Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Seiko Monster pomarańczowy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

chodzi mi ostatnio po głowie nabycie pomarańczowego Monstera. Nie mam jednak żadnego doświadczenia, jak chodzi o zakupy japońskich zegarków za granicą. Gdzie mogę aktualnie dostać ten zegarek najtaniej?

 

Pozdrawiam, Kamil


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil bierz tutaj:

 

http://www.dutyfreeislandshop.com/ProductDetails.asp?ProductCode=SRP309K1-PROMO-20

 

Sprawdzony i pewny sprzedawca :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! A może znacie ten sklep:

 

http://www.sports-watch-store.com/seiko-automatic-mens-scuba-divers-watch-skx781k3-skx781/?setCurrencyId=16

 

? To najtańsza oferta, jaką znalazłem.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil ale to stary monster i na bransolecie. Ten co ja pokazałem to jest nowy ze stop sekundą i dokręcaniem.

 

A ten sklep co pokazałeś to nie z USA czasami ? A więc opłaty dodatkowe gwarantowane. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czy nowy to nie robi mi różnicy, choć nowy bardziej mi się podoba. Na bransie mi nie zależy, bo i tak widzę go na pomarańczowej gumie. Natomiast, co do warunków zakupu, to nie mam żadnego doświadczenia i dlatego pytam Was o zdanie.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka z US to 100% oplaty dodatkowe, kupno Monstera bez kajdana to ekonomiczna glupota, roznica miedzy kajdanem a guma jest znikoma a cena samego kajdana jest juz znaczaca. Nie chcesz kajdana ok ale lepiej finansowo dla ciebie bedzie kupic z kajdanem i poznej go sprzedac np na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie sprawdzałem ceny samej bransolety. Gdzie kupować, żeby nie dopłacać?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil z mojego linka i jesteś zadowolony :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też odradzam z USA. Pozatym warto się wstrzymać powyżej 200 USD się nie nie opłaca, tak jak kolega wcześniej wspomniał możliwe rabaty aż do 145 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

145$ za monstera :blink: nie wierze, chyba ze waszmosc prawisz o starej wersji, choc w tej chwili troche bez sensu stara wersje kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie dogadałem sie na CW i dziś zegarek powinien byc u mnie, ale wszystkim dziękuje za pomoc. Pozdrawiam


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.