Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex

Inny...

To oczywiste. Po co by Ci były potrzebne dwa takie same zegarki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak... ale zawsze chciałem, podobnie jak Ty, coś na unitasie. Mierzyłem, nawet kupiłem wodolaza, żeby sprawdzić wrażenia na dłuższym dystansie, ale się nie przekonałem.

Mija jakiś czas i PAM znowu za mną łazi;)

 

Ja polecam skosztować na serio 40mm. Tutaj masz u mnie na łapce: https://www.instagram.com/p/Bggy1J9ABeb/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=1gtwbcj6kwlgp

 

Z drugiej strony Pam ma być wielki więc...może olać rozmiar i się nie przejmować?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Świetny.Jaka to ref ?Kupiłeś nowy czy miałeś ?

PAM232, kupiłem nowego niedawno;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja polecam skosztować na serio 40mm. Tutaj masz u mnie na łapce: https://www.instagram.com/p/Bggy1J9ABeb/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=1gtwbcj6kwlgp

 

Z drugiej strony Pam ma być wielki więc...może olać rozmiar i się nie przejmować?

Nie jestem za sugerowaniem komukolwiek zakupu zegarka zgodnie z własnymi preferencjami (jak robią to Koledzy na tym forum i nie tylko, bo przecież to oczywiste), ale w przypadku Panerai, 40mm to zdecydowanie za mało. I nie chodzi tu tylko o rozmiar koperty. Nie ma za bardzo w czym wybierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PAM232, kupiłem nowego niedawno;-)

No to gratki , kolego super zakup !!!.Mnie tez korci na nowego pama jeszcze w tym roku.  :)

Nie jestem za sugerowaniem komukolwiek zakupu zegarka zgodnie z własnymi preferencjami (jak robią to Koledzy na tym forum i nie tylko, bo przecież to oczywiste), ale w przypadku Panerai, 40mm to zdecydowanie za mało. I nie chodzi tu tylko o rozmiar koperty. Nie ma za bardzo w czym wybierać...

 

W ogóle ta 40 mm u zielonego wyglada na łapie na większa albo jego ręka na mniejsza.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratki , kolego super zakup !!!.Mnie tez korci na nowego pama jeszcze w tym roku.  :)

 

W ogóle ta 40 mm u zielonego wyglada na łapie na większa albo jego ręka na mniejsza.

 

dlatego gdzieś wyżej napisałem, że ja mam mikry nadgarstek pomimo przyzwoitego obwodu;)

 

42mm:

 

39954992_329098927832411_372902933383086

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

dlatego gdzieś wyżej napisałem, że ja mam mikry nadgarstek pomimo przyzwoitego obwodu;)

 

42mm:

Lepiej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego gdzieś wyżej napisałem, że ja mam mikry nadgarstek pomimo przyzwoitego obwodu;)

 

42mm:

 

 

 

Nie widzę róznicy między 42 a 44 mm 002 bynajmniej nie z tej perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę róznicy między 42 a 44 mm 002 bynajmniej nie z tej perspektywy.

 

wiesz jak jest, obiektyw troche pod innym kątem, inaczej obrócisz rękę itd

 

40044393_1868571803237679_27036567786833


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie Ci leży ten pam.Wiem jak jest , jak robię foty na łapie obiektywem makro to moja łapa wyglada na 25 cm... ;) .

 

Foty potrafią mocno przekłamywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Pam ma być wielki więc...może olać rozmiar i się nie przejmować?[/font][/color]

Coś w tym jest. Poza algorytmem mierzenia PAMa , który zaproponował Kolega jest jeszcze jeden sposób relatywizowania rozmiaru. Zestawienie z potężniejszym obiektem w tle.

post-55792-0-46292300-1535231281.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę supermoto... mówisz że do pama trzeba więcej kg żelastwa?;p

 

Coś w tym jest. Poza algorytmem mierzenia PAMa , który zaproponował Kolega jest jeszcze jeden sposób relatywizowania rozmiaru. Zestawienie z potężniejszym obiektem w tle.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Coś w tym jest. Poza algorytmem mierzenia PAMa , który zaproponował Kolega jest jeszcze jeden sposób relatywizowania rozmiaru. Zestawienie z potężniejszym obiektem w tle.

Ha, ha. Ja mam pick-upa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No to gratki , kolego super zakup !!!.Mnie tez korci na nowego pama jeszcze w tym roku.  :)

 

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał kilka dni do tego wątku nie zaglądałam a tu proszę, witaj w rodzinie ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Poza algorytmem mierzenia PAMa , który zaproponował Kolega jest jeszcze jeden sposób relatywizowania rozmiaru. Zestawienie z potężniejszym obiektem w tle.

Twój harley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo oprócz rolexa mamy widzę inne podobne zabawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasował mnie autem 3lata pewien pan nie widząc mnie w lusterku gsx suzuki na dotarciu poszedl na zyletki palec rekonstrukcja polamania itd sentymentalne w garażu jest jeszcze v rod wersja na stulecie silnik wzmacniany szeroki lapec itd zupelnie inna wersja jakby co to na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ujeżdżać z Pamem na ręku to konkretnie :)

 

69BVK3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, to jeszcze jakiś biały pasek do pama do kompletu musisz ogarnąć;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni ujeżdżam Monstera 796, jaki Pam by do niego pasował? :P

alfzt4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.