Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje niech się dobrze nosi.Pamiętam moje reakcje jak odebrałem pierwszego Panerai 510.😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nuter napisał(-a):

Gratki! dużo masz pasków? nie? to będziesz miał ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratki! dużo masz pasków? nie? to będziesz miał ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki, zdaję sobie sprawę w co wdepnąłem ;), ... a już kilka wpadło mi w oko, tak, że bedą wydatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Też gratuluję i obyś nie poszedł w moje ślady, ja po 2 miesiącach i 2 dniach zdecydowałem pożegnać się z 1312 a że kupiłem nowego to poczuję koszt ADHD 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Też gratuluję i obyś nie poszedł w moje ślady, ja po 2 miesiącach i 2 dniach zdecydowałem pożegnać się z 1312 a że kupiłem nowego to poczuję koszt ADHD 😉

 

Koszt zegarkowego adhd, to poczuł po 5 miesiącach poprzedni właściciel ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Macmac napisał(-a):

Koszt zegarkowego adhd, to poczuł po 5 miesiącach poprzedni właściciel ;) 

oj tam oj tam 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Macmac napisał(-a):

Tak się złożyło, że szukałem klasyka i 111 był blisko, .... ale finalnie wjechał 1084 i jestem bardzo, bardzo  zadowolony. Tak, że Koledzy proszę o przyjęcie do do klubu :).

 

IMG_8926.JPG

Ooooo. Co się stało 🤔

 

Gratuluję. Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Ooooo. Co się stało 🤔

 

Gratuluję. Niech się nosi.  

Dzięki, jak to w życiu, planować to sobie można ... już w ogóle zrezygnowałem z zakupu, ale raz się żyje, a ten był blisko i budżet się domykał. Poza tym podobał mi się ten projekt z logo i śmigłem plus, że to praktycznie nowy zegarek z pewnego źródła :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki ładniejsze niż w 111. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki - faktycznie - z Panerai, to nie koniec wydatkow, ale za to przyjemnosci pelno 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy da radę dostać jeszcze gdzieś 372 nowy w dobrych pieniądzach? Czy to już marzenie raczej? Chrono24 przejrzałem, wszędzie braki. Na czaszegarkow 2-5 miesięcy czekania. Będę wdzięczny za podpowiedzi. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Panowie, a czy da radę dostać jeszcze gdzieś 372 nowy w dobrych pieniądzach? Czy to już marzenie raczej? Chrono24 przejrzałem, wszędzie braki. Na czaszegarkow 2-5 miesięcy czekania. Będę wdzięczny za podpowiedzi. 

Raczej marzenie aczkolwiek nie znam stanów magazynowych wszystkich Ad op ma świecie😉 po informacji o wycofaniu modelu z produkcji ludzie się rzucili na niego. Nie zdziwię się jak za rok czy dwa jego cena na rynku wtórnym będzie pow. 40tys się kręciła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie ciężko ale zadzwon sobie do panerai na oficjalny numer concierge. 
3 miesiące temu był jeszcze dostępny gdzieś w Niemczech jak sprawdzałem. Warto sprawdzic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PiotrekL napisał(-a):

Panowie, a czy da radę dostać jeszcze gdzieś 372 nowy w dobrych pieniądzach? Czy to już marzenie raczej? Chrono24 przejrzałem, wszędzie braki.

chyba niedokladnie sprawdzales, na Ch24 w samej Europie kilkanascie sztuk, co prawda nie nowych, fabrycznych ale niektore sa w stanie MINT


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wielkie Panowie. Szukam dalej w takim razie 🙂


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się nieśmiało przypomnę, że 112 jest poszukiwane. Bez ciśnienia ale gdyby ktoś coś to wiecie gdzie podrzucać info ;) 

 

Nie wiem dlaczego ale admin mi zamknął wątek w dziale "szukam" :( 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PiotrekL napisał(-a):

Panowie, a czy da radę dostać jeszcze gdzieś 372 nowy w dobrych pieniądzach? Czy to już marzenie raczej? Chrono24 przejrzałem, wszędzie braki. Na czaszegarkow 2-5 miesięcy czekania. Będę wdzięczny za podpowiedzi. 

 

Już tylko Chrono24. W UE nowe (rocznik 2019-2021, nieużywane) jeśli się pojawiają to po ok. 35-37k PLN. Używanych 1-3 latków też praktycznie nie ma, a jeśli są kompletne zestawy to po ok. 32k PLN. Jeśli chce się kupić to trzeba codziennie sprawdzać czy nie pojawiły się nowe oferty. Jeśli pojawia się idealny stan za 32k PLN to znika w godzinę. Jeśli jest jakiś 4-5 latek za 28k PLN to znika zanim zdąży się napisać do sprzedawcy. Mam na myśli sprzedawców profesjonalnych. Oferty sprzedawców prywatnych, jeśli nie możesz odebrać osobiście odpuść sobie (nie masz prawa zwrotu od prywatnego, gdyby się okazało, że Wasze opinie co do stanu są rozbieżne).

 

Teraz jakieś 3/4 ofert to pleksi, szafirów jest mało i bardzo szybko znikają. Wszystkich ofert w EU bywa w ostatnich miesiącach po 10-12 szt. 1.5 roku temu było ich ok. 70-80 szt i lwia część to były wersje szafirowe.

 

Ten model miał na metce 8900 EUR co przy obecnym kursie daje cenę ok 41k PLN. 2-3 lata temu u stacjonarnych AD w UE można go było kupić z ok. 10-15% rabatem. Wtedy te 7500 EUR po rabacie dawało ok. 33k PLN. Można zatem powiedzieć, że "tragedii" nie ma. Jednak ten pociąg właśnie ruszył ze stacji i teraz opuszcza już peron 😉  Dla chcącego i zdeterminowanego uda się jeszcze wskoczyć do ostatniego wagonu, ale to już ostatni z ostatnich gwizdków... 🙂 

 

Godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

Nie wiem dlaczego ale admin mi zamknął wątek w dziale "szukam" :( 

 

Sam pewnie szuka 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2021 o 12:25, warloard napisał(-a):

Koledzy myślę nad zakupem swojego pierwszego PAMA. Doradźcie proszę, czy znajdę coś dla siebie na szczupły nadgarstek 17 cm.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Niedawno w sumie było spotkanie w SCC, sporo PAMów do przymiarek. Pilnuj następnego spotkania, może @ledr coś knuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ledr sam nic nie knuje, to była praca zbiorowa;-) A w Katowicach lub w Bielsku-Białej spotykamy się dość regularnie nie tylko z "panierkami" na łapkach (tudzież pudełkach). Jak tylko pojawi się inicjatywa spotkania w tym wątku lub przy innej okazji, na pewno podejmiemy temat - jak nie ja, to koledzy z Katowic i okolic. Kolega @Valygaar zapewne pamięta, że udało się na jednym stole położyć 6 pięknych pamów z różnych zakątków kraju. Ale też kilkanaście innych zacnych czasomierzy... Tu jest osobny wątek ze zdjęciami z ostatniego spotkania: 

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz Panowie. Poszukiwania trwają 😉


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak cały czas się czaiłem na niego. Tak za każdym razem zastanawiałem. I przestali produkować. Ale widziałem że na chrono problemu nie ma. Teraz od kilku dni myślę, żeby w końcu kupić i wszędzie pustki. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.