Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy to świetny zegarek na codzień i bardzo ładny. Zdecydowanie zyskuję na nadgarstku. Uważam że jest o wiele ładniejszy niż jego brat niebiesko-srebrny. No i to automat. A poza wszystkim z pewnego źródła bo sprzedaje forumowy kolega.

Drugi bardziej garniturowy. Na codzień polecałbym pierwszy. Tylko cena już jest w górnym pułapie...

 

Edit. Zapomniałem. Pierwszy jest stalowy a to duuża zaleta. W zasadzie koperta niezniszczalna.

 

Dzięki za rady, jest już na mojej ręce tydzień, nie ma potrzeby dokręcania, jest haraszo. Jeszcze tylko jakiś inny pasek muszę.

Edytowane przez innyreader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chciałbym się poradzić w sprawie tego : http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4659126284

 

W kontekście oryginalności

Wszystko w porządku. Można śmiało brać. Tylko dopytac o szkiełko czy na 100% całe bo jest problem z kupnem.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wympieł, tyle że współczesny.

Jest sporo rodzajów tego niestety wszystkie podobnie tandetne.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitajec ?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dubel

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa! przechwycili brand-a

ale żeby tak ją spartolić! :(

już z tego tylko powodu Łukaszenka powinien się smażyć w piekle :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co powiecie o tym Łuczu:

 

http://allegro.pl/stalowy-garniturowy-lucz-de-luxe-lata-60te-ideal-i4685470770.html

 

Mojej Pani podobają się męskie zegarki   :D  Ale ten jakiś taki strasznie ładny... No i o tym sprzedawcy już coś tam się naczytałem...  


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co powiecie o tym Łuczu:

 

http://allegro.pl/stalowy-garniturowy-lucz-de-luxe-lata-60te-ideal-i4685470770.html

 

Mojej Pani podobają się męskie zegarki   :D  Ale ten jakiś taki strasznie ładny... No i o tym sprzedawcy już coś tam się naczytałem...  

No nie żartuj! :D Omijaj Zbysia szerokim łukiem! Zawsze jakiś kit wciska. Tutaj np stalowa kopertę. Oczywiście stalowa nie jest. A poza wszystkim znajdziesz takiego Łucza w normalnej cenie bo u tego "pana" praktykującego podbijanie ceny tanio raczej nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka ciekawostka była   ;)

 

A takiego Łucza naprawdę chciałbym zanabyć. 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie pośledzisz aukcje, to w końcu trafisz. Akurat do tego z aukcji Zbysia, nie mam żadnych uwag - na moje oko jest profesjonalnie odpicowany (być może nawet z chromowaniem koperty włącznie?) ale powtarzając za @kchrapek, trzymałbym się z daleka od tego sprzedawcy. Wielokrotnie już obserwowaliśmy jego nieetyczne zagrywki na aukcjach. (Raz wywindował swoją licytację chińskiej podróby poljota (dość często je oferuje - te z folią na deklach) powyżej tysiąca

 

wracając do łucza, to podobnego w stylistyce cornavina (tyle, że w kopercie Au20) kupiłem za 5 dyszek.


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozłacane są dość popularne. No i tu właśnie jest problem - ja lubię złoto a moja Pani tylko i wyłącznie srebro.

I znajdz tu Dziadzie takiego ŁUCZA ze srebrną/białą tarczą ale w stalowej kopercie...

Ale szukam   :angry:  


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, źle się wyraziłem, miałem na myśli kolor nie materiał.

 

Jeszcze jedno pytanko, bo tu również stan taki bardzo dobry:

 

http://allegro.pl/nieuzywany-piekny-wostok-amfibia-stan-nos-i4675330672.html

 

Co myślicie?


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-24-h-swietny-stan-i4669050447.html

 

Wszystko z nim ok ? Bo coś dziwnie żółtawy. I nie mam na myśli złocenia :P Zresztą złocenie też jakieś dziwne, zwłaszcza od du*y strony dekielka.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-24-h-swietny-stan-i4669050447.html

 

Wszystko z nim ok ? Bo coś dziwnie żółtawy. I nie mam na myśli złocenia :P Zresztą złocenie też jakieś dziwne, zwłaszcza od du*y strony dekielka.

To po prostu beznadziejnie zrobione zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, źle się wyraziłem, miałem na myśli kolor nie materiał.

 

Jeszcze jedno pytanko, bo tu również stan taki bardzo dobry:

 

http://allegro.pl/nieuzywany-piekny-wostok-amfibia-stan-nos-i4675330672.html

 

Co myślicie?

Ten egzemplarz jest moim zdaniem ok, ale zegarynę/ sudixa też bym omijał szerokim łukiem jego nieetyczne zachowanie i opisy sprzedawanych zegarków mijajace się z prawda były już opisywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zegarynę/ sudixa też bym omijał...

a ja nie wiem skąd? sądziłem, że zegaryna, to któryś z forumowiczów...

 

liberty4greg, ten wostoczek-mini-komandir nie jest żadną gratką! a cena już przestaje być atrakcyjna (no chyba, że wierzyć w opis, że niby nie noszony). Nie wiem w co? celuje Twoja żona, ale ten wostoczek-mini-komandir w realu mocno ustępuje urodą łuczowi! ...za to nadrabia "niezniszczalnym" werkiem i wodoszczelnością. To taka mini tankietka na nadgarstku :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zegaryna24 to forumowicz... sudix dokładnie :)

Wąski jest bardzo uprzedzony do kolegi i po woli zaczynam przyznawać mu trochę racji... wydaje mi się że nieraz licytują jakieś dziwne ludki tylko po to żeby podbić cenę. Trzeba mocno pilnować aukcji żeby nie wtopić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po akcji z chronometrem jednokamieniowym wystawionym na alle, łuczem z lat 80tych wystawionym na ebay a opisywanym jako z lat 60tych oraz z nosami, którym masowo niszczyły się sznurki od metki i trzeba było zmieniać na na współczesne trudno nie być. O zielonych ludzikach nie słyszałem, ale w jego przypadku chyba nic mnie już nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w co? celuje Twoja żona, ale ten wostoczek-mini-komandir w realu mocno ustępuje urodą łuczowi! ...

Nieporozumienie   :unsure:

Moja Pani zachwyciła się "srebrnym" Łuczem. Podobają jej się takie Vintage garniturowce, byle nie złote czy złocone. I takiego jej szukam.

Natomiast Komandir wypłynął chwilę póżniej - spodobał się mi ze względu na stan. Licytowałem, ale ktoś przebił cenę którą uznawałem za rozsądną.   :(


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.