Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Cena prawie zgodna z początkowymi założeniami.

Reklamowałeś tę usługę serwisową czy dałeś sobie spokój? Dobrze byłoby coś wiedzieć odnośnie procedury reklamacyjnej, gdyby okazało się że coś jest spaprane.

 

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

O ile pamiętam, jeden z kolegów reklamował po tym, jak zegarek wrócił z porysowaną osłoną koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Cena prawie zgodna z początkowymi założeniami.

Reklamowałeś tę usługę serwisową czy dałeś sobie spokój? Dobrze byłoby coś wiedzieć odnośnie procedury reklamacyjnej, gdyby okazało się że coś jest spaprane.

 

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

 

Panerai, nawet jak coś spierpaproli, to nie ucieka od odpowiedzialności, spokojna głowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie tyle uczciwa co "normalna" jak na serwis. Bez przesady - szkielko i tarcza, to nie mechanizm, wiec 5k pln z przegladem to jest... normalny deal i tyle. Oby tylko dobrze zlozyli/wyregulowali i przeslali bez paprochow na tarczy jak mi kiedys - czego serdecznie zycze Koledze B)

 

A tak przy okazji zapytam ponownie - moze ktos chce sie pozbyc 372 (najlepiej na plexi) - jak tak, to zapraszam na priv :)

Z 127 na 372... Coś czuje że skończysz z 112 jak trend się utrzyma:p

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena prawie zgodna z początkowymi założeniami.

Reklamowałeś tę usługę serwisową czy dałeś sobie spokój? Dobrze byłoby coś wiedzieć odnośnie procedury reklamacyjnej, gdyby okazało się że coś jest spaprane.

Nie przygladalem sie zegarkowi jakos wyjatkowo przy odbiorze, gdyz ufalem, ze wszystko ok. Dopiero nastepnego dnia ogladajac sobie na spokojnie tarcze zobaczylem paproch. Poszedlem do Jansena i pokazalem - sami byli zdziwieni i zabrali zegarek oraz wyslali ponownie. T,o odbylo sie na gwarancji, wiec nic nie placilem, ale to co mnie zasmucilo, to fakt, iz nic ze strony serwisu Panerai nie otrzymalem. Ani przepraszamy, ani dodatkowej uslugi - nic...

Ale jak wiemy nawet AP (patrz McIntosh) potrafi dac ciala ;)

Z 127 na 372... Coś czuje że skończysz z 112 jak trend się utrzyma

To sa 2 bajki i inne potrzeby/marzenia - wszystko sie zobaczy - moze zamiast jednej Daytony wyladuja 2 Panerai??? :rolleyes::)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź ta droga :)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym wybrał dwa Pamy niż Daytone.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam, ale wolalbym sie przekonac osobiscie ;)

 

ps

Koledzy Passero i Diego A mnie inspiruja ;)  bo po jakims czasie pasjonowania sie zegarkami dochodzi sie do momentu w ktorym oprocz wylacznie HH czy prestizu/rozpoznawalnosci, zaczyna sie myslec i kupowac sercem a Panerai u mnie jest jedyna marka do ktorej czuje taki pociag :wub:B) (choc nie jest to marka rodzaju żeńskiego) :D:P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo akurat. Tyle, że nie musiałem wlazic na poziom Lange czy AP:)

 

Ostatnio zredukowalem mocno zawartość pudła, za to jedzie do mnie 2gi pam:)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pochwalisz sie jaki? :)

 

Wiesz - AP RO, to bylo moje marzenie wieksze niz Nautilus. Z Nautilusa juz "wyroslem" (m. in. ze wzgledu na polityke firmy). Z AP... piekny zegarek pod kazdym wzgledem, ale dla jednozegarkowca ma swoje niefajne wady o czym musialem sie przekonac na wlasnej skorze i tyle. Teraz zostaje tylko R albo P - albo moze i to i to... w sumie swietne polaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautilus mi się nie podoba, RO to też moje zegarkowe marzenie, ale kupię sobie jak będę na innym etapie życia, może na 40, może później.

 

A co do pama, w końcu dorosłem do 47mm, szkoda, że czas oczekiwania to 8 tyg...

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

372 czy 422? :rolleyes:

Poczekajcie a zobaczycie:)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem, ze mnie lubisz... -_-

 

 

 

 

 

:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A pochwalisz sie jaki? :)

 

Wiesz - AP RO, to bylo moje marzenie wieksze niz Nautilus. Z Nautilusa juz "wyroslem" (m. in. ze wzgledu na polityke firmy). Z AP... piekny zegarek pod kazdym wzgledem, ale dla jednozegarkowca ma swoje niefajne wady o czym musialem sie przekonac na wlasnej skorze i tyle. Teraz zostaje tylko R albo P - albo moze i to i to... w sumie swietne polaczenie :)

P+R to dobra kombinacja. Właśnie ją stosuję. I trochę wbrew sobie w odwodzie trzymam jeszcze innych zawodników. Idąc dalej na przekór, chyba wycofam z bazarku pewnego grubasa, bo teraz wcale nie jestem przekonany żeby się go pozbywać.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle. To sa dwie marki, ktore daja rade wszystkiemu :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bandyta, po dniu z nim na ręce możesz odpuścić siłkę  B)

 

to tytan więc wiesz... trochę jak picie pepsi light do powiększonego zestawu w makdonaldzie :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

to tytan więc wiesz... trochę jak picie pepsi light do powiększonego zestawu w makdonaldzie :D

To stalowy zegarek, mimo to wygodny;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stalowy zegarek, mimo to wygodny;-)

 

zastanawiałęm się, czemu mnie się ubzdurało, że to tytan... i już wiem, przez 368 sie jakoś zasugerowałem że tu jest to samo


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jeszcze raz to pokazesz, i to bedzie Twoj ostatni post! :angry::lol:;)

 

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wysokości Parku Fontann w Warszawie na Wisłostradzie, stojąc w korkach miałem miłe spotkanie z właścicielem Pama z sąsiedniego samochodu :) Może ten ktoś tu jest ? :)

 

PAM 399 dla ozdoby na pasku od Miszcza Filipa

 

bdbdc3baada6bcc162200f2d3f12d5b6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisowales juz jakies swoje Pamy i jak tak, to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.