Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Breitling Avenger Seawolf & FAL 'Congo'

Rekomendowane odpowiedzi

Naszlo mnie dzisiaj na pstrykniecie jakichs fotek w stylu militarnym, czego rezultatem jest to co ponizej, czyli Breitling Avenger Seawolf w kombinacji z karabinem FAL 'Congo' semi- auto (kal. 7.62 x 51 - odpowiednik kalibru .308 w nomenklaturze tzw. 'imperialnej')

 

breitlingseawolfonfalcongo_1.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_2.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_3.jpg

 

 

breitlingseawolfonfalcongo_4.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_5.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_6.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_7.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_8.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_9.jpg
 
breitlingseawolfonfalcongo_10.jpg
 
Pozdrawiam (z nadzieja ze Was tego typu fotkami nie zanudzam i ze byc moze sie komus spodobaja)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ty i twoje zegarki i zanudzanie zdjęciami...żartowniś jesteś. brakuje mi tylko zdjęcia z nocnych manewrów - jak świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za mile slowa, zawsze przyjemnie takie przeczytac.

 

Jeszcze jedno zdjecie zeby pokazac jak swieci:

 

seawolfnightshot.jpg
 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta giwera nie wygląda na replikę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego, że posiadanie takiego klamota w pełni użytecznego nie jest normalnym zjawiskiem :) przynajmniej w tym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie.

Na szczescie mieszkam w kraju, ktory zezwala swoim obywatelom na posiadanie tego typu w pelni sprawnych (strzelajacych) najprzerozniejszych "klamotow"  :)

Kolekcjonowanie broni palnej (starej, jak rowniez i nowej/tej najnowszej) jest jeszcze jedna (poza zegarkami) moja - ze tak powiem - pasja i wszystkie 'klamoty' tego typu ktore posiadam sa w pelni sprawnymi, strzelajacymi, egzemplarzami (z ta tylko roznica, ze nowa/najnowsza bron ktora ja posiadam jest bronia z przeznaczeniem na rynek 'cywilny' i rozni sie ona od broni w pelni 'militarnej' tym jedynie, ze nie zawiera przelacznika umozliwiajacego strzelanie 'seria' i zezwala tylko na prowadzenie ognia w systemie semi- auto w znaczeniu, ze jedno nacisniecie jez. spustowego powoduje jeden wystrzeal; tu dodatkowe wyjasnienie, ze w.w. rozgraniczenie 'na rynek cywilny' i 'militarny - dla wojska/policji' dotyczy TYLKO broni palnej DLUGIEJ NA OSTRA AMUNICJE centralnego zaplonu a NIE broni palnej krotkiej typu pistolety/rewolwery i shotguny (strzelby), jesli chodzi o bron krotka i o shotguny to zadnej roznicy (jakiegos rozgraniczenia na 'wersje cywilna lub wersje militarna') tutaj nie ma. Moglbym co prawda, gdybym chcial, wyrobic sobie licencje zezwalajaca mi na posiadanie w pelni 'militarnej' broni palnej dlugiej, ale ta bron ktora obecnie posiadam w zupelnosci mi wystarczy na uskutecznianie innego z moich hobby jakim jest strzelanie w ramach 'target practice'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giwera robi wrażenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim zestawieniu nie można mieć wątpliwości że jest to zegarek w stylu militarnym.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zestaw :)

Jak się ogarnę to wkleję mój - Riseman i mini Beryl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darecki

Z przyjemnoscia obejrze Twojego Risemana w kombinacji z posiadanym przez Ciebie sprzetem (zgaduje, ze rowniez jestes, tak jak ja, milosnikiem broni palnej i rowniez jakies ciekawe sztuki posiadasz?). Gdybys chcial zobaczyc moj inny sprzet tego typu, to zapraszam do zalozonego przeze mnie watku 'Klub milosnikow czasomierzy marki ROLEX'dziale ZEGARKI SZWAJCARSKIE i NIEMIECKIE, troche tego tam umiescilem (i sukcesywnie postaram sie umieszczac cos nowego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Kolekcjonować mogę zegarki i wrażenia :lol: Broń palną lubię z racji zawodu, a Beryl i WIST to tacy moi "przyjaciele" z którymi raczej przez pół roku nie będę się rozstawał dzień i noc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.