Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej
2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Ale Ty się martwisz takimi prawdziwymi rysami, czy tylko jakimiś drobnymi nitkami od patrzenia na kopertę powyżej 3 sekund bez mrugnięcia powieką?

 

2260fbeb9b20434a500fbd7e0989efc1.jpg.ab297c835a76ebd4ef372fcd4edaae76.jpg

Ja tylko tak filozoficznie w kontekście skomplikowanego ludzkiego jestestwa 😉 Żeby moje ryski zobaczyć, to oksy trzeba dobre założyć i oświetlenie boczne złapać 😎

 

Godzinę temu, jimmy6 napisał(-a):

..........pewnie Ferrari i Art Deco 😅

W moim przypadku 113 robi właśnie za G-Shocka.

I to jest słuszny kierunek, będę podążał Twoją i @PiterMścieżką, ścieżką prawdziwych wojowników😂 😉

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek powinien cieszyć w każdych okolicznościach 🛶☀️

IMG_20210911_122711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
............miałeś takiego/ jeśli się nie mylę.

A nawet tego samego.
Co nie zmienia faktu, że bardzo żałuję, iż musiałem oddać.
I nadal bardzo mi się podoba.

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie dziś się dowiedziałem od Pani z Apart ( potwierdzona informacja u producenta ), że PAM00422 nie będzie już produkowany.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrzej248 napisał(-a):

Tak informacyjnie dziś się dowiedziałem od Pani z Apart ( potwierdzona informacja u producenta ), że PAM00422 nie będzie już produkowany.

Pewnie tak mowia, bo nie moga sie juz od kilku lat 422 pozbyc 🤪

A tak na powaznie, to juz wiadomo od jakiegos czasu szczegolnie, gdy juz 372 przestali sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu zamówienia okazało się, że się sprzedał w Aparcie w W-wie. Chciałem zamówić i już nie ma. 

 

Ale jutro zaliczkuję 914 🙂

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziar brak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, rafiros napisał(-a):


Nie umie zrobić zdjęcia z zegarkiem na plecach emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
f0b55b60a1b2e9407b4c6db0ef6a4bee.jpg

Grubo. 

 

Musisz poćwiczyć.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafiros napisał(-a):


Nie umie zrobić zdjęcia z zegarkiem na plecach emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
f0b55b60a1b2e9407b4c6db0ef6a4bee.jpg

Ooo, ale było dłubania 👍 

3 godziny temu, rafiros napisał(-a):

Prawie jak Maciek emoji23.pngemoji12.png
8d11c9aee6f79d3abb1aaf7791337dd9.jpg

Super 😃

2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Grubo. 

 

Musisz poćwiczyć.  :D

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Andrzej248 napisał(-a):

Tak informacyjnie dziś się dowiedziałem od Pani z Apart ( potwierdzona informacja u producenta ), że PAM00422 nie będzie już produkowany.

 

To jeszcze go produkowali, po wprowadzeniu 423? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostawiłem zaliczkę na PAM00914 miał być połowa września póżniej koniec września, następnie połowa października, po czym otrzymałem telefon, że będzie koniec listopada, albo początek grudnia. Czy jesteście w stanie wytłumaczyć o co chodzi ?? dlaczego tak jest ??

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Andrzej248 napisał(-a):

Tak informacyjnie dziś się dowiedziałem od Pani z Apart ( potwierdzona informacja u producenta ), że PAM00422 nie będzie już produkowany.

O proszę...

pozdrawiam:)

 

 

CBA4D019-31D1-430F-B567-4547B7C313C3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, just_nobody07 napisał(-a):

To i ode mnie zdziś...

20210913_183832-02.jpg

O żesz qrka... ładne zdjęcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

O żesz qrka... ładne zdjęcie!!!

Dzięki śliczne, ładny wrzesień mamy to i łatwiej o ładne zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku,  poszedłeś po bandzie.  Fotka rewelacyjna. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.