ogóle to jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze za pomocne informacje.

 

Przy okazji, na Chrono 24 mają cenę o 2k niższą niż w sklepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z trwałością mocowania drucianych uszu w Radiomirach? W zegarku, który mierzyłem, główki śrubek były w kiepskim stanie (czy z powodu częstych wymian, czy braku fachowej obsługi i narzędzia - trudno ustalić).

 

Zmęczone są pewnie ponieważ ktoś używał kiepskiej jakości śrubokrętów.Wiem po sobie , dobre narzędzia to podstawa przy panerai.W kwestii śrubek i uszy to możesz sobie ogarnąć zestaw zastępczy.Także to nie jest problem.Raczej w jakim stanie są gwinty zwrócił bym uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega też pytał czy są Ok.

1000 wzgledem zero to kastrat i na pewno Ok nie jest.

 

Z nowych które nie poszybowały( jeszcze) cenowo w kosmos można by poszukać 380 na chrono24. O ile radiomir też wchodzi w grę.

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic uzywane 0000 niz nowe 1000. Trochę taniej, a i zegarek lepszy :-) w ramach 18k uzywanych jest jeszcze kilka modeli do wyrwania - nawet na naszym bazarku przy odrobinie negocjacji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie który model 42 lub 44mm polecacie. Warunek to cena max 18kpln . W grę wchodzą nowe. Czy za te pieniądze podstawowe Paneraie sa OK? Dziękuje za odp

 

A tylko Unitas wchodzi w grę ?

Licząc przelicznik mastercard /Visa zamkniesz się w budżecie i masz naprawdę fajny zegar z pełna gwarancją AD :

 

https://www.chrono24.pl/panerai/luminor-base-8-days-acciaio---44mm-pam00560--id7556867.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega też pytał czy są Ok.

1000 wzgledem zero to kastrat i na pewno Ok nie jest.

 

Z nowych które nie poszybowały( jeszcze) cenowo w kosmos można by poszukać 380 na chrono24. O ile radiomir też wchodzi w grę.

Wszystko zależy od priorytetów jakie kierują kupującym, choć ja też wolałbym zero

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tylko Unitas wchodzi w grę ?

Licząc przelicznik mastercard /Visa zamkniesz się w budżecie i masz naprawdę fajny zegar z pełna gwarancją AD :

 

https://www.chrono24.pl/panerai/luminor-base-8-days-acciaio---44mm-pam00560--id7556867.htm

 

Te myślę o tym modelu i pewnie tak się skończy jak nie znajde żadnej fajnej 112.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio patrzałem to oferta z bazarku od Xpovoc była najlepsza.Ciężko będzie o 112 taniej ale poluj może coś ciekawego się pokaże.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze inaczej . Których modeli nie polecacie ze względu na jakość ?

Jakość Panerai jest bdb.Jeżeli chodzi o werk to w 560 masz in-house P5000.Ja mam 510 z tym samym werkiem i nie narzekam.Na zegarek mam gwarancje także poki co nie martwie sie do przodu.Z drugiej strony Unitas na pewno bedzie tańszy w serwisie ,pewnie też mniej awaryjny i wytrzyma okres dluzszy miedzy serwisami.Na pewno tez  ładniej pracuje.Także kwestia tego czego oczekujesz od tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź cierpliwy i szukaj unitasa w luminorze, albo jak Waldek pisał kupuj 380 póki można. Nowe referencje sobie odpuść, w klasyce jest siła i duch PAMa.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to od dzisiaj mogę się tu wypowiadać na legalu;p

 

39940210_10212546466040958_6924561121760


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No to nie pozostaje nic innego jak pogratulować zakupu :) Niech sprawia Ci frajdę jak najdłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież znasz ją doskonale  :D

Aaaa, to ta sztuka...no to gratuluję stanu i kompletu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież znasz ją doskonale :D

Przecież Robert nie miał nigdy tego modelu :D

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie malowanka tylko kiełbaski, to co innego ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gratulacje. Coś więcej o tej sztuce?

 

Miała być 560 albo 112 a skończyłem z Pamem...002:) Co tu dużo mówić unitas, WR 300 i sosydżowe indeksy. Rocznik z okolic 2000;)

Przecież znasz ją doskonale  :D

 

 

Aaaa, to ta sztuka...no to gratuluję stanu i kompletu!

 

112 Roberta uciekła mi już 3x... xD Musiałem się pocieszyć czymś innym


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.