Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko damki z radzieckich. I kieszonki ale szwajcarskie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregch - gratuluję Unitry  :rolleyes:

Dzięki, choć raz udało mi się wyprzedzić naszych najlepszych forumowych snajperów  :)  Choć mam wrażenie patrząc na nick na allegro że całą resztę zegarków od tej Pani zabrał jeden z forumowiczów  :D

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, choć raz udało mi się wyprzedzić naszych najlepszych forumowych snajperów :) Choć mam wrażenie patrząc na nick na allegro że całą resztę zegarków od tej Pani zabrał jeden z forumowiczów :D

Pogratulować! Unitra Hermaszewski kupiona za 125zł to wręcz niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo pasuje ta koperta Rakiety. Nie byłbym pewien co do wskazówki sekundnika, ale nie rzuca się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka Rakietowa, ale czy była montowana do tego modelu to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, myślałem że znalazłeś go gdzieś w Polsce. 40$ to rzeczywiście trochę dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dużo. Trudno dostać Atoma w ładnym stanie, a ten taki jest.

Wszystko tu jest 100% oryginał. Atomy w tych kopertach miały 16 kamieni. Wersje 21 kamieni były w kopercie z rozstawem uszu 20 mm jak napisał Roman.

Ja bym brał bo tych zegarków w tym stanie coraz mniej i tańsze już nigdy nie będą.

A poza tym to jeden z najpiękniejszych zegarków radzieckich i na pewno nie pospolitak.

Druga koperta gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda:

post-49869-0-44880800-1453749737_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki atom w złoconej kopercie na allegro to 3 setki - miałem kilka i w tej cenie szły

Jak ten 40$ to niecałe 160zł DARMO !!!! Panie Darmo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, taką kopertę zapamiętałem. Zegarek chciałem na rękę, pod koszulę, w chromie by mi pasował. Kręciłem nosem na złoto i już poszedł w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, taką kopertę zapamiętałem. Zegarek chciałem na rękę, pod koszulę, w chromie by mi pasował. Kręciłem nosem na złoto i już poszedł w świat.

Jeśli chcesz nosić to dobrze radzę na przyszłość poluj właśnie na Atoma w tej kopercie. Ta 20 może i rzadsza ale uszy strasznie delikatne i bardzo, bardzo lubią się giąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartem jest tarcza a pytanie jak najbardziej poważne :D - aktualnie na popularnym serwisie aukcyjnym.  Przeraził mnie ten motylek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... Przeraził mnie ten motylek.

Pewnie byłbyś jeszcze bardziej przerażony gdybyś przeczytał: "Och, cudowny oryginał. Kirowski z serii <Motyle świata>".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłbyś jeszcze bardziej przerażony gdybyś przeczytał: "Och, cudowny oryginał. Kirowski z serii <Motyle świata>".

jedyny w swoim rodzaju, stylowy, z przeznaczeniem damskiego nadgarstka lubiącego motylki zeżarte przez kraba.

 

co nie zmienia faktu - co on ćpie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, jakiegoś szaleństwa dzisiaj nie było. Dosyć pospolite modele, ale w przyzwoitych stanach. Najbardziej opłacało się to skubnąć... http://allegro.pl/unitra-warel-i5944678311.html

Dzięki Krzyśku za info. Ostatnio rzadko zaglądam, więc trochę odkopałem :P  :).


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.