Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy z Was kocham zegarki, Zbieram info o zegarkach moich marzeń jak odróżnić składaka w przyszłości   :) Ten zgodny z normą   :D

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-nareczny-poljot-stadion-ideal-i6161854977.html

Tak, zgodny. Niezgodna z normą jest tylko cena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może te złocone wskazówki niezgodne. Ale reszta ok. :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tak, zgodny. Niezgodna z normą jest tylko cena ;)

Polowanie na jelenia ;)

Niepokojące tylko jest to, że jeśli ten a po nim kilka kolejnych sprzeda się w takich cenach to i następne będą odpowiednio droższe.

To tak jak z chrono 3133, tanio już było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na jelenia ;)

Niepokojące tylko jest to, że jeśli ten a po nim kilka kolejnych sprzeda się w takich cenach to i następne będą odpowiednio droższe.

To tak jak z chrono 3133, tanio już było.

No tak pewnie będzie. Dziś byłem na rynku ich tam też ponosi.Zaczynają wołać za trupy z wystawek czy inne populary w stanie 3+ po 80 zł. A jak człowiek walnie śmiecha to się jeszcze obrażają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka koperta występowała w Precyzyjnym?

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=6142803370

 

 

Matko a jaka cena!

 

 

Żartujesz Kamil? Na razie jak za darmo. Nie przewiduję mniej niż 400 zł finalnie ;)

 

 

Ten "Zenith" w tytule aukcji - ten mit będzie wieczny ;). Znając akwrotaczasu to spodziewam się dwu krotności tego co przewidujesz kchrapek, piękne zdjęcia, promowanie i dobry marketing (i mam nadzieję, że nic więcej)   ;). Obserwujmy i się przekonamy :).

 

"The price is right" - czyli odgadłem za ile pójdzie (no prawie - było 832,22) - w nagrodę powinienem go wygrać  :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... w nagrodę powinienem go wygrać  :P .

Za cenę końcową ?

 

BTW:

Precyzyjny nie ma nic wspólnego z Zenithem.

No może oprócz tego, że oba są mechaniczne ;)

To, że Wostok jest kopią Zenitha to herezje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpecem nie jestem, ale tam jest solidna dziura między tarczą, a kopertą.

Btw. on już chyba był sprzedany jakiś czas temu :)

Kilka miesięcy temu, był bardzo podobny, tez na bazie tego de luxa był autorski Kirowski. Tak samo jak ten powyższy - niechlujnie zrobiony murzynek, "w złocie". Ba, wewnątrz też nawet pisany złotem. :> Zabawnie było obserwować, jak się o niego zabijali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już był tutaj na forum, o ile się nie mylę Nic nie jest w nim ok a już najmniej ok jest tarcza- trochę mała :-D poprawcie mnie jeśli się mylę

Edit Widzę, że koledzy napisali już. Coś mi forum szwankuje

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam problem z tymi szkiełkami w 55g, mojego kupiłem z nieoryginalnym szkłem, ale czy na pewno? ;) Może ktoś wrzuci też zdjęcie tego prawdziwego, płaskiego szkła, żebym mógł porównać ;).

post-74509-0-42766800-1462299191_thumb.jpg

post-74509-0-35987100-1462299221_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike pokazywano takie całkiem płaskie z kanciasty rantem i inne, jak pokazałem dziś w dziale technicznym

 

Nie wiem czy ta koperta jest od rakiety, nigdy takiej nie miałem.. Będę wdzięczny za opinię kogoś kto wie.

post-68064-0-13443000-1462299495_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to rakietowa koperta. ale czy poprawna tarcza to nie powiem. ja kupilem kiedys podobna ale zupelnie innym krojem tarczy, bez numerkow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Zawsze mam problem z tymi szkiełkami w 55g, mojego kupiłem z nieoryginalnym szkłem, ale czy na pewno? ;) Może ktoś wrzuci też zdjęcie tego prawdziwego, płaskiego szkła, żebym mógł porównać ;).

Płaskie szkło wygląda jak w chronografie z tą różnicą że jest niższe i ma inną średnicę. Temat oryginalności też był już tutaj poruszany i jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak oryginalne szkło w 55g czytaj płaskie. Z moich obserwacji wynika że i płaskie i wypukłe są równie oryginalne. Wydaje się że po prostu były używane w różnych modelach i/lub w różnym okresie produkcyjnym. 

 

Tu mniej więcej zaczęła się dyskusja:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/70498-dzia%C5%82-techniczny/page-135?do=findComment&comment=1685436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kchrapek i takie opinie właśnie nie dają mi spokoju. Na pokrewnym forum kolega monter udostępnił takie oto zdjęcie:

 

 

 

a ja w moim mam jak Rekiniasty. Słyszałem obie opinie co do oryginalności, kant lub wypukłe. To teraz znowu przyszło mi do głowy czy może obie wersję są oryginalne tylko w zależności od wariantu, albo okresu produkcji.

Nie wiem jakie na pewno maja być ale jakieś dwa lata temu miałem dwa takie zegarki NOSy i szkła były takie jak ten na zdjęciu po lewej na 100% wypukłe i zaokrąglone ranty na pewno nie ostre jak w 3133 - jadąc palcem licowały z rantem koperty 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaskie szkło wygląda jak w chronografie z tą różnicą że jest niższe i ma inną średnicę. Temat oryginalności też był już tutaj poruszany i jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak oryginalne szkło w 55g czytaj płaskie. Z moich obserwacji wynika że i płaskie i wypukłe są równie oryginalne. Wydaje się że po prostu były używane w różnych modelach i/lub w różnym okresie produkcyjnym. 

 

Tu mniej więcej zaczęła się dyskusja:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/70498-dzia%C5%82-techniczny/page-135?do=findComment&comment=1685436

 

Mam 3 Poljoty 55g, jeden praktycznie NOS, szkło na pewno nie jest takie jak w 3133. Tu jest to lepiej zobrazowane tzn. różnica między oryginałem, a zamiennikiem

(u góry zamiennik):

DSC_0043.JPG

Zdjęcie nie moje tylko z bloga: http://zegarki-vinta...poljot-55g.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Przed chwilą porównałem u siebie szkiełka 55g i chronografu. Profil mają identyczny. Nawet zaryzykował bym stwierdzenie, że w 55g jest bardziej płaskie.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.