Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Krzysztof!

Zastanawiam się właśnie nad zakupem jakiegoś dla młodego i niekoniecznie chcę mu dać elektronicznego casio :)

 

@rinkazki - mały komandir-damka  jest ok

 

Dzięki za potwierdzenie!

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko szerokim łukiem, to współczesna podróbka. Nie warto pieniędzy upychać w takie dziwactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem ostatnio zegarek, jest to łucz 23 kamienie (cienki) au5, dołączam zdjęcia, czy zegarek jest oryginalny? Według mnie tak, ale wolę opinie innych bardziej doświadczonych. I czy można określić, z którego roku jest zegarek? W google znalazłem że z 1980.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

 

Jest w porządku, fajny zegarek, tylko koronka jest kompletnie źle dobrana. Za parę złotych wymienisz u zegarmistrza na mniejszą i nie odstającą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie może być Kirowski, skoro w środku siedzi Rakieta :) Przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expertem od kirowskich tarcz nie jestem, ale zastanawia mnie skąd warszawska by była na aukro?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, a skąd radzieckie zegarki są w Polszy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expertem od kirowskich tarcz nie jestem, ale zastanawia mnie skąd warszawska by była na aukro?? ;)

Zdaję sobie sprawę, że to składak. Po prostu zaciekawiła mnie tarcza, nie widziałem jej - a do kogo się zwrócić, jak nie do Was? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam te czerwone tarcze są bardzo popularne. To jest coś jak nasza warszawska tylko na ich rynku. Robili mnóstwo tego jako różne marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fotkę kolekcji Krzyśka - możesz porównać  :)

http://phototive.com/uploads/10/21734/klv9lb1mownagkwc.jpeg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod względem oryginalności jest ok, ale tarcza jest zmęczona, najprawdopodobniej była szafirowa a robi się bordowa. Dobrze to widać na 2 fotce wokół indeksów 10-12. W tej cenie  Jak szukasz w takiej kopercie, to już lepiej kupić od Krzyśka.

 

http://allegro.pl/poljot-automatic-piekny-stan-i6073992268.html

http://allegro.pl/poljot-automatic-piekny-stan-i6072640752.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Werk od starszej wersji.... do tego koperta... wcale nie jest duża, choć opis stanowi inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to totalny składak. Koperta z Zima a tarcza z Pobiedy.

Indeksy zachodzą pod kopertę, częsci tarczy nie widać. Ludzie - nie widzicie tego :blink: :blink: :blink:

I jeszcze opis jako oryginał :( :( :(

 

Tarcza gdyby nie koperta wyglądała by tak ( tu tarcza z Zima bo Pobiedowskiej nie mogę znaleść )

 

DSC_0045.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie. Na allegro, ale więcej na ebayu, znaleźć można Aviatorów w cenach 220-400zł. W środku prawie zawsze Poljoty 2614, denko z pilotem (a nie z logiem Aviatora) i bez numeru limitacji. Czy są to ukraińskie składaki czy może oryginały, po prostu bez limitacji?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie. Na allegro, ale więcej na ebayu, znaleźć można Aviatorów w cenach 220-400zł. W środku prawie zawsze Poljoty 2614, denko z pilotem (a nie z logiem Aviatora) i bez numeru limitacji. Czy są to ukraińskie składaki czy może oryginały, po prostu bez limitacji?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Ukraińskie składaki najczęściej z papierowymi tarczami.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

W Pobiedzie luma zeszła i nie jestem pewien wskazówek. Reszta ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pobiedzie luma zeszła i nie jestem pewien wskazówek. Reszta ok.

 

Luma ze wskazówek mam rozumieć? Właśnie nad nimi też się zastanawiałem - bo widziałem już gdzieś takie bez lumy w oryginale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.