Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko w białasach taki feler 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ślepy i głuchy na złe doświadczenia kolegi postanowiłem pierwszy raz w życiu nabyć prosto z salonu  „ Skodę”.

Zobaczymy czy to Hubert miał pecha …czy producent. 

Robert, z pełną szczerością życzę Ci braku problemów. Widzę że wchodzisz w mniejsze rozmiary👍

Zapadło mi tylko w pamięć, że narzekałeś na te "kapslowate" bezele, a tu proszę - kapselek😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ślepy i głuchy na złe doświadczenia kolegi postanowiłem pierwszy raz w życiu nabyć prosto z salonu  „ Skodę”.

Zobaczymy czy to Hubert miał pecha …czy producent.

Swiat sie konczy... 😳 Wszystkie rozmowy i dywagacje z kolega nt nowych wypustow Panerai poszly w las... 😂

Niech sie nosi, choc nie daje mu zbyt dlugiego związku 😉

 

6 minut temu, facecik napisał(-a):

Zapadło mi tylko w pamięć, że narzekałeś na te "kapslowate" bezele, a tu proszę - kapselek😉

Oby tylko 😉 Niebieskie dodatki rowniez nie nalezaly do tych akceptowalnych a tu CYK! Kobieta zmienna jest... 🤪

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ślepy i głuchy na złe doświadczenia kolegi postanowiłem pierwszy raz w życiu nabyć prosto z salonu  „ Skodę”.

Zobaczymy czy to Hubert miał pecha …czy producent. 

946E3EF2-824B-444D-8BDE-79AD9DE7989E.jpeg

 

Poważny i odważny ruch...szanuje!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ślepy i głuchy na złe doświadczenia kolegi postanowiłem pierwszy raz w życiu nabyć prosto z salonu  „ Skodę”.

Zobaczymy czy to Hubert miał pecha …czy producent. 

946E3EF2-824B-444D-8BDE-79AD9DE7989E.jpeg

Niech nie łapie luzów.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Nauka na cudzych błędach jest mniej kosztowna ale czasem trzeba mieć własne doświadczenia. Mam SUBa z tamtych lat , teraz mogę porównać go ze współczesnym wypustem. Bezel jest szlifowany jak jest ale bardziej chodziło o brak kontrastu w białym który paradoksalnie podbijał surowość bezela. Z drugiej strony kto jak nie PAM ma być surowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką gumę z przeszyciami dają do kompletu? Jako fan gumowych pasków jestem na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł wiele wyjaśnia w sprawie kierunku rozwoju firmy w ostatnich latach - nowe modele projektuje w OP sztuczna inteligencja...🤣

 

https://www.ablogtowatch.com/panerai-develops-powerful-ai-to-design-novel-watches/


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ledr napisał(-a):

Ten artykuł wiele wyjaśnia w sprawie kierunku rozwoju firmy w ostatnich latach - nowe modele projektuje w OP sztuczna inteligencja...🤣

 

https://www.ablogtowatch.com/panerai-develops-powerful-ai-to-design-novel-watches/

Przydałoby się także, aby powrócili do projektowania zegarków, które by się podobały 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

Taką gumę z przeszyciami dają do kompletu? Jako fan gumowych pasków jestem na tak!

To jest chyba parciany pasek , nie pamiętam czy jest podgumowany. Czarna guma jest osobno.

55 minut temu, ledr napisał(-a):

Ten artykuł wiele wyjaśnia w sprawie kierunku rozwoju firmy w ostatnich latach - nowe modele projektuje w OP sztuczna inteligencja...🤣

 

https://www.ablogtowatch.com/panerai-develops-powerful-ai-to-design-novel-watches/

A to nie był prima aprilis😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, desmo napisał(-a):

A to nie był prima aprilis😎

No tak, data publikacji zdradza sprawę, ale sam w pierwszej chwili wziąłem to na poważnie, bo dopiero dzisiaj zobaczyłem w necie. W dodatku z tą sztuczną inteligencją to zabrzmiało wiarygodnie😆

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem - wspólne lenistwo😁

IMG-3065.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2023 o 08:56, artme napisał(-a):

… Niebieskie dodatki rowniez nie nalezaly do tych akceptowalnych a tu CYK! Kobieta zmienna jest... 🤪

Co Pan wie o niebieskich dodatkach? …Zuzanna „lubi je” najbardziej na marmurkowy tle…😎

00B9C67E-C4CA-4506-8738-10E5624F0112.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, artme napisał(-a):

Niebieski, niebieskim a tymczasem... 😊

91E46CAB-F5BA-40F9-8FCD-0B6E3A33F706.jpeg

Intrygująca tarcza….w okolicach „6” niedomalowana? pościerana ? Czy po prostu w kolaboracji z GSem fakturowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, desmo napisał(-a):

Intrygująca tarcza….w okolicach „6” niedomalowana? pościerana ? Czy po prostu w kolaboracji z GSem fakturowana?

Podrobki nie sa idealne 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.