Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

severianxx

Japońsko/radziecki układ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Otrzymałem poniższy zegarek od teścia, który twierdzi, że to Seiko, ale tarcza i mechanizm (Poljot P2627) mówi co innego. Nigdy nie nosiłem mechanicznych, ale może nadszedł czas na klasyczny zegarek :) W każdym razie jak już go mam nosić chciałbym wiedzieć co to jest, żeby się nie okazało, że to jakaś podróba. A może wprost przeciwnie, to jakiś specjał :) Będę wdzięczny za Waszą opinię. 

 

post-71364-0-34718900-1398201661_thumb.jpg

 

post-71364-0-13763600-1398201662_thumb.jpg

 

post-71364-0-93811800-1398201662_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ten sam, tylko wciąż pozostaje w sferze domysłów

Najlepiej poszukaj koperty od Poljota,albo padniętego Poljota55g i wyjdzie z tego fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Najlepiej poszukaj koperty od Poljota,albo padniętego Poljota55g i wyjdzie z tego fajny zegarek.

 

myślisz, że to składak ? skoro ma je więcej osób to wygląda na legal, tylko skąd wziąć te informacje ? zegarek widmo :)

 

 

A ja mam taki sam.....  :) -też Seiko i też Poljot w środku  ;)

 

witaj w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowy składak? Gdzieś kiedyś (tzn. za naszą wschodnią granicą) pojawiły się w jakimś miejscu w jednym czasie te werki i te koperty i widocznie trochę tego natłuczono ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowy składak? Gdzieś kiedyś (tzn. za naszą wschodnią granicą) pojawiły się w jakimś miejscu w jednym czasie te werki i te koperty i widocznie trochę tego natłuczono ;).

Też tak podejrzewam i pisałem o tym chyba w którymś z wymienionych wyżej wątków.

Po przemyśleniu sprawy ZSRR jest umiarkowanie prawdopodobnym miejscem tego "masowego składaka". Tak naprawdę najbardziej prawdopodobnym miejscem wydaje mi się Hong-Kong, gdzie, o ile wiem 1) kopertowano w latach '80 radzieckie werki pod paroma brandami i jednocześnie 2) był (i jest) portem przerzutowym części Seiko.

To oczywiście jedynie przypuszczenia.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.