Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KRWISTY

LLDvsEterna KonTiki FH 42mm

LLD vs KonTiki FH 42mm  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Z pewnością wybór to sprawa bardzo osobista i posiadacze danego typu zegarka będą przedstawiali subiektywne opinie, co i ja czynię. Od ponad roku mam LLD. Mechanicznie tylko pozazdrościć stabilności i dokładności chodu, użytkowo, bardzo czytelny, w dzień i w nocy. Wykonanie i szczegóły na przyzwoitym poziomie. Design, a właściwie historia tego nurka jest powszechnie znana ale i rozpoznawalna. W przeciągu tego  okresu pojawiły się inne zegarki , ale ten został i nie mam planów by się go pozbywać. Nie miałem Eterny, wiec bez porównań, ale LLD dla mnie super.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Z pewnością wybór to sprawa bardzo osobista i posiadacze danego typu zegarka będą przedstawiali subiektywne opinie, co i ja czynię. Od ponad roku mam LLD. Mechanicznie tylko pozazdrościć stabilności i dokładności chodu, użytkowo, bardzo czytelny, w dzień i w nocy. Wykonanie i szczegóły na przyzwoitym poziomie. Design, a właściwie historia tego nurka jest powszechnie znana ale i rozpoznawalna. W przeciągu tego  okresu pojawiły się inne zegarki , ale ten został i nie mam planów by się go pozbywać. Nie miałem Eterny, wiec bez porównań, ale LLD dla mnie super.

Dodam tylko, że przez znakomite zdjęcia swojego LLD Kolega zasadas odpowiada za to, że ciagle chodzi mi ten zegarek po głowie.

Zdjęcia są kiepskie, to zegarek robi całą robotę :P

Witam! Dzięki za udział w zabawie i za pomoc w pojęciu decyzji. W szczególności Krwistemu, który z wielką cierpliwością odpowiadał na wszelki pytania i rozwiewał wątpliwości. W zabawie wygrała KonTiki. Ja wybrałem LLD-stara miłość. Już raz z niego zrezygnowałem na korzyść PO, ale wciąż za mną chodził. W końcu go mam i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam łukasz

No to gratuluję, i wcale nie z powodu wyboru LLD, bo choć jestem w pełni przekonany, że będziesz z niego zadowolony, gdyż pomijając jego historię to jest to bardzo przyjazny zegarek, to przede wszystkim gratuluje właśnie tego rozstrzygnięcia, bo najtrudniej dokonać tego ostatniego wyboru i pozbyć się wątpliwości.

Nieprawdaż, ze pięknie wygląda w deszczu. :)

post-57210-0-93848800-1398414740_thumb.jpg

Witam! Dzięki za udział w zabawie i za pomoc w pojęciu decyzji. W szczególności Krwistemu, który z wielką cierpliwością odpowiadał na wszelki pytania i rozwiewał wątpliwości. W zabawie wygrała KonTiki. Ja wybrałem LLD-stara miłość. Już raz z niego zrezygnowałem na korzyść PO, ale wciąż za mną chodził. W końcu go mam i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam łukasz

No i świetnie Łukasz słuszny wybór napewno bedzie się dobrze nosił :) teraz foty prosimy nowego LLD w gronie...

Dobry wybór. Bardzo ładny i uniwersalny zegarek. Na żywo dużo zyskuje. Wypukłe szkiełko - poezja.

Pozdrawiam, Mirek

Czy mówisz o tym?

post-57210-0-92243700-1398521180_thumb.jpg

Gratuluję wyboru...

Jak będziesz miał środki to Eternę też kup :) Szczególnie polecam z kremową tarczą, piękna na żywo.

Eterna FH ze srebrną tarczą to jeden z najpiękniejszych zegarków w ogóle imho. Miałem, musiałem sprzedać, ale kiedyś na pewno sobie taką sprawię - to chyba jedyny zegarek, z którym trudno mi się było rozstać...

:) ..gdybyś miał LLD, to dopiero byłby trudno się z nim rozstać... :D

:) ...jeden woli pomidory, drugi córkę ogrodnika. Dobrze, że mamy różne gusta, źle by było gdyby wszystkim podobały się te same zegarki... :)

Ta wersja jest lepsza: jeden woli ogórki, a drugi ogrodnika córki :)

A w kwestii wyboru, Łukasz cieszę się, że jesteś zadowolony, chociaż mój wybór byłby skrajnie odmienny :)

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Mierzyłem Longinesa, nie porwał mnie.

Longines kompletnie nie porywa podczas przymierzania kompletna klapa i w dodatku to salonowe światło,  jeżeli jednak już ktoś się zdecyduje to wrażenie jest zupełnie odmienne zegarek nadrabia "wszystkim" .. 

A coś mi się wydaje że Łukasz i tak kupi FH prędzej czy pozniej:))

Eterna w wersji szampańskiej jest super, miałem okazję poprzymierzać się, za to LLD na żywo bardzo traci IMHO.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.