Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz "zabłysnąłem" :D  w okazjach - dziękuję kolegom @krislet74, @rk7000 i @Yakovlev za pomoc i fachową wiedzę :)

 

Cieszę się że ktoś "z Naszych" z tego skorzystał :lol: .

Edytowane przez 7ara7ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz "zabłysnąłem" :D  w okazjach - dziękuję kolegom @krislet74, @rk7000 i @Yakovlev za pomoc i fachową wiedzę :)

 

Cieszę się że ktoś "z Naszych" z tego skorzystał :lol: .

To naciesz się tą chwilą bo niedługo ................ :lol:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że ten Poljot De Luxe nie jest jednak 100% oryginalny i może być nie warty wzięcia? Do zegarmistrza wybiorę się pewnie dopiero w sobotę i wywiem się wtedy co z nim jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest. Koperta jest od łucza - podobna ale nie taka sama. Kto się zna, od razu pozna podmiankę. W tej cenie poljot byłby do rozważenia, składanka już nie. A jeśli dodatkowo nie jest sprawny i trzeba będzie włożyć jeszcze w naprawę, to lepiej od razu zwrócić. 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw może zorientuje się ile będzie trzeba do niego dołożyć. Mogę się tutaj zapytać o dobrego zegarmistrza z Białegostoku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasperiuk ul Suraska 1 lok 1 w tzw. domu solidarności :)

Szwajcary  bez kolejki na ruskie pewnie poczekasz nawet 2-3 miesiące ale lepszego zegarmajstra w Białym nie znajdziesz .

Całkiem niezgorszy jest też tuż obok w DH Central na półpiętrze .

Edytowane przez malakser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję zapytać o ceny takich przeglądów skoro tyle trzeba czekać :/ W każdym razie dzięki. Myślę, że jak cena doprowadzenia do 100% używalności będzie przystępna to zostawię sobie ten zegarek. Kupiłem go do noszenia, a nie w celach kolekcjonerskich, a w noszeniu mi nieoryginalna koperta raczej przeszkadzała nie będzie :) Swoją drogą, nie wiem jak wychwytujecie, że coś wisiało na jakiejś stronie przez 10 minut w takie a takiej cenie? Chyba musicie śledzić te strony non stop.

Edytowane przez GrzegorzD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję zapytać o ceny takich przeglądów skoro tyle trzeba czekać :/ W każdym razie dzięki. Myślę, że jak cena doprowadzenia do 100% używalności będzie przystępna to zostawię sobie ten zegarek. Kupiłem go do noszenia, a nie w celach kolekcjonerskich, a w noszeniu mi nieoryginalna koperta raczej przeszkadzała nie będzie :)

Jak chcesz zrobić w rozsądnej cenie to idź do Irka - ma zakład w budynku basenu na włókienniczej lub przyjedź w niedzielę pod krąg i poszukaj zegarmistrza Arka z Łomży - sprzedaje tam zegarki.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PW ci napiszę nr telefonu do Arka.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej na takie oto znalezisko dziś się natknąłem i tu rodzi sie pytanie czy wszystko z nim ok - bo jakoś nie wiem - dzięki.

846198925c63121e2ebebfe54fdc5508.jpg

6dd3aa8c110f82128c1d82192ac31854.jpg

6d655e1625f47c04ff1cadc1eb0a3221.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję zapytać o ceny takich przeglądów skoro tyle trzeba czekać :/ W każdym razie dzięki. Myślę, że jak cena doprowadzenia do 100% używalności będzie przystępna to zostawię sobie ten zegarek. Kupiłem go do noszenia, a nie w celach kolekcjonerskich, a w noszeniu mi nieoryginalna koperta raczej przeszkadzała nie będzie :) Swoją drogą, nie wiem jak wychwytujecie, że coś wisiało na jakiejś stronie przez 10 minut w takie a takiej cenie? Chyba musicie śledzić te strony non stop.

Automatyczne odświeżanie stron allegro z aukcjami z ostatniej godziny. Czasem się coś trafi, ale zazwyczaj ktoś jest szybszy. Najlepsze godziny - nocne, poranne i wyjścia z pracy - tylko wtedy jest szansa wyprzedzić kilku kolegów z forum. Jak strona z zegarkiem ma już 3 przeglądnięcia, to żadna okazja:). Tego poljota otworzyłem jako pierwszy i dodałem do obserwowanych, chciałem zobaczyć po ilu minutach pójdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mercel, teoretycznie OK! tzn "turystyczna" wersja kultowej amfibii <Desert Schield> tu w dziwacznej kopercie, bo nawet nie w stalowej amfibianej, tylko w kopercie komandira i na dodatek nie chromowanej tylko powleczonej jakimś złotopodobnym (łatwo ścieralnym) paskudztwem.

 

Nie widziałem takiej konfiguracji ale mógł ten zegarek wyjść w tej postaci z Czistopola. Na przełomie epoki CCCP/Rosja różne cuda się zdarzały


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - czyli jednym słowem dodam w opisie ze 2 artefakty, 200 m nurkowania i wystawię na znanym serwisie aukcyjnym . Oczywiście żart

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne odświeżanie stron allegro z aukcjami z ostatniej godziny. Czasem się coś trafi, ale zazwyczaj ktoś jest szybszy. Najlepsze godziny - nocne, poranne i wyjścia z pracy - tylko wtedy jest szansa wyprzedzić kilku kolegów z forum. Jak strona z zegarkiem ma już 3 przeglądnięcia, to żadna okazja:). Tego poljota otworzyłem jako pierwszy i dodałem do obserwowanych, chciałem zobaczyć po ilu minutach pójdzie. 

Czyli po tamtej cenie (120 zł), nawet w kopercie Łucza, byłby warty wzięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy już pisali, że 250 to 'odjechana' kasa w tym przypadku, Jeżeli chcesz dać/dałeś za niego 120, to co mamy Ci napisać?  ...podoba się?? to bież!!!  tym, bardziej, że prezentuje się znakomicie!

 

Tylko ułamek procenta takich maniaków jak my będzie kręciło nosem, że składak :)  Na nadgarstku i tak nie ma szansy zauważyć różnicy


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to noworusek? Druga amfibia chyba ok. Trzecia to produkcja 92, więc chyba już nie Ussr?vlg9Nsg.jpg

 

GGrqmrj.jpg449617780_3_1000x700_chasy-amfibiya-vost

Edytowane przez bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są ok, nawet jeśli pierwsza może być z przełomu to się tym nie przejmuj bo to poszukiwany model. Beczka jak zawsze pożądana. Trzecia jest już noworuska ale w przypadku Komandirów i Amfibii ma to średnie znaczenie z wyjątkiem już tych  całkiem "odpustowych".

Trzecią w tym stanie nawet chętnie bym przygarnął. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tylko bezel na Beczce zmień, bo ten to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.