Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

:-)

są koledzy co troszkę ( jak mówi mój najmłodszy syn) "handlarzykują" to tu , to tam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewny egzemplarz?

Moj kolega sie zastanawia.....

Dziekuje Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tej 24, ale priorytety w życiu mi się zmieniły. Tymczasem- garniturowcem rzucę ;))

 

post-90856-0-72892100-1538164838_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek z przypadku;)

post-90856-0-15784200-1538252039_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy i utwierdza w przekonaniu ,że był to świetny zakup :

 

054832d90cdcecb4.jpg

 

 

0172c8c473d40ff7.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Aparcie Panarai Luminor PAM 773. Mam wrażenie , że indeksy słabo świecą. Czy jest możlwe ,że to się zmieni podczas użytkowania , czy jest to wada a może ten model tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się to nie zmieni.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej fotke

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek można zrobić taką fotkę slabo świecącego że będzie walił jak latarka, wszystko zależy od fotografujacego.

 

Pytanie na jakiej podstawie kolega twierdzi że słabo, bo może właśnie na podstawie długo naświetlonych zdjęć z netu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, noga jestem z fotografii więc nie pomyślałem :) Najlepiej sfotografować dwa pamy z podobnej serii, ale nie wiem czy jest taka możliwość. A jak nie to porównać w sklepie.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szukał dziury w całym - chyba, że kolega ma zamiar nurkować z tym zegarkiem lub co godzinę sprawdza zegarek w nocy... w innym wypadku to z mojego doświadczenia wynika, że mocna luma przydaje się... raczej tylko wtedy kiedy mocno się staramy jej używać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szukał dziury w całym - chyba, że kolega ma zamiar nurkować z tym zegarkiem lub co godzinę sprawdza zegarek w nocy... w innym wypadku to z mojego doświadczenia wynika, że mocna luma przydaje się... raczej tylko wtedy kiedy mocno się staramy jej używać:)

Rozumiem, że jeśli zegarek używamy tylko w dzień i to w pełnym słońcu, to nawet brak lumy nie powinien stanowić problemu?... ;)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy powinien świecić jak latarka - co widoczne jest natychmiast po wejściu do ciemniejszego pomieszczenia - np garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czymś innym ;)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie sprawy. Wątpliwości moje brały się stąd , ze czytałem na portalach o doskonałej iluminacji pamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest doskonała iluminacja? Do czego chcesz ją porównać? Do timex indiglo, do balla, do seiko?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest doskonała iluminacja? Do czego chcesz ją porównać? Do timex indiglo, do balla, do seiko?

Porównania dotyczyły rolexa , że lepiej świecą. Stało to w sprzeczności z faktem iż mój rolex  lepiej świeci.

W związku tym pojawiły się moje wątpliwości i pytania. Myślę ,że na tym możemy sprawę zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem wrzuć na zakończenie, a może na początek;) kilka zdjęć pama, zdaje się że tego modelu jeszcze nikt nie pokazywał w tym wątku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma doskonałą iluminacje :-))

 

post-31778-0-92402800-1538664151_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie gniecie po dłoni ta osłona koronki ? Strasznie wystaje a zegarka nie miałem okazji mierzyć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam to mój najlepiej świecący zegarek.

Rolex, owszem świeci długo, ale dużo mniej intensywnie, poza tym na niebiesko, co też ma wg. mnie wpływ na intensywność.

933c17819473960ed949c2471a418bc7.jpg

Tak się zastanawiam, czy nie gniecie po dłoni ta osłona koronki ? Strasznie wystaje a zegarka nie miałem okazji mierzyć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli gniecie, to nie bardziej niż zwykła koronka. Koperty pamów, zarówno 44 jak i 47mm są dobrze wyprofilowane.

No chyba, że nosisz luźno na nadgarstku, jak patyk i zegarek lata z jednego końca ręki na drugi, to wtedy może przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.