Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Mlodsze pokolenie nie wie co to "Rewolucja Październikowa" i w którym byla roku?

Niestety ale takie czasy... ostatnio spotkałem się z pytaniem co to jest CCCP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam takie cacko. Zegarmistrz przekonany, że oryginał. A co Wy na to? ;)

post-105146-0-18415000-1552154458_thumb.jpg

post-105146-0-98911800-1552154469_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swój sposób jest oryginalny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć 200% pewności, że nie jest to wytwór radziekiego przemysłu zegarkowego


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam takie cacko. Zegarmistrz przekonany, że oryginał. A co Wy na to? ;)

Zegarmistrz pewnie sobie robi podśmiechujki. :)

 

Nie ma co długo gadać. Ten zegarek nie ma w zasadzie nic wspólnego z CCCP ani Rosją. To współczesny chińczyk (produkcja w Honk-Kongu). Od kiedy marka istnieje zegarki są przecenione z 600$ na 200$. Jak na mój gust są warte 20$. :)  

Niektóre egzemplarze mają ponoć mechanizmy na licencji starych automatów Sławy, ale przez ten dekiel trudno określić co to takiego.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje hińczykiem :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlodsze pokolenie nie wie co to "Rewolucja Październikowa" i w którym byla roku?

Dziękuję, jakoś nie przyszło mi to do głowy. W pierwszej chwili myślałem, że to nazwa jakigoś zakładu.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chindusem?

Bynajmniej, celowy błąd , z ortografią jestem na ty :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja taką Rakietę mam w innej kopercie. Nie mam zdjęcia pod ręką, ale koperta jest podobna do 23 kamieniowych Rakiet.

 

Edycja: nie podeprę w tym momencie moich słow o zdjęcie, ale na moje oko koperta jest od Poljota kwarcowego.

Edytowane przez EdwardNygma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory widziałem to ten typ koperty używany był w rakietowych kwarcach. Dorzucam zdjęcie podobnej rakiety w chromie:

watch-Raketa-Quartz-3466-676.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czy jesteście w stanie napisać cokolwiek o takiej Slavie? Nie mam lupki, więc nie wszystko mogę doczytać, zegareczek jest malutki. I z góry przepraszam za jakość zdjęć 8252da9c354cf2c0b7d0ce97c2ed6e3f.jpg753e8461706178f6d9269ad2e9dca1ad.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Wiem, że to może nienajlepszy wątek do zapytania o ten zegarek, bo wątpliwości co do oryginalności nie mam, ale nic bardziej pasującego nie znalazłam. Jakby ktoś napisał co to za model, z jakich lat, z jakim mechanizmem i cokolwiek jeszcze, to będę wdzięczna bardzo

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej, celowy błąd , z ortografią jestem na ty :P

Mój również był celowy. No to wyjaśniliśmy sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna złota 583 Sława z 2 Moskiewskiej Fabryki Zegarków, ze złotą 583 bransoletą (widzę po kolorze, bo punca pewnie jest na zapięciu). Lata 60-te, mechanizm pewnie 1600 lub z antyszokiem 1601 taki jak tu: http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&&2uswk&Slava_1601

 

 

Cześć wszystkim, czy jesteście w stanie napisać cokolwiek o takiej Slavie? Nie mam lupki, więc nie wszystko mogę doczytać, zegareczek jest malutki. I z góry przepraszam za jakość zdjęć

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka
Wiem, że to może nienajlepszy wątek do zapytania o ten zegarek, bo wątpliwości co do oryginalności nie mam, ale nic bardziej pasującego nie znalazłam. Jakby ktoś napisał co to za model, z jakich lat, z jakim mechanizmem i cokolwiek jeszcze, to będę wdzięczna bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój również był celowy.

Wiem :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirov, dziękuję bardzo za wypowiedź. Co nieco się rozjaśniło Faktycznie jest punca na zapięciu, ale tak jak pisałam wyżej, bez lupki nie podchodź. Trzeba ją chyba zreanimować nieco, to może czasem trafi na nadgarstek

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Poljota papirus, ale moje wątpliwosci budzi tarcza. Albo jest po odświeżeniu, które skutecznie usuneło fakturę, albo jest to "zamiennik"

 

Choć jak przybliżyć zdjęcie, to niby faktura się pojawia. Może zatem polerka plexi pomoże? 

 

wXy1Lb.jpg

1gmphu.jpg

 

A tu zdjecie jaką fakturę powinna mieć tarcza

 

5cG4RT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja taką Rakietę mam w innej kopercie. Nie mam zdjęcia pod ręką, ale koperta jest podobna do 23 kamieniowych Rakiet.

 

Edycja: nie podeprę w tym momencie moich słow o zdjęcie, ale na moje oko koperta jest od Poljota kwarcowego.

 

Wg mnie, Masz częściowo rację. Rakieta powinna być w innej kopercie a ta pokazana to raczej z kwarcowej slavy.

post-27093-0-38608900-1552471426.jpg

post-27093-0-47751500-1552471434_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydawało że Rakiet nie było w tych kopertach, ode mnie +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.