Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

steppenwolf

Patek Philippe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów, chciałbym zdobyć jakiekolwiek informacje na temat zegarka którego fotografie przesyłam w załącznikach. Czy jest oryginalny, kiedy został wyprodukowany, jaki ma typ werku? Wiem że pochodzi on z przełomu XIX i XX wieku, ma punce probiercze po wewnętrznych stronach dekla, moje wątpliwości wzbudza mechanizm, ale z tego co mi wiadomo, nie był on wymieniany. Liczę na rzeczowe wypowiedzi. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!

 

1zc25ix.jpg

27ydhky.jpg

2rpwrns.jpg

nmj02x.jpg

e8mrs1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ten werk ubogi taki. O ile się orientuję werki PP przy takich ns były już sygnowane. Ale niech lepsi w temacie się wypowiedzą.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle, ale w związku z tym, że nie ma sygnatury pewność będziesz miał dopiero po zasięgnięciu opinii w firmie Patek.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Patek zdecydowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to Patek, a środku to coś TAKIEGO. Natomiast czy wszystkie elementy są patkowskie to już trudno powiedzieć.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm na pewno Patka, ale koperta... hmm... może zdjęcia kiepskie, ale wydaje mi się, że wewnętrzny dekiel jest innego koloru niż reszta koperty, no i brakuje ramki ze szkłem. 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm na pewno Patka, ale koperta... hmm... może zdjęcia kiepskie, ale wydaje mi się, że wewnętrzny dekiel jest innego koloru niż reszta koperty, no i brakuje ramki ze szkłem. 

Dziękuję bardzo za informacje! Koperta i dekiel są w tym samym kolorze, to kwestia nierównomiernego, sztucznego oswietlenia na zdjęciach. Ramka jest, ale ,,luzem'', a szkiełko nietety przepadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-93730-0-40077200-1477473963_thumb.jpg post-93730-0-40808200-1477473973_thumb.jpg post-93730-0-94222400-1477473983_thumb.jpg Witam! Napisałam już podobny post, ale w innej części forum. Może tu będzie lepiej. Mam taki zegarek, jest u nas w rodzinie już bardzo długo. Zawsze mówiono mi że to Patek, ale sama już nie wiem. Na zdjęciu słabo widać napis na kopercie, ale napisane jest Patek, jak będzie potrzeba zrobię później lepsze zdjęcie. Zegarek dostanie kiedyś mój syn i chciałabym wiedzieć coś więcej na jego temat. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma rubinowy cylinder to pewnie Patek, a jak nie ma (pewnie nie ma) to byłby Patek bardzo słabej jakości. Pytanie do archiwum firmy, może się przyznają...  :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.