Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, facecik napisał(-a):

 

Zegarek zostaje, ale wiem jedno - nigdy więcej Panerai już nie kupię. Żadnego modelu. Dziadostwo.

👍

Edytowane przez just_nobody07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, facecik napisał(-a):

 

Zegarek zostaje, ale wiem jedno - nigdy więcej Panerai już nie kupię. Żadnego modelu. Dziadostwo.

Trochę za wcześnie ujawniła się ta wada…widać, że muszą się jeszcze u tych od pralek nauczyć zarządzania cyklem życia produktu. Ceny nowych PAMów przebijają sufit i zalegają w ladach to będą zarabiać na serwisie…klient poczeka 3 m- ce a jeśli z Polski to jeszcze zapłaci AD za kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, just_nobody07 napisał(-a):

👍

Spokojnie kolego Ajsek, nie obraziłbym się😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, facecik napisał(-a):

 

Zegarek zostaje, ale wiem jedno - nigdy więcej Panerai już nie kupię. Żadnego modelu. Dziadostwo.

… z nowego wypustu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pawel007 napisał(-a):

… z nowego wypustu 😉

Starych też nie. Prawilne są w min. rozmiarze 44mm. Ja już wyrosłem z dużych zegarków. Ten 42mm też jest delikatnie dla mnie za duży. Jedyny jaki mi się podoba to 683, czyli praktycznie to samo, tylko w czerni. Nawet myślałem o dokupieniu drugiego takiego. Teraz już wiem, białas to mój ostatni pam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tommaso napisał(-a):

IMG_3291D.thumb.JPG.d67fff0b23f9eb2d61e940891a7f33a4.JPG

Fajnie na tym pasku, a myślałem ze suby tylko na gumach :)

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2023 o 13:55, facecik napisał(-a):

Nie ma co nawet porównywać z moim. U mnie bezel pracuje ciężej, ma większe luzy lewo-prawo, jest też luz względem szkła we wszystkich kierunkach no i luz między bezelem i kopertą - mogę go delikatnie unieść, nie sprężynuje, tylko opada i lata sobie swobodnie.

 

Masakra- tez bym oddal… ale chyba juz na stale

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2023 o 13:55, facecik napisał(-a):

Nie ma co nawet porównywać z moim. U mnie bezel pracuje ciężej, ma większe luzy lewo-prawo, jest też luz względem szkła we wszystkich kierunkach no i luz między bezelem i kopertą - mogę go delikatnie unieść, nie sprężynuje, tylko opada i lata sobie swobodnie.

 

Jednak słabo to mówi o marce i zegarku za nie wiem 30-40k.

Mam nadzieję, ze uda Ci się usunąć jakoś te luzy w serwisie. 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2023 o 10:50, eRKa123 napisał(-a):

Dzień Dobry!

Nowy użytkownik z nowym modelem:)

Radiomir 1334

F099BFB9-0981-46C4-AEF6-F05DD047A122.jpeg

Cześć. 

Gratuluję. W normalnym świetle widać strukturę tarczy bez pomocy szkła powiększającego ️ 

 

W dniu 25.01.2023 o 11:55, Tommaso napisał(-a):

U mnie też nowość

2bc1dcca-3603-4613-97b9-b16f5b0cc6b9.thumb.jpg.a520d5bcc953c3792d85bafd9deceaf1.jpg

Gratuluję. 

Jak wypada jego wielkości przy Subie Rolka

 

W dniu 25.01.2023 o 14:00, pawel007 napisał(-a):

A do mnie jedzie 0 z serwisu……

😁😁😁😁😁

A238782D-25D7-4B85-A5D9-913F0B26872F.jpeg

I to jest dobra wiadomość.  

W dniu 27.01.2023 o 13:55, facecik napisał(-a):

Nie ma co nawet porównywać z moim. U mnie bezel pracuje ciężej, ma większe luzy lewo-prawo, jest też luz względem szkła we wszystkich kierunkach no i luz między bezelem i kopertą - mogę go delikatnie unieść, nie sprężynuje, tylko opada i lata sobie swobodnie.

 

A ta zła.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2023 o 20:12, facecik napisał(-a):

Starych też nie. Prawilne są w min. rozmiarze 44mm. Ja już wyrosłem z dużych zegarków. Ten 42mm też jest delikatnie dla mnie za duży. Jedyny jaki mi się podoba to 683, czyli praktycznie to samo, tylko w czerni. Nawet myślałem o dokupieniu drugiego takiego. Teraz już wiem, białas to mój ostatni pam.

Ale przypał... Zegarek jest absolutnie mega, ale ten egz. ewidentnie spieprzony. Reklamowałbym wchodząc z futryną :(

Poczekam co Ci się uda wskórać. Ale byłoby bardzo szkoda odpuścić ten model. Najwyżej przemodeluje moje top3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Valygaar napisał(-a):

Poczekam co Ci się uda wskórać.

Znając serwis Panerai, to oczekiwanie potrwa parę miesięcy;) Może w tym tygodniu go oddam, a może nawet dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze krótko posumować historię z luźnym bezelem. Właśnie oddałem zegarek do W. Kruk. Przy okazji obejrzałem jeszcze dwa inne submerslible żeby sprawdzić jak to wygląda w nowych zegarkach z gablotki. I tutaj małe zaskoczenie. Oglądałem 683 - luzy prawie takie jak w moim, nawet bezel delikatnie stukał o kopertę (luz góra-dół). Myślę, że to tylko kwestia czasu jak będzie tak jak w moim, wystarczy że bezel będzie używany. Nie zazdroszczę przyszłemu nabywcy tego egzemplarza. Miałem też w ręku większego suba, 44mm, modelu nie pamiętam (stalowy bezel, czarna tarcza). I to jest ciekawe - inna, lżejsza praca bezela, absolutnie żadnych luzów, jakby to był inny mechanizm.

Do zobaczenia za 2 miesiące albo ch*j wie kiedy😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Cześć. 

Gratuluję. W normalnym świetle widać strukturę tarczy bez pomocy szkła powiększającego ️ 

 

Gratuluję. 

Jak wypada jego wielkości przy Subie Rolka

 

I to jest dobra wiadomość.  

A ta zła.  :(

Cześć! Dzięki za gratulacje! Tak, widać tę strukturę, trochę jak ziarno na zdjęciu wywołanym z filmu o wysokim ISO (...wiem, to nie to forum :). Bardziej widać na brzegach tarczy przy indeksach, czyli tam gdzie ciemniej.

Edytowane przez eRKa123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, facecik napisał(-a):

Chciałbym jeszcze krótko posumować historię z luźnym bezelem. Właśnie oddałem zegarek do W. Kruk. Przy okazji obejrzałem jeszcze dwa inne submerslible żeby sprawdzić jak to wygląda w nowych zegarkach z gablotki. I tutaj małe zaskoczenie. Oglądałem 683 - luzy prawie takie jak w moim, nawet bezel delikatnie stukał o kopertę (luz góra-dół). Myślę, że to tylko kwestia czasu jak będzie tak jak w moim, wystarczy że bezel będzie używany. Nie zazdroszczę przyszłemu nabywcy tego egzemplarza. Miałem też w ręku większego suba, 44mm, modelu nie pamiętam (stalowy bezel, czarna tarcza). I to jest ciekawe - inna, lżejsza praca bezela, absolutnie żadnych luzów, jakby to był inny mechanizm.

Do zobaczenia za 2 miesiące albo ch*j wie kiedy😐

Czyli w prawilnych rozmiarach jest ok 😜

 

A swoją drogą, współczuję tej wątpliwej przygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chóie ze takie buble wypuszczają. Ale więlsze że Kruk takie przyjmuje do sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, pawel007 napisał(-a):

Chóie ze takie buble wypuszczają. Ale więlsze że Kruk takie przyjmuje do sprzedaży

 

Serio myslisz, ze w Kruku ktokolwiek sie tym przejmuje i sprawdza co przyjmuja?

 

Jest nowosc, dostaja alokacje i przyjmuja ;) 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pawel007 napisał(-a):

Chóie ze takie buble wypuszczają. Ale więlsze że Kruk takie przyjmuje do sprzedaży

Przecież każdy taki będzie to nie odeślą 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, facecik napisał(-a):

Chciałbym jeszcze krótko posumować historię z luźnym bezelem. Właśnie oddałem zegarek do W. Kruk. Przy okazji obejrzałem jeszcze dwa inne submerslible żeby sprawdzić jak to wygląda w nowych zegarkach z gablotki. I tutaj małe zaskoczenie. Oglądałem 683 - luzy prawie takie jak w moim, nawet bezel delikatnie stukał o kopertę (luz góra-dół). Myślę, że to tylko kwestia czasu jak będzie tak jak w moim, wystarczy że bezel będzie używany. Nie zazdroszczę przyszłemu nabywcy tego egzemplarza. Miałem też w ręku większego suba, 44mm, modelu nie pamiętam (stalowy bezel, czarna tarcza). I to jest ciekawe - inna, lżejsza praca bezela, absolutnie żadnych luzów, jakby to był inny mechanizm.

Do zobaczenia za 2 miesiące albo ch*j wie kiedy😐

Napraw i opchnij zanim się znowu poluzuje ;). Nie powiemy nikomu.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 28.01.2023 o 12:16, facecik napisał(-a):

Zegarek zostaje, ale wiem jedno - nigdy więcej Panerai już nie kupię. Żadnego modelu. Dziadostwo.

 

Współczuję bardzo. Ja mam (w przeciwieństwie o tym co piszą) bardzo dobre doświadczenia z serwisem nowych modeli. W Kruk w Raffles byli bardzo pomocni a sam serwis przebiegł w zadeklarowanym terminie.

 

Pisałem już to kiedyś i napiszę kolejny raz (a jestem mega fanem marki), że w świetle ujawnianych przez Perezcope afer, ta firma nie zasługuje już na szacunek i dziwi mnie trochę kupowanie nowych modeli przez ludzi a zwłaszcza przez fanów marki.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pisar napisał(-a):

  Współczuję bardzo. Ja mam (w przeciwieństwie o tym co piszą) bardzo dobre doświadczenia z serwisem nowych modeli. W Kruk w Raffles byli bardzo pomocni a sam serwis przebiegł w zadeklarowanym terminie.

 

Pisałem już to kiedyś i napiszę kolejny raz (a jestem mega fanem marki), że w świetle ujawnianych przez Perezcope afer, ta firma nie zasługuje już na szacunek i dziwi mnie trochę kupowanie nowych modeli przez ludzi a zwłaszcza przez fanów marki.

Ja tam fanem nigdy za mocno nie byłem, ale fakt, to już piąty Pam jaki przewija się przez moje ręce. Wizualnie te zegarki są bardzo przyjemne i dlatego ciągle mnie do nich ciągnie. Resztę przemilczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pisar napisał(-a):

  

 

Współczuję bardzo. Ja mam (w przeciwieństwie o tym co piszą) bardzo dobre doświadczenia z serwisem nowych modeli. W Kruk w Raffles byli bardzo pomocni a sam serwis przebiegł w zadeklarowanym terminie.

 

Pisałem już to kiedyś i napiszę kolejny raz (a jestem mega fanem marki), że w świetle ujawnianych przez Perezcope afer, ta firma nie zasługuje już na szacunek i dziwi mnie trochę kupowanie nowych modeli przez ludzi a zwłaszcza przez fanów marki.

 

Nie jestes jedyny. Pod koniec 2021 oddawalem 1084 na wymiane szkła (pękło nawet nie wiem, z którym momencie, historia jest gdzieś w tym wątku). Nie dość, że wymienili za darmo to jeszcze naprawa trwała zdaje się niecały miesiąc. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony oficjalnym serwisem :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie kupuje się ich dla super precyzji i nieskazitelnej jakości.. 560 była w serwisie bo potrafiła robić odchyłki po 2h na dobę.. a liczone w minutach "wcale mi nie przeszkadzały". Maja klimat i swój styl, ale jakość jest co najwyżej przeciętna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.