Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciężko o dobrą fotkę. :) Dobrze, że piwo smakuje. 2d626e0fdf5795e1b553d4a925b51fc0.jpg

Idealnie ci pasuje 

3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

No co Ty Mariusz, przecież się ułoży, spoko 🙃

"Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne"

7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

Dwa dni noszenia i jest już za mały 😉😜

7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę duży chyba...?

Nieźle leży, Pam nie może być mikry 😀

Muchomor przeżył wczoraj kontakt z 111? Kopertę wzorowaną na tym gościu z czerwonym kapeluszem można by oznaczyć pam00666...

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

17 minut temu, ledr napisał(-a):

Muchomor przeżył wczoraj kontakt z 111? Kopertę wzorowaną na tym gościu z czerwonym kapeluszem można by oznaczyć pam00666...

Przeżył i to jak 😜

17 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Idealnie ci pasuje 

17 godzin temu, Wodolej napisał(-a):

No co Ty Mariusz, przecież się ułoży, spoko 🙃

17 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Dwa dni noszenia i jest już za mały 😉😜

17 godzin temu, sanik napisał(-a):

Nieźle leży, Pam nie może być mikry 😀

17 godzin temu, Nuter napisał(-a):

piękny 

15 godzin temu, TylerVega napisał(-a):

Popieram😀bardzo fajny PAM

Krótkie podsumowanie po częściowym wytrzeźwieniu. Świetny zegarek, wygodna ori guma, widać go na łapie z kilometra, dobry odczyt czasu. I wcale mnie nie przytłoczył. Jednak mój sposób noszenia (cały tydzień w koszulach) oraz inny sposób postrzegania piękna (wolę zachowywać proporcje na nadgarstku) dał mi do zrozumienia, że ciągle nie dorosłem do Pama. Zdecydowanie wolę podziwiać te ciekawe i oryginalne na swój sposób zegarki na Waszych nadgarstkach. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas..., kiedyś. :)

Edited by mario1971

12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Krótkie podsumowanie po częściowym wytrzeźwieniu. Świetny zegarek, wygodna ori guma, widać go na łapie z kilometra, dobry odczyt czasu. I wcale mnie nie przytłoczył. Jednak mój sposób noszenia (cały tydzień w koszulach) oraz inny sposób postrzegania piękna (wolę zachowywać proporcje na nadgarstku) dał mi do zrozumienia, że ciągle nie dorosłem do Pama. Zdecydowanie wolę podziwiać te ciekawe i oryginalne na swój sposób zegarki na Waszych nadgarstkach. Kiedyś i na mnie przyjdzie czas..., kiedyś. :)

Pewnie, nic na siłę 👍

49 minut temu, mario1971 napisał(-a):

widać go na łapie z kilometra,

Ja kupiłem Panerai z racji szacunku i miłości dla bliźnich moich, miłośników zegarków. Taki miłośnik widząc mnie ma jasność albo PAM albo podróbka, tertium non datur. I męczyć się nie musi, wzroku wytężać, mej strefy komfortu nie narusza, za nadgarstek nie łapie. 🙂

"Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne"

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Obawiam się Mario że czas działa na Twoją niekorzyść. Z wiekiem nadgarstek chudszy a człowiek robi się wygodny i wybredny, przynajmniej w kwestii zegarków 😉

Mariusz, nie szukaj wykrętów, zawsze da się zracjonalizować i zakup, i rezygnację, ale skoro Cię korci, to coś jest na rzeczy. To nie fanaberia sprzed dwóch dni, żeby szybko przeszła, prawda? Ja w pracy zakasuję rękawy koszuli (że niby palę się do roboty), by lepiej wyeksponować pama, głównie dla siebie samego zresztą. Więc da się - do każdego dress code'u. Yes, you PAM;-)

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

46 minut temu, desmo napisał(-a):

Obawiam się Mario że czas działa na Twoją niekorzyść. Z wiekiem nadgarstek chudszy a człowiek robi się wygodny i wybredny, przynajmniej w kwestii zegarków 😉

Sks? :huh:

41 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Zawsze możesz sięgnąć po mniejszy rozmiar😀

No można. Mierzyłem Luminory 44 i leżały bardzo dobrze. Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

41 minut temu, ledr napisał(-a):

Mariusz, nie szukaj wykrętów, zawsze da się zracjonalizować i zakup, i rezygnację, ale skoro Cię korci, to coś jest na rzeczy. To nie fanaberia sprzed dwóch dni, żeby szybko przeszła, prawda? Ja w pracy zakasuję rękawy koszuli (że niby palę się do roboty), by lepiej wyeksponować pama, głównie dla siebie samego zresztą. Więc da się - do każdego dress code'u. Yes, you PAM;-)

Ale żeś pojechał! :lol: Kiedyś w końcu Was zaskoczę. ;) 

29 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Sks? :huh:

No można. Mierzyłem Luminory 44 i leżały bardzo dobrze. Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

Ale żeś pojechał! :lol: Kiedyś w końcu Was zaskoczę. ;) 

390 lub 911 mogą wpasować się w twoje gusta 😉 

10 minut temu, Scaut napisał(-a):

390 lub 911 mogą wpasować się w twoje gusta 😉 

Takiego 911, ale z czarną/grafitową tarczą w cenie 390-tki to bym łyknął od razu. ;)

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Tylko chciałbym coś podobnego do 422 lub 372, ale właśnie w rozmiarze 44mm. Znajdę coś?   

111...jest bardzo podobny

45 minut temu, deepex napisał(-a):

111...jest bardzo podobny

Ma wszystko za wyjątkiem złotych wskazówek.

I koperty. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Sub 47mm z czarnym bezelem wygląda na mniejszy. Ale @Mario1971 nie kupi pama bo wyraźnie nie ma chemii. Ot, takie przekomarznaki.