Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Były, były. Niestety złocenia w tych Pobiedach nie było wysokich lotów. W mojej Pobiedzie, którą dostałem od babci, złocenie było wytarte do gołej kości. Trochę mi zajęło znalezienie zamiennika w ładnym stanie, ale się udało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy ten automat jest prawilny? Za choinkę nie mogę znaleźć tego zestawienia tarczy z kopertą :( Wogóle tej koperty nie mogę skojarzyć z de luxem

post-88672-0-36428100-1524976325_thumb.jpg

post-88672-0-34375900-1524976462_thumb.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koperta to wygląda jakby była od jakiegoś wostoka

Dzięki. Sprzedający uczciwie podszedł do tematu (sam nie był pewny co do oryginalności) i pozwolił wycofać się z transakcji. Temat nieaktualny


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak oceniacie stan oraz oryginalność części ? I czy te koronki takie maja być czy są powycierane ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

post-92838-0-39682700-1525019274_thumb.png

post-92838-0-97460800-1525019288_thumb.png

post-92838-0-58908300-1525019302_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zegarek jest w dobrym stanie.Oryginalny.Koronki trochę wytarte, ale prawidłowe (zaokrąglone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jeśli utrzyma się ta cena to będzie fajny zakup. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przodu wygląda ok. A jak mechanizm to nie widać. Jedynie wydaje mi się, że wskazówki na nowo wypełnione i nie dał ktoś lumy tylko farbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przodu wygląda ok. A jak mechanizm to nie widać. Jedynie wydaje mi się, że wskazówki na nowo wypełnione i nie dał ktoś lumy tylko farbę :)

 

Taki patent nie przyszedłby mi do głowy, aby malować  to co powinno być wypełnione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki patent nie przyszedłby mi do głowy, aby malować  to co powinno być wypełnione :)

Często daje się farbę np.do modeli bo ciężko dobrać kolor lumy. Ale to w niczym nie przeszkadza. Ładna tarcza to jest najważniejsze w tym modelu, a o taką ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Często daje się farbę np.do modeli bo ciężko dobrać kolor lumy. Ale to w niczym nie przeszkadza. Ładna tarcza to jest najważniejsze w tym modelu, a o taką ciężko :)

 

Tą tarczę łatwo podrobić, zastanawiam się dlaczego nie ma kopii? Ostatnio zrobiłem błąd życia kupiłem Signala z kopią tarczy. Zmyliły mnie czerwone cyferki - myślałem, ze jak są czerwone to oryginał.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tą tarczę łatwo podrobić, zastanawiam się dlaczego nie ma kopii? Ostatnio zrobiłem błąd życia kupiłem Signala z kopią tarczy. Zmyliły mnie czerwone cyferki - myślałem, ze jak są czerwone to oryginał.

No niby prosty wzór, ale już sam tak jakby perłowy kolor tej tarczy jest specyficzny, może to jest trudne do uzyskania. Ale bardzo dobrze, że nie ma jeszcze podróbek tej tarczy :) 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby prosty wzór, ale już sam tak jakby perłowy kolor tej tarczy jest specyficzny, może to jest trudne do uzyskania. Ale bardzo dobrze, że nie ma jeszcze podróbek tej tarczy :)

 

Widziałem na żywo kopię tarczy warszawskiej do Starta - miała piękny perłowy kolor - to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale to nie ten sam kolor, odcień. Warszawskie tarcze rzemieślnicze to zupełnie inny temat niż współczesne podróbki.

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ten sam kolor, odcień. Warszawskie tarcze rzemieślnicze to zupełnie inny temat niż współczesne podróbki.

 

Pisałem o tym: to jest tarcza warszawska odnowiona do 5 lat wstecz. Nie wiem czy foto to oddaje - ma piękny perłowy kolor.

post-102926-0-23943700-1525343734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym Starcie który ja zamieściłem tarcza jest oryginalna?

Nie ukrywam, że głównie o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym: to jest tarcza warszawska odnowiona do 5 lat wstecz. Nie wiem czy foto to oddaje - ma piękny perłowy kolor.

Ale jednak odbiega od oryginału, widziałem też już nie raz te tarcze warszawskie :) Twoja jeszcze jest fajna bo ma lume na indeksach.

 

Ale w tym Starcie który ja zamieściłem tarcza jest oryginalna?

Nie ukrywam, że głównie o to mi chodzi.

Oryginalna i władnym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale jednak odbiega od oryginału, widziałem też już nie raz te tarcze warszawskie :) Twoja jeszcze jest fajna bo ma lume na indeksach.

 

To nie mój zegarek, ktoś sprzedawał na allegro i ciekawiło mnie skąd taka tarcza. Z rozmowy wynikało, że ktoś, jakiś czas temu odnowił kilka tarcz warszawskich.

 

Mój Start jest taki, chyba oryginał  ;)

post-102926-0-71078500-1525355553_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym Starcie który ja zamieściłem tarcza jest oryginalna?

Nie ukrywam, że głównie o to mi chodzi.

Oryginalna, sekundnik jest tylko zamieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.