Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KRWISTY

LLDvsEterna KonTiki FH 42mm

LLD vs KonTiki FH 42mm  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością wybór to sprawa bardzo osobista i posiadacze danego typu zegarka będą przedstawiali subiektywne opinie, co i ja czynię. Od ponad roku mam LLD. Mechanicznie tylko pozazdrościć stabilności i dokładności chodu, użytkowo, bardzo czytelny, w dzień i w nocy. Wykonanie i szczegóły na przyzwoitym poziomie. Design, a właściwie historia tego nurka jest powszechnie znana ale i rozpoznawalna. W przeciągu tego  okresu pojawiły się inne zegarki , ale ten został i nie mam planów by się go pozbywać. Nie miałem Eterny, wiec bez porównań, ale LLD dla mnie super.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością wybór to sprawa bardzo osobista i posiadacze danego typu zegarka będą przedstawiali subiektywne opinie, co i ja czynię. Od ponad roku mam LLD. Mechanicznie tylko pozazdrościć stabilności i dokładności chodu, użytkowo, bardzo czytelny, w dzień i w nocy. Wykonanie i szczegóły na przyzwoitym poziomie. Design, a właściwie historia tego nurka jest powszechnie znana ale i rozpoznawalna. W przeciągu tego  okresu pojawiły się inne zegarki , ale ten został i nie mam planów by się go pozbywać. Nie miałem Eterny, wiec bez porównań, ale LLD dla mnie super.

 

Dodam tylko, że przez znakomite zdjęcia swojego LLD Kolega zasadas odpowiada za to, że ciagle chodzi mi ten zegarek po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są kiepskie, to zegarek robi całą robotę :P


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzięki za udział w zabawie i za pomoc w pojęciu decyzji. W szczególności Krwistemu, który z wielką cierpliwością odpowiadał na wszelki pytania i rozwiewał wątpliwości. W zabawie wygrała KonTiki. Ja wybrałem LLD-stara miłość. Już raz z niego zrezygnowałem na korzyść PO, ale wciąż za mną chodził. W końcu go mam i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję, i wcale nie z powodu wyboru LLD, bo choć jestem w pełni przekonany, że będziesz z niego zadowolony, gdyż pomijając jego historię to jest to bardzo przyjazny zegarek, to przede wszystkim gratuluje właśnie tego rozstrzygnięcia, bo najtrudniej dokonać tego ostatniego wyboru i pozbyć się wątpliwości.

Nieprawdaż, ze pięknie wygląda w deszczu. :)

post-57210-0-93848800-1398414740_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzięki za udział w zabawie i za pomoc w pojęciu decyzji. W szczególności Krwistemu, który z wielką cierpliwością odpowiadał na wszelki pytania i rozwiewał wątpliwości. W zabawie wygrała KonTiki. Ja wybrałem LLD-stara miłość. Już raz z niego zrezygnowałem na korzyść PO, ale wciąż za mną chodził. W końcu go mam i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam łukasz

 

No i świetnie Łukasz słuszny wybór napewno bedzie się dobrze nosił :) teraz foty prosimy nowego LLD w gronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Bardzo ładny i uniwersalny zegarek. Na żywo dużo zyskuje. Wypukłe szkiełko - poezja.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mówisz o tym?

post-57210-0-92243700-1398521180_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru...

Jak będziesz miał środki to Eternę też kup :) Szczególnie polecam z kremową tarczą, piękna na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna FH ze srebrną tarczą to jeden z najpiękniejszych zegarków w ogóle imho. Miałem, musiałem sprzedać, ale kiedyś na pewno sobie taką sprawię - to chyba jedyny zegarek, z którym trudno mi się było rozstać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ..gdybyś miał LLD, to dopiero byłby trudno się z nim rozstać... :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ...jeden woli pomidory, drugi córkę ogrodnika. Dobrze, że mamy różne gusta, źle by było gdyby wszystkim podobały się te same zegarki... :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja jest lepsza: jeden woli ogórki, a drugi ogrodnika córki :)

A w kwestii wyboru, Łukasz cieszę się, że jesteś zadowolony, chociaż mój wybór byłby skrajnie odmienny :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Longinesa, nie porwał mnie.

 

Longines kompletnie nie porywa podczas przymierzania kompletna klapa i w dodatku to salonowe światło,  jeżeli jednak już ktoś się zdecyduje to wrażenie jest zupełnie odmienne zegarek nadrabia "wszystkim" .. 

A coś mi się wydaje że Łukasz i tak kupi FH prędzej czy pozniej:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna w wersji szampańskiej jest super, miałem okazję poprzymierzać się, za to LLD na żywo bardzo traci IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.