Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj takiego cudaka na aukcji widziałem czy to może być oryginalne?!

Mi wygląda na pobiede trochę .

 

 

https://allegro.pl/zegarek-moskwa-pobieda-cccp-ladna-na-chodzie-i7700252632.html?snapshot=MjAxOC0xMi0wOVQyMDoyMzoyNVo7YnV5ZXI7MDcxYzQ1YjcxZjY2NWZiYWY2N2I0ZDdjNmY2NDQ1NDNiZDhlYWI1ZWJhNDc3NjQyMDlhMTI2NGEyZmRkYjBmNQ%3D%3D

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa, albo wychodziła w takim zestawieniu albo tarcza ze złotej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak samemu w katalogach poszukać? ;)

Masz racje, i tak tez zrobię, ale dopiero wieczorem. Do tego czasu zezre mnie ciekawość. A tutaj zawsze można liczyć na wiedzę forumowiczów.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako „nowy” członek forum i kolekcjoner witam wszystkich serdecznie. Od niedawna zacząłem interesować się czasomierzami z lat 60-90, a szczególnie ujęły mnie radzieckie staruszki. Na początek postawiłem sobie za cel rakietę 24h oraz poljoty de luxe. Przeglądając ogłoszenia (alledrogo) natknąłem się na dwa zegarki i chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat ich oryginalności i uwag co do tych modeli. Poniżej przesyłam zdjęcia. (Więcej zdjęć przesłać nie mogę, gdyż jest ograniczenie. Jak przesłać więcej?). Ewentualnie na jakie zegarki zwracać uwagę w przedziale 100-300zł?

Pozdrawiam

post-107642-0-34298600-1544629148_thumb.png

post-107642-0-83533000-1544629166_thumb.png

post-107642-0-63058400-1544629321_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako „nowy” członek forum i kolekcjoner witam wszystkich serdecznie. Od niedawna zacząłem interesować się czasomierzami z lat 60-90, a szczególnie ujęły mnie radzieckie staruszki. Na początek postawiłem sobie za cel rakietę 24h oraz poljoty de luxe. Przeglądając ogłoszenia (alledrogo) natknąłem się na dwa zegarki i chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat ich oryginalności i uwag co do tych modeli. Poniżej przesyłam zdjęcia. (Więcej zdjęć przesłać nie mogę, gdyż jest ograniczenie. Jak przesłać więcej?). Ewentualnie na jakie zegarki zwracać uwagę w przedziale 100-300zł?

Pozdrawiam

Rakieta wygląda ok choć dobrze byłoby sprawdzić mechanizm, natomiast Poljot to składak. Nie było de Luxów w chromowanych kopertach.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta wygląda ok choć dobrze byłoby sprawdzić mechanizm, natomiast Poljot to składak. Nie było de Luxów w chromowanych kopertach.

Dziękuję za odpowiedź. A czy poljoty występują w srebrnej kopercie czy tylko złote? Jeśli złota koperta to jaka tarcza (kolor)? Co do rakiety - właściciel nie ujawnił w ogłoszeniu mechanizmu i za prośbą również, dlatego obawiam się jej kupna, chociaż bardzo mnie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poljot jest w porządku? Jaki może być jego rocznik? Pozdrawiam

post-107642-0-14286700-1544638626_thumb.jpeg

post-107642-0-78542800-1544638636_thumb.jpeg

Edytowane przez Oskar#s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poljot jest w porządku? Jaki może być jego rocznik? Pozdrawiam

Przede wszystkim nie ma sekundnika i jeśli tylko wskazówki brak to pół biedy gorzej jak złamana jest ośka sekundowa. Poza tym oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie ma sekundnika i jeśli tylko wskazówki brak to pół biedy gorzej jak złamana jest ośka sekundowa. Poza tym oryginał.

Złamana ośka sekundowa - jest to do zrobienia? Zegarmistrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamana ośka sekundowa - jest to do zrobienia? Zegarmistrz?

Jak ma części to zrobi to każdy zegarmistrz.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to mniej więcej koszt?

Zależy skąd jesteś. Części do tego mechanizmu są często spotykane. Przy okazji wymiany osi przydałoby się czyszczenie i smarowanie. Koszt od 40 do 100 zł zależnie od miasta i zegarmistrza.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy skąd jesteś. Części do tego mechanizmu są często spotykane. Przy okazji wymiany osi przydałoby się czyszczenie i smarowanie. Koszt od 40 do 100 zł zależnie od miasta i zegarmistrza.

Mieszkam na terenie trójmiasta, jak już zakupię zegarek to przejdę się do zegarmistrza. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy poljoty występują w srebrnej kopercie czy tylko złote?

@Oskar#s , poljoty deluxe wychodziły wyłącznie w złoconych kopertach (au20) i w stalowych (szwajcarskich)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskar#s , poljoty deluxe wychodziły wyłącznie w złoconych kopertach (au20) i w stalowych (szwajcarskich)

Rozumiem, a to samo tyczy się poljotów 16/17j bez napisku de luxe?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.