Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

@pepepatryk, bardzo ładny klasyczny model. Gratuluję i niech dobrze służy.

Gratuluje wyboru! Piękna klasyka! Mocne wejście w świat Risti

Koszerny ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo dziękuje, teraz się tylko zastanawiam czy się nie wyprzedać z reszty zegarków jak mam swój ideał to ciężko będzie go odłożyć do gablotki i wrzucić coś innego na rękę

Gratulacje! Gdzie kupiles Gassan?

Dziekuje

Kupiłem w Schaap en Citroen w Haarlemie. Od jakiegoś czasu nie maja tam na stanie PAMów, ale sprowadzili mi w dwa dni. W zasadzie niepotrzebnie bo mogłem podjechać do Asmrerdamu, ale w kwestionariuszu z zapytaniem o zegarki była rubryka gdzie mam najbliżej

Tak na marginesie jeszcze dodam, że obsługa była bardzo przyjemna. Zanim zdecydowałem się na zegarek, przymierzałem chyba z 15 innych zegarków różnych marek, żeby dać szanse „innym”. No i powiem Wam, że przy żadnym innym zegarku nie czułem tego co przy PAMie. To jest ta chemia

...

Jedni jeżdżą Fiatem 500

...

Jako użytkownik 500 i mam nadzieje wkrótce Pama gratuluję. :)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Gratulacje

Nastepny stracony. Ja sobie obiecywalem: jeden PAM, jedna omega, jeden tudor.

Sprzedalem wszystkie zegarki i teraz: zerowka i 425. Teraz sie jeszxze zastanawiam nad jakims SUB-em.

A Filip milo zaskoczyl - ja tez bym chcial :-)))))))

Jako użytkownik 500 i mam nadzieje wkrótce Pama gratuluję. :)

Gratulacje

Nastepny stracony. Ja sobie obiecywalem: jeden PAM, jedna omega, jeden tudor.

Sprzedalem wszystkie zegarki i teraz: zerowka i 425. Teraz sie jeszxze zastanawiam nad jakims SUB-em.

A Filip milo zaskoczyl - ja tez bym chcial :-)))))))

Bardzo dzięki chlopaki

A Filipe mnie zaskoczył megaNa początku myślałem, że to żarcik, ale pisaliśmy i już ma kilka propozycji na mojego dwuwskazówkowca cieszę się jak bachor

Ostatnia fota na dziś

da64be8ebda4c93cc1fcf615e00d5a4e.jpg

Edited by pepepatryk

Guest fidelio

Dzięki Rafale, Panerai to moje największa zegarkowa miłość

W wielkiej tajemnicy zdradzę Ci Patryk, że moja też :-) Niestety, 16-16,5 cm w nadgarstku, skutecznie mnie stopuje ;-)

W wielkiej tajemnicy zdradzę Ci Patryk, że moja też :-) Niestety, 16-16,5 cm w nadgarstku, skutecznie mnie stopuje ;-)

Rafał, rozmiar PAMa 42 jest jakby dla Ciebie specjalnie produkowany ;)   

Są jeszcze takie modele jak 048/01048

Guest fidelio

Rafał, rozmiar PAMa 42 jest jakby dla Ciebie specjalnie produkowany ;)

Ino, czy to tylko taki PAM "z krwi i kości"? ;-)

Ja tam na PAM-ach się nie znam, ale z rozmiaru 42 masz przynajmniej trzy referencje, które mnie osobiście się podobają: 1392, 512 i 620 :)  

Nawet 44mm bedzie pasowalo - krotkie uszy. Mierz Rafał i sie nie ociągaj!!!

Dawno nie widziałem tyle radości z zakupu wymarzonego zegarka. Jak za starych, dobrych czasów ;-)

Gratulacje i niech się dobrze nosi!

Co-Axial

Guest Passero

Panowie, Panerai może być za mały.. ale nigdy za duży;-)

Kolejny 8-dniowiec :) daj znać, jak u Ciebie sprawdzi się ten "niekoszerny" i niepotrzebny wg niektórych Paneristi mechanizm.

Patryk, cieszę się razem z Tobą z tego zakupu, bo wiem od jak dawna wzdychałeś do marki Panerai.

Super, że tak szybko udało Ci się kupić to co chciałeś (od pytania do kupna- konkret i jest).

Teraz życzę Ci satysfakcji, żonglerki paskami i klamrami i ......

....kolejnego Pama

Mariusz

Przyłączam się do gratulacji i życzę dobrej zabawy z paskami - na mnie właśnie czekają w skrzynce trzy dwuczęściowe nato :)

Czujesz jak Cię podpuszczają ? :lol:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Dawno nie widziałem tyle radości z zakupu wymarzonego zegarka. Jak za starych, dobrych czasów ;-)

Gratulacje i niech się dobrze nosi!

Jeżeli komentarz jest o mnie, to bardzo dziękuje I powiem tak, każdy kupiony zegarek przeze mnie wzbudzał we mnie wielkie emocje, ale wyczekane tyle lat Panerai przebiło wszystko nie mam słów.

Kolejny 8-dniowiec :) daj znać, jak u Ciebie sprawdzi się ten "niekoszerny" i niepotrzebny wg niektórych Paneristi mechanizm.

Na pewno po dłuższym czasie coś napisze. W moim modelu nie ma nawet sekundnika, wiec ciężko zobaczyć dobowe odchyły, nawet jak będą to nie będą widoczne na codzień

Patryk, cieszę się razem z Tobą z tego zakupu, bo wiem od jak dawna wzdychałeś do marki Panerai.

Super, że tak szybko udało Ci się kupić to co chciałeś (od pytania do kupna- konkret i jest).

Teraz życzę Ci satysfakcji, żonglerki paskami i klamrami i ......

....kolejnego Pama

Mariusz, wielkie dzięki Pamietam jak kiedyś pisaliśmy jak bardzo podobają mi się twoje PAMy, a dziś sam jestem posiadaczem PAMa. Mojemu trochę brakuje do twoich, ale i tak jestem przeszcześliwy

Co do kolejnego Panerai, to póki co nie planujemuszę do końca wycisnąć radość z posiadania tego modelu, a mam nadzieje, że będę wyciskał z niego baaaardzo długo *

Przyłączam się do gratulacji i życzę dobrej zabawy z paskami - na mnie właśnie czekają w skrzynce trzy dwuczęściowe nato :)

Bardzo dziękuje, nie spodziewałem się, tylu życzliwych komentarzy, przemiłe zaskoczenie, zważywszy że model nie należy do kultowych. Jednak Paneristi trzymają się razem

* komentarz zachowawczy, proszę nie wykorzystywać go przeciwko mnie przy zakupie kolejnego PAMa

Ja tam na PAM-ach się nie znam, ale z rozmiaru 42 masz przynajmniej trzy referencje, które mnie osobiście się podobają: 1392, 512 i 620 :)

Polecam szczególnie 512 na mały nadgarstek :) świetny zegarek :)

Edited by kala9

Polecam szczególnie 512 na mały nadgarstek :) świetny zegarek :)

Dla Rafała idealny byłby nurkowaty model 683 :)

Panowie, rozterek nastał kres. Myślałem, że skończy się kurierem, a jednak w stacjonarnym sklepie mieli to co chciałem i za kwotę która mi pasowała

WITAM

Gratulacje! Miło widzieć, jak ktoś tak fajnie podchodzi do zegarków i udaje mu się zrealizować swój cel.

Gratulacje! Miło widzieć, jak ktoś tak fajnie podchodzi do zegarków i udaje mu się zrealizować swój cel.

............również gratuluję spełnienia zegarkowego marzenia.

Wielkie dzięki!!

Wielkie dzięki!!

Miło jest widzieć kogoś tak zadowolonego z nowego nabytku jak Ciebie ! :)

Niech dalej cieszy :wub:

Edited by Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."