Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Nisko nosicie. Ja też kiedyś tak zapinalem zegarek ale odkąd przesunąłem go nieco w górę (powyżej stawu), problem ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lewandek napisał:

Nisko nosicie. Ja też kiedyś tak zapinalem zegarek ale odkąd przesunąłem go nieco w górę (powyżej stawu), problem ustąpił.

Czyli tylko „ krótkie rękawki” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał:

Obecny w klubie😉

 

Gratuluję. Fajny radek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dorian06 napisał:

Gratuluję. Fajny radek. 

Jeszcze raz dzięki😉 mi też się bardzo podoba. To na bank nie mój ostatni pam😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ddb2dd4f374c0057deb3b0f921bc60f6.jpg&key=7481b36647c0cd88b9f2084ee290fbd9a8e8f7d1d8db4c789a8affd2bddc2ac7
Uprzedzam dociekliwych - nie jadę po zegarek

Do paczkomatu po paski?
;)

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ddb2dd4f374c0057deb3b0f921bc60f6.jpg&key=7481b36647c0cd88b9f2084ee290fbd9a8e8f7d1d8db4c789a8affd2bddc2ac7
Uprzedzam dociekliwych - nie jadę po zegarek

To pewnie po nowe auto

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nomysz4 napisał:

Uprzedzam dociekliwych - nie jadę po zegarekemoji2371.pngemoji53.png

Oddaj go Michałowi. Cała nasza trójka będzie zadowolona.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, rafalmosty napisał:

Obecny w klubie😉

 

Gratuluję świetnego klasyka. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć z moich osobistych doświadczeń z tym modelem, to spróbuj go na pasku, który ma mniejszą grubość przy uszach. Ten pasek na zdjęciu jest bardzo ładny, ale na niezbyt dużych nadgarstkach, z powodu dużej grubości, powoduje wrażenie powiększonego lug to lug. W efekcie sam zegarek nie wystaje poza obrys nadgarstka, ale pasek wystaje i wygląda to jakby zegarek wypychał pasek. W Luminorach tego efektu nie ma. Natomiast w Radiomirach z drucianymi uchami pasek cieńszy przy uszach wygląda moim zdaniem znacznie korzystniej.

Ale przecież to Panerai, więc zabawa z paskami dopiero się zaczyna :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mirosuaw napisał:

 

Gratuluję świetnego klasyka. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć z moich osobistych doświadczeń z tym modelem, to spróbuj go na pasku, który ma mniejszą grubość przy uszach. Ten pasek na zdjęciu jest bardzo ładny, ale na niezbyt dużych nadgarstkach, z powodu dużej grubości, powoduje wrażenie powiększonego lug to lug. W efekcie sam zegarek nie wystaje poza obrys nadgarstka, ale pasek wystaje i wygląda to jakby zegarek wypychał pasek. W Luminorach tego efektu nie ma. Natomiast w Radiomirach z drucianymi uchami pasek cieńszy przy uszach wygląda moim zdaniem znacznie korzystniej.

Ale przecież to Panerai, więc zabawa z paskami dopiero się zaczyna :)

...........w punkt!

Gratuluję Radiomira!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mirosuaw napisał:

 

Gratuluję świetnego klasyka. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć z moich osobistych doświadczeń z tym modelem, to spróbuj go na pasku, który ma mniejszą grubość przy uszach. Ten pasek na zdjęciu jest bardzo ładny, ale na niezbyt dużych nadgarstkach, z powodu dużej grubości, powoduje wrażenie powiększonego lug to lug. W efekcie sam zegarek nie wystaje poza obrys nadgarstka, ale pasek wystaje i wygląda to jakby zegarek wypychał pasek. W Luminorach tego efektu nie ma. Natomiast w Radiomirach z drucianymi uchami pasek cieńszy przy uszach wygląda moim zdaniem znacznie korzystniej.

Ale przecież to Panerai, więc zabawa z paskami dopiero się zaczyna :)

Dzięki. Paski już u Filipa zamówione😉

3 minuty temu, jimmy6 napisał:

...........w punkt!

Gratuluję Radiomira!

Dzięki wielkie👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pomyśleć nad paskiem do mojego Pama. Chodzi mi po głowie ciemny brąz z przeszyciami w kolorze indeksów.
91d8f09681d11701fd36c6e2ba6acda8.jpg
Czy wiecie czy u któregoś z naszych rodzimych AD można zobaczyć i przymierzyć Californie 931 ? Jestem bardzo ciekawy bo nie miałem jeszcze do czynienia z żadnym Radomirem a ten do mnie mocno gada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowe skórki dobrze odmieniają oblicze Pama 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafiros napisał:


Czy wiecie czy u któregoś z naszych rodzimych AD można zobaczyć i przymierzyć Californie 931 ? Jestem bardzo ciekawy bo nie miałem jeszcze do czynienia z żadnym Radomirem a ten do mnie mocno gada emoji12.pngemoji3.png

 

 

U moich rodziców na strychu jest "kominkowy", mechaniczny Predom z lat 70-tych po dziadku, który ma podobne brązowe odcienie na tarczy, rozmiar też niewiele większy, więc mogę podesłać na przymiarki 😛

 

A tak na serio, to za każdym razem jak byłem w Galerii Mokotów w ciągu ostatnich 4 lat mieli zawsze jakiegoś Radiomira 47 mm na cal. P3000. Kiedyś to był 721 ("Anonimo"), 424 ("Cali" już bez daty) a ostatnio 425 ("Świnia/pig dial"), więc rozmiar sprawdzisz, ale konkretnie 931 może być nieosiągalne w Polsce do przymiarki.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pam176.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu im skromniej - prościej tym lepiej ;) 


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1b437383ff34272e80cf09212e7bee27.jpeg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek niczego sobie... gratuluje 😎

Pokazesz od strony klamerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasek niczego sobie... gratuluje 
Pokazesz od strony klamerki?

Dzięki!
0f88261c35a3935cd50f301c79c08020.jpeg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon__k napisał:

 

To tytan 

 

 

Sylwek 👍 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.