Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

umberto

Gdzie kupować?

Recommended Posts

Witam,

wszyscy wiemy, że ceny w Polsce są chore....

Gdzie najczęściej kupujecie nowe sztuki?

Poratujcie jakimiś linkami, znalazłem ze trzy, ale albo nie mają tego co mi się podoba, albo te, które mi się podobają są dla mnie zdecydowanie za duże....(gabarytowo).

Może przydałby się wątek podwieszony z linkami do sprawdzonych sprzedawców, z krótką opinią?

Takie all-in-one...

Pozdr

EDIT;

wpadł mi w oko taki zegar, czy to ori?

http://www.ebay.pl/itm/OROLOGIO-FET0N003Y0-ORIENT-Japan-Defender-Collection-Automatic-/201056342825?pt=Orologi_da_Polso&hash=item2ecfe45329

Bo cena dość zachęcająca...

Orient nie jest drogą marką i wydaje mi się ze robienie podróbek jest nieopłacalne.

Orient nie jest drogą marką i wydaje mi się ze robienie podróbek jest nieopłacalne.

Niestety nie masz racji. Podrabia się każde zegarki, nawet najprostsze modele Casio.

Jeśli wybierzesz darmową wysyłkę to jest duża szansa. Przy kurierze dodatkowe opłaty właściwie na 100 proc.

A jaką poczta wysyłką Dutyfreeisland? Jest możliwość wyboru?

Watchhubs jest wysyłane HK post, wiec dobrze, ale czy te zegarki w tych sklepach to oryginały na 100%? Nie chciałbym mieć problemów w Urzedzie Celnym.

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 2

A jaką poczta wysyłką Dutyfreeisland? Jest możliwość wyboru?

Watchhubs jest wysyłane HK post, wiec dobrze, ale czy te zegarki w tych sklepach to oryginały na 100%? Nie chciałbym mieć problemów w Urzedzie Celnym.

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 2

Zegarki są oryginalne.

Deus Dona Me Vi

Zakupiłem na Watchhubs, mam status Shipped, ale numeru trackingu nie podali, czy u Was tez tak było? Czyzby wysyłali paczką nierejestrowaną?

Spokojnie, nr trackingu może pojawić się później. U mnie np. dopiero gdy dotarł do UC w Polsce :)

Wiele osób na forum - sprawdzona. Wystarczy wpisać nazwę w forumową wyszukiwarkę i wszystko jest jasne :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.