Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi się ta tarcza. Ale jest chyba tylko wersja na prawą rękę i aż (!) 47mm.

poprawcie mnie jak się mylę.

BCDB7D25-7B0C-4A50-8C1E-CDCE96E603F9.thumb.jpeg.83f0309f89157133f71fd6dc8eab908e.jpeg36845BC9-6C55-4267-9378-A88FD891E44D.jpeg.fed4006462776c01e533bfdbb5cd76e7.jpeg

60D9C78E-3873-4F20-A1E6-9630303912A1.jpeg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że odwrócisz go o 180 stopni i już jest idealny na lewą;) a tak na serio to większość właścicieli destro jest praworęcznych i nosi je na lewym nadgarstku. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze przy automatach, to by sie jeszcze bronilo, ale manuale takie nakrecac co drugi dzien praworecznym??? Chyba nie za wygodna opcja 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, artme napisał:

Co nie zmienia faktu, ze przy automatach, to by sie jeszcze bronilo, ale manuale takie nakrecac co drugi dzien praworecznym??? Chyba nie za wygodna opcja 🥴

Nie wiem czy choć ze 2 razy zdarzyło mi się nakręcać jakiś zegarek mając go na ręku. Zawsze ściągam, więc akurat dla mnie to w ogóle bez znaczenia.  

8 godzin temu, 70soul napisał:

Bardzo podoba mi się ta tarcza. Ale jest chyba tylko wersja na prawą rękę i aż (!) 47mm.

poprawcie mnie jak się mylę.

BCDB7D25-7B0C-4A50-8C1E-CDCE96E603F9.thumb.jpeg.83f0309f89157133f71fd6dc8eab908e.jpeg36845BC9-6C55-4267-9378-A88FD891E44D.jpeg.fed4006462776c01e533bfdbb5cd76e7.jpeg

60D9C78E-3873-4F20-A1E6-9630303912A1.jpeg

Też podobała mi się ta tarcza na renderach, czar prysł na zdjęciach szczęśliwych posiadaczy. Wygląda żółto i mdło. Pewnie dobrze by było zobaczyć na żywo.

I rzeczywiście to 47 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, papamebel napisał:

Panowie mam pytanie, potrzebuje dokupić ogniwo do bransoletki , gdzie najlepiej ??

Ja dokupywałem w kruku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy znalazlby sie ktos z Krakowa albo okolic kto znalazlby chwile zeby uzyczyc do przymiarki swojego Luminora w rozmiarze 44mm?

Zrewanzuje sie czyms slodkim😀

Jesli ktos znalazlby czas prosze o Priv.

Dzieki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, TylerVega napisał:

Koledzy czy znalazlby sie ktos z Krakowa albo okolic kto znalazlby chwile zeby uzyczyc do przymiarki swojego Luminora w rozmiarze 44mm?

Zrewanzuje sie czyms slodkim😀

Jesli ktos znalazlby czas prosze o Priv.

Dzieki

 

 

Pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2021 o 07:56, just_nobody07 napisał:

Nie wiem czy choć ze 2 razy zdarzyło mi się nakręcać jakiś zegarek mając go na ręku. Zawsze ściągam, więc akurat dla mnie to w ogóle bez znaczenia.

Oczywiscie, ze nikt na reku nie nakreca, ale to nie zmienia faktu, ze jako praworeczny wole nakrecac prawa a nie lewa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upomnę się o mniejszości - jako leworęczny noszę na lewej, a nakręcam prawą🙂 I chodzi!...

 

IMG-20210126-142249.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, artme napisał:

Oczywiscie, ze nikt na reku nie nakreca, ale to nie zmienia faktu, ze jako praworeczny wole nakrecac prawa a nie lewa 🙂

Nie wpadłbym na to,  żeby coś lewą nakręcać, destra też prawą, tylko je odwracam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknie świeci i nie chce zejść z nadgarstka
Noszony przyspiesza 2-3 sekundy na dobę - odłożony do pudła późni 2-3 sekundy na dobę i tym sposobem od 9 grudnia wychodzi że przyspieszył o 3 sekundy - jak dla mnie to rewelacja.
Bardzo cieszy ten Pamik.


Nie dziwie się, świetny jest. Napis po włosku też dodaje smaczku

U mnie ulubiony zegarek EVAAAA...

ee79ee2b15053028dcac75747aac2e98.jpg


Mam nadzieje, że w najbliższym czasie wyjdzie jakiś taki base Luminor w czarnej kopercie ceramicznej lub DLC. Ogladam stare czarne PAMy i nie mogę oderwać od nich oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pepepatryk napisał:

 


Nie dziwie się, świetny jest. Napis po włosku też dodaje smaczku emoji634.png

Mam nadzieje, że w najbliższym czasie wyjdzie jakiś taki base Luminor w czarnej kopercie ceramicznej lub DLC. Ogladam stare czarne PAMy i nie mogę oderwać od nich oczu.

 

Ale to chyba ogólnie rzadkość z czarnymi Luminorami? W sensie wiem, że były, zwłaszcza dawniej, wiem, że pojawiają się na sprzedaż, ale modele czarne i proste w stylu 111 etc. to chyba jeszcze z okolic przejęcia panerai albo ogólnie "techniczne" (Z głowy to model Pam00004 mi przychodzi do głowy)? Ale tez bym bardzo chętnie przyjal coś jak 111 w pvd i z sandwichem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, skar napisał:

Ale to chyba ogólnie rzadkość z czarnymi Luminorami? W sensie wiem, że były, zwłaszcza dawniej, wiem, że pojawiają się na sprzedaż, ale modele czarne i proste w stylu 111 etc. to chyba jeszcze z okolic przejęcia panerai albo ogólnie "techniczne" (Z głowy to model Pam00004 mi przychodzi do głowy)? Ale tez bym bardzo chętnie przyjal coś jak 111 w pvd i z sandwichem ;)

Rzadkość ale wychodziły ... na szybko z głowy 360 chyba z 2010. 779 wyszedł chyba 2019 tylko ze to Tytan z pvd. Pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, just_nobody07 napisał:

Pvd i kanapka są w 026. Ale to jest destro,  a nie każdy lubi. 

 

...........tego zazdroszczę, serio!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jimmy6 napisał:

...........tego zazdroszczę, serio!

 

Pozostaje mi tylko polecić, na żywo jeszcze dużo zyskuje;)

Godzinę temu, nomysz4 napisał:


Ja też emoji85.png

A Ty przecież już tylko 47 i większe nosisz,  to po co Ci? 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytamy sobie...

 

IMG_20210128_173010.thumb.jpg.a9555d04d539bdba6835efd4795fe0e9.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, just_nobody07 napisał:

Pvd i kanapka są w 026. Ale to jest destro,  a nie każdy lubi. 
 

... kto nie lubi destro ten jest „qupi” i tyle 😁 . Jakbym mial wolne srodki a nie taras do zrobienia to juz bym szukał i brał 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pawel007 napisał:
12 godzin temu, just_nobody07 napisał:

Pvd i kanapka są w 026. Ale to jest destro,  a nie każdy lubi. 
 

... kto nie lubi destro ten jest „qupi” i tyle 😁 . Jakbym mial wolne srodki a nie taras do zrobienia to juz bym szukał i brał 

 

Pokaż więcej  

Ja moje remonty przekładam któryś rok. Priorytety... 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.