Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej
7 godzin temu, ledr napisał(-a):

No nie może być - a mnie Igor obiecał, że to jedyny egzemplarz i zaraz idzie na emeryturę, żeby już nikt inny nie zdążył zamówić podobnego😅

Ja go prosiłem o beżowe przeszycia pod kolor lumy, z kolei u Ciebie luma jest zielona (dobrze pamiętam?), więc chyba by takie bardziej pasowały - albo czarne...

A ja nie wierzyłem mojej ex, gdy opowiadała o subtelnych facetach wrażliwych na kolory 😮 Myślałem, że to taka bajka jak o gościu co opuszczał deskę w kibelku albo yeti 😏. I powiadasz, że mamy inny kolor lumy 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

 

Faktycznie z przymrozeniem oczka, bo wszystko z innej parafii 😬😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pomocy.

 

12 lat w tym hobby siedzę, przez moje ręce przeszły setki zegarków, ale pech chciał, ze pierwszy szafir pękł mi w nowiutkim PAMie...

 

Czy można gdzieś to wymienić w Polsce czy niezbędna jest wysyłka do Niemiec? Jakiego rzędu to może być koszt? 

 

W ogole sprawa jest o tyle dziwna, że nie do konca wiem jak doszlo do tego zdarzenia. Pamietam, ze uderzyłem ręką w framugę drzwi, ale nie zauwazylem od razu uszkodzenia, dopiero po jakims czasie. Pękniecie tez jest dziwne bo po zewnetrznej stronie szklo jest nieruszone, wyglada jakby szklo peklo od wewnatrz. Koperta tez nie jest w zaden sposob uszkodzona, mechanicznie wszystko dziala jak nalezy (+1/s na dobe). 

IMG_4372.JPEG

IMG_4373.JPEG

Edytowane przez muchacho_

Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

Faktycznie z przymrozeniem oczka, bo wszystko z innej parafii 😬😜

Wybacz, jeżeli chodzi o zegarki, paski do nich, ubiór i kobiety, jestem egoistą😜

89FB4C2C-4E40-4ED8-BEA2-8B658E2FDBC3.jpeg

Edytowane przez rafalmosty
Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna sprawa, wymiana chyba tylko w oficjalnym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muchacho_ napisał(-a):

Panowie, potrzebuje pomocy.

 

12 lat w tym hobby siedzę, przez moje ręce przeszły setki zegarków, ale pech chciał, ze pierwszy szafir pękł mi w nowiutkim PAMie...

 

Czy można gdzieś to wymienić w Polsce czy niezbędna jest wysyłka do Niemiec? Jakiego rzędu to może być koszt? 

 

W ogole sprawa jest o tyle dziwna, że nie do konca wiem jak doszlo do tego zdarzenia. Pamietam, ze uderzyłem ręką w framugę drzwi, ale nie zauwazylem od razu uszkodzenia, dopiero po jakims czasie. Pękniecie tez jest dziwne bo po zewnetrznej stronie szklo jest nieruszone, wyglada jakby szklo peklo od wewnatrz. Koperta tez nie jest w zaden sposob uszkodzona, mechanicznie wszystko dziala jak nalezy (+1/s na dobe). 

 

 

Szkło w luminorze 1290zł

Wysyłka 420zł

Wymiana - ceny nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, muchacho_ napisał(-a):

Panowie, potrzebuje pomocy.

 

12 lat w tym hobby siedzę, przez moje ręce przeszły setki zegarków, ale pech chciał, ze pierwszy szafir pękł mi w nowiutkim PAMie...

 

Czy można gdzieś to wymienić w Polsce czy niezbędna jest wysyłka do Niemiec? Jakiego rzędu to może być koszt? 

 

W ogole sprawa jest o tyle dziwna, że nie do konca wiem jak doszlo do tego zdarzenia. Pamietam, ze uderzyłem ręką w framugę drzwi, ale nie zauwazylem od razu uszkodzenia, dopiero po jakims czasie. Pękniecie tez jest dziwne bo po zewnetrznej stronie szklo jest nieruszone, wyglada jakby szklo peklo od wewnatrz. Koperta tez nie jest w zaden sposob uszkodzona, mechanicznie wszystko dziala jak nalezy (+1/s na dobe). 

IMG_4372.JPEG

IMG_4373.JPEG

Niefart straszny. 
Współczuje. Oryginalne części tylko w serwisie. A skoro nowiutki to nawet nie rozważałbym innego miejsca. 

Edytowane przez TylerVega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, marr napisał(-a):

Szkło w luminorze 1290zł

Wysyłka 420zł

Wymiana - ceny nie znam

 

Gdzie mozna zamowic oryginalne szklo? 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, muchacho_ napisał(-a):

 

Gdzie mozna zamowic oryginalne szklo? 

Podałem ceny serwisu zagranicznego w Monachium. Za wymianę nie płaciłem, bo był zlecony przegląd i w ramach tego przeglądu wymiana szkła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marr napisał(-a):

Podałem ceny serwisu zagranicznego w Monachium. Za wymianę nie płaciłem, bo był zlecony przegląd i w ramach tego przeglądu wymiana szkła

 

Ok, dzieki.

 

A mogłbys jeszcze rozwinąc jak przebiega taka procedura serwisowa krok po kroku? Gdzie i do kogo sie tym zglosic? 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz do Apartu wypełniasz druk serwisowy i tyle. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że strzeliłeś tak pechowo, że pękło od naprężenia koperty.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

Oj umi Ci on, oj umi….

 

 

W dniu 14.11.2021 o 14:17, just_nobody07 napisał(-a):

Bardzo dobrze. Sylwek umie w paski 👍

Podpisuje sie😀 do mnie tez coś nowego trafiło. 

4621D353-2F77-430C-8249-68889F2154A4.jpeg

F538F7B9-6954-4860-A655-5334CD7B8436.jpeg

0D09E0A0-1808-4A25-B0ED-6A45323C49B1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Od zakupu 1 pama wiedziałem, że na 1 się nie skończy...  Polowałem więc na syna. Początkowo na 1389, ale trafiłem na rzadszy model...🙃 Dla mańkutow...

 

Super gofer, mnie po głowie chodzi 025 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Od zakupu 1 pama wiedziałem, że na 1 się nie skończy...  Polowałem więc na syna. Początkowo na 1389, ale trafiłem na rzadszy model...🙃 Dla mańkutow...

Fantastyczny zegar, jestem zielony z zazdrości - a destro nie musi być tylko dla mańkutów! Sam jestem mańkutem, ale noszę zegarki na lewym nadgarstku, jak większość praworęcznych. Twoją tytanową gofrownicę też bym ponosił na lewym...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Gratulacje,  świetny jest 👍

Dzięki! 

 

36 minut temu, sanik napisał(-a):

Super gofer, mnie po głowie chodzi 025 😀

 Też mi się podoba. Jednak mam już luminora w tytanie, zatem chciałem inną kopertę...

51 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Gratulacje,  świetny jest 👍

Dzięki! 

 

36 minut temu, sanik napisał(-a):

Super gofer, mnie po głowie chodzi 025 😀

 Też mi się podoba. Jednak mam już luminora w tytanie, zatem chciałem inną kopertę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

Panowie, potrzebuje pomocy.

 

12 lat w tym hobby siedzę, przez moje ręce przeszły setki zegarków, ale pech chciał, ze pierwszy szafir pękł mi w nowiutkim PAMie...

 

Czy można gdzieś to wymienić w Polsce czy niezbędna jest wysyłka do Niemiec? Jakiego rzędu to może być koszt? 

 

W ogole sprawa jest o tyle dziwna, że nie do konca wiem jak doszlo do tego zdarzenia. Pamietam, ze uderzyłem ręką w framugę drzwi, ale nie zauwazylem od razu uszkodzenia, dopiero po jakims czasie. Pękniecie tez jest dziwne bo po zewnetrznej stronie szklo jest nieruszone, wyglada jakby szklo peklo od wewnatrz. Koperta tez nie jest w zaden sposob uszkodzona, mechanicznie wszystko dziala jak nalezy (+1/s na dobe). 

 

Niefart straszny i współczuję. Jednocześnie trzeba przyznać, że jak już rozwalać to w sposób niestandardowy i to wyszło Ci spektakularnie! Ciekawy przypadek jeśli tak można rzec :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.