Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pab

Atlantic milano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś może powiedzieć na temay tego zegarka milano, podobno lata 40 zdjęcia w załączniku ?

post-71436-0-89466500-1398460746_thumb.jpg

post-71436-0-99601700-1398460756_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie bardzo rzadko spotykane milano na felsie, z ładnym szerokim złotym ringiem. Ja nie mam uwag do niego bazując na jakości zaprezentowanych zdjęć:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie, stan oceniam na naprawdę niezły, chodzi ładnie, chcę go oddać do renowacji w Krakowie pewnie do Pawła Wojnara Rynek Główny 28 bo czytałem że ma chyba najlepsze opinie ze wszystkich pozostałych zegarmistrzów, Kowal z Basztowej nie jest już taki dokładny.... też szukałem takiej podobnej tarczy żeby można było coś o nim się dowiedzieć ale nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wymieniłszkło i jedynie go przesmarował..nic wiecej


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wymieniłszkło i jedynie go przesmarował..nic wiecej

Ja tak samo. Stan jest zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm może i faktycznie lepiej go nie odnawiać, tylko zrobić to co niezbędne, dziękuję za podpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej. I absolutnie nie ruszaj tarczy! - w tym stanie to już unikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem do Wojnara do renowacji (miał najlepsze opinie z dostępnych zegarmistrzów w KRK) przeszlifuję szkło ponieważ nie chce go wymieniać, zrobi tylko kopertę i przesmaruje, koronkę zostawiam (chciał wymienić), tarczy nie ruszamy, pasek i wszystko, za 2 miesiące załącze zdjęcia po renowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest naprawde w złym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A co kolega chciał powiedzieć? I do kogo?

Bo poprzedni post jest z 25 czerwca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kolega chciał powiedzieć? I do kogo?

Bo poprzedni post jest z 25 czerwca ;)

Odpowiadał na mój post, w którym sugerowałem nie ruszanie koperty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ale zrozumiałeś, że nie oddał jej do renowacji?

A może kolega pokazałby jak to wyszło, bo już chyba zrobił go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, kolega odnawia kopertę:

 

Oddałem do Wojnara do renowacji [...] zrobi tylko kopertę [...], za 2 miesiące załącze zdjęcia po renowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No właśnie, oddał 3 miesiace temu, nadal pisze "jest w złym stanie", a miał być gotowy miesiąc temu.

Jak dla mnie to lekki brak ciagłości zdarzeń. Ja napisałbym "była w złym stanie", ale może cos pokreciłem.

 

Ale nic to, tarcza faktycznie w fajnym stanie, a i model rzadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez salsaking
      Chciałbym prosić o komentarze na temat 2 zegarków Atlantic Milano u tego samego sprzedawcy:
       
      http://allegro.pl/lagonda-ar1010-swiss-made-17-jewels-i6861338854.html?reco_id=551559c6-5b85-11e7-98ca-ecf4bbd60ca8&ars_rule_id=201#thumb/1
       
      http://allegro.pl/atlantic-milano-eta-1100-17jewels-swiss-made-i6860496771.html
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez salsaking
      Szukam ciekawego zegarka Atlantic. Może być do renowacji. To będzie mój pierwszy zegarek z duszą. Wstępnie wybrałem Atlantic Milano lub Atlantic Worldmaster. Na Allegro nie jestem w stanie ocenić który egzemlarz warto kupić (chyba, że z Waszą pomocą). A może ktos bardziej zaufany sprzedaje takie zegarki na forum...
    • Przez baggio1967
      Witam,
      prośba z mojej strony o fachowy rzut oka na ten zegarek i jego opis z allegro.
      P.S. oprócz fachowej oceny autentyczności, mile widziane "za" i "przeciw" tego zegarka.
      Pozdrawiam
      http://allegro.pl/atlantic-milano-21-kamieni-reczny-naciag-stal-i5073029035.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.