Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Agent Boris napisał:

Widziałem, że jeden sklep w PL, którego nazwa zaczyna się na „N” a kończy na „e” ma w swojej ofercie ma Hamiltona, jednak słyszałem głosy, że nie są „oficjalnym dystrybutorem” i może być problem z honorowaniem gwarancji... Chętnie wszedłbym w posiadanie tego nowego Hamiego PSR...

Tu masz najtańszą ofertę z chrono24: https://www.chrono24.pl/hamilton/hamilton-mens-h52414130-american-classic-psr-digital-quartz--id14937078.htm

A tu polski, sprawdzony sklep, który handluje Hamiltonami: https://kraff.pl/30-zegarki-hamilton - nawet jak dostaniesz tylko gwarancję sklepową, to przynajmniej realizowaną w Polsce. To czasem lepsze niż wysyłanie zegarka do Swatcha do Warszawy i czekanie, jak oni z kolei wyślą do Szwajcarii na serwis.

7 minut temu, Nocny Jastrząb napisał:

Czyli na przekór brak dystrybucji w Polsce wychodzi na plus ponieważ marka nie jest u nas masówką. Nie ma tego złego...😃 a sam proces poszukiwania sklepu to też dodatkowe emocje 😄 

Są tacy zboczeńcy, których kręci to, co jest trudno dostępne i mniej popularne, a jednak wartościowe - wcale nie dlatego, że logo każdy potrafi rozpoznać... Sam się do nich zaliczam i wcale mi nie wstyd😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ledr napisał:

Tu masz najtańszą ofertę z chrono24: https://www.chrono24.pl/hamilton/hamilton-mens-h52414130-american-classic-psr-digital-quartz--id14937078.htm

A tu polski, sprawdzony sklep, który handluje Hamiltonami: https://kraff.pl/30-zegarki-hamilton - nawet jak dostaniesz tylko gwarancję sklepową, to przynajmniej realizowaną w Polsce. To czasem lepsze niż wysyłanie zegarka do Swatcha do Warszawy i czekanie, jak oni z kolei wyślą do Szwajcarii na serwis.

Są tacy zboczeńcy, których kręci to, co jest trudno dostępne i mniej popularne, a jednak wartościowe - wcale nie dlatego, że logo każdy potrafi rozpoznać... Sam się do nich zaliczam i wcale mi nie wstyd😉

 

O i widzę, że kolega ma zdrowe podejście do życia😄a najlepsze w tym zegarku jest to, że nie kosztuje dwóch taczek pieniążków😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ledr napisał:

Tu masz najtańszą ofertę z chrono24: https://www.chrono24.pl/hamilton/hamilton-mens-h52414130-american-classic-psr-digital-quartz--id14937078.htm

A tu polski, sprawdzony sklep, który handluje Hamiltonami: https://kraff.pl/30-zegarki-hamilton - nawet jak dostaniesz tylko gwarancję sklepową, to przynajmniej realizowaną w Polsce. To czasem lepsze niż wysyłanie zegarka do Swatcha do Warszawy i czekanie, jak oni z kolei wyślą do Szwajcarii na serwis.

Są tacy zboczeńcy, których kręci to, co jest trudno dostępne i mniej popularne, a jednak wartościowe - wcale nie dlatego, że logo każdy potrafi rozpoznać... Sam się do nich zaliczam i wcale mi nie wstyd😉

Właśnie chodzi o to, że nie mam doświadczenia w zakupach zza granicy, dlatego chciałbym tego uniknąć i kupić zegarek w PL. Nie widzę, w ofercie sklepu Kraff modelu PSR, no ale może się pojawi. Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Mówisz, że jest pewny i sprawdzony? Można u nich kupować bez strachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nocny Jastrząb napisał:

 

O i widzę, że kolega ma zdrowe podejście do życia😄a najlepsze w tym zegarku jest to, że nie kosztuje dwóch taczek pieniążków😀

Tego nie mogę obiecać, bo jak ktoś lubi wybierać drobne z fontann we Włoszech, to może i dwie taczki nie starczą na porządnego Hamiltona😉

Jeszcze sugestia dla kolegi @Agenta Borisa - jak nie ma w ofercie w sklepie wybranego modelu, warto do nich zadzwonić i zapytać, czy mogą zamówić i w jakiej cenie. 

1 minutę temu, Agent Boris napisał:

Właśnie chodzi o to, że nie mam doświadczenia w zakupach zza granicy, dlatego chciałbym tego uniknąć i kupić zegarek w PL. Nie widzę, w ofercie sklepu Kraff modelu PSR, no ale może się pojawi. Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Mówisz, że jest pewny i sprawdzony? Można u nich kupować bez strachu?

 

Kupowałem u nich i rozmawiałem z właścicielem/szefem. A poza tym są z Tarnowskich Gór - dla mnie jako Ślązaka to wystarczy jako pozytywna rekomendacja i zachęta do zakupów😁

 

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ledr napisał:

Tego nie mogę obiecać, bo jak ktoś lubi wybierać drobne z fontann we Włoszech, to może i dwie taczki nie starczą na porządnego Hamiltona😉

Jeszcze sugestia dla kolegi @Agenta Borisa - jak nie ma w ofercie w sklepie wybranego modelu, warto do nich zadzwonić i zapytać, czy mogą zamówić i w jakiej cenie. 

Do tego wspomnianego przeze mnie już napisałem rano, a do Kraff’a napiszę jutro;) Rozumiem, że skoro polecasz ten sklep to nie muszę mieć co do niego żadnych obaw?:) 

 

Ok rozumiem. W takim razie jutro poleci do nich mail. Dzięki!

Edytowane przez Agent Boris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraff ja tez polecam.Ale tak chciałem napomknąć w sprawie tego Hamiltona PSR. Czyżby powracały zegarki typu hamiltonPSR. Bo już i Bulova zrobiła reedycję leda. Był czas ze firmy powracały czy jeszcze warcają do swoich dawnych dobrych zegarków tak jak np.Longines Legend Diver.Moze przyszedł czas na powrót ledów. Szkoda ze unitry nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Hamilton idzie w ślady Casio i ich stalowych kostek, bo mają też wersję złotą ;)

(fotka pożyczona z netu)

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mirek 1969 napisał:

Kraff ja tez polecam.Ale tak chciałem napomknąć w sprawie tego Hamiltona PSR. Czyżby powracały zegarki typu hamiltonPSR. Bo już i Bulova zrobiła reedycję leda. Był czas ze firmy powracały czy jeszcze warcają do swoich dawnych dobrych zegarków tak jak np.Longines Legend Diver.Moze przyszedł czas na powrót ledów. Szkoda ze unitry nie ma.

Ja dłuższy czas zbierałem się do zakupu zegarka tego typu. Jednak z vintage’ami dałem sobie spokój, Bulova kompletnie mi nie podpasowała i byłem o mały włos od zakupu Gerlacha Kosmonauty. Na szczęście wstrzymałem się i ujrzałem nowość Hamiltona. Muszę go mieć!

1 minutę temu, clusca napisał:

Widzę, że Hamilton idzie w ślady Casio i ich stalowych kostek, bo mają też wersję złotą ;)

(fotka pożyczona z netu)

 

spacer.png

Jestem fanem kostek G-Shock ale te „metalowce” to imi straszna kicha. Kiepski wyświetlacz i marny moduł. Wszystkie kostki, do których trafił BT są moim zdaniem dużo słabsze od tych starszych. Król kostek G jest tylko jeden. GW-5000-1JF!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Agent Boris, może to Cię przekona do spróbowania zakupu w sklepie spoza naszego pięknego kraju: https://www.uhrzeit.org/uhren/Hamilton/American-classic/PSR-Digitaluhr-H52414130.php. Sklep pewny na 100%.

Z kodem SONNENTAGE wychodzi 575 euro z darmową przesyłką do Polski. Jedyny mankament, to długi czas oczekiwania - około 6 tygodni (nie mają tego modelu aktualnie na stanie).

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, clusca napisał:

Kolego @Agent Boris, może to Cię przekona do spróbowania zakupu w sklepie spoza naszego pięknego kraju: https://www.uhrzeit.org/uhren/Hamilton/American-classic/PSR-Digitaluhr-H52414130.php

Z kodem SONNENTAGE wychodzi 575 euro z darmową przesyłką do Polski. Jedyny mankament, to długi czas oczekiwania - około t tygodni (nie mają tego modelu aktualnie na stanie).

Tu nie chodzi o to, że jestem uprzedzony do zakupów zza granicy tylko o to, że jestem kompletnie w tym zielony. Obecnie nie mam konta walutowego a paypala nigdy nie miałem i wgl nie wiem jak to działa😂 taki dinozaur ze mnie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem taki dino.Wolę komuś zapłacić  za fatygę i niech mi ściągnie zegarek i wyśle do domu.Ja mam spokój a i kolega z forum zarobi.Wszyscy zadowoleni😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa bardzo prosta. Zakładasz konto na Revolut, dostajesz wirtualna kartę płatniczą, którą możesz płacić w jakiejkolwiek walucie sobie wymyślisz (no może nie każdej, ale w większości popularnych walut). Doładowujesz przelewem saldo na koncie Revolutowym i dokonujesz zakupu, podając numer ww, karty płatniczej. Nie ma żadnej prowizji za przewalutowanie, kurs wymiany jest bardzo korzystny, a nadmiar środków na koncie Revolut możesz w łatwy i szybki sposób przelać z powrotem na swoje konto złotówkowe.

 

To tak pokrótce, bo można jeszcze doładowywać kartę Revolut kartą kredytową oraz włączyć w to konto na PayPal, do którego podpinasz kartę Revolut, co w efekcie daje nam możliwość płacenia za granicą w taki sposób, jakbyś płacił kartą kredytową bez żadnych dodatkowych kosztów, przy użyciu płatności PayPal, która również niesie ze sobą pewne dogodności w postaci ubezpieczenia transakcji oraz zwrotu kosztów ewentualnego odesłania zakupionego przedmiotu za granicą.

 

 

27 minut temu, Agent Boris napisał:

Jestem fanem kostek G-Shock ale te „metalowce” to imi straszna kicha. Kiepski wyświetlacz i marny moduł. Wszystkie kostki, do których trafił BT są moim zdaniem dużo słabsze od tych starszych. Król kostek G jest tylko jeden. GW-5000-1JF!!!

 

A z tym to się akurat nie zgodzę ;) wyświetlacz w stalowych kostkach (STN) jest świetny, i to zarówno pozytyw, jak i nagatyw. Modułowi też nic nie brakuje, ma w zasadzie wszystko to, co GW-5000. No może poza wskaźnikiem naładowania baterii. BT jest jedynie dodatkiem, z którego nie trzeba w ogóle korzystać. Ale to prawda, GW-5000 jest wyjątkowy :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Sprawa bardzo prosta. Zakładasz konto na Revolut, dostajesz wirtualna kartę płatniczą, którą możesz płacić w jakiejkolwiek walucie sobie wymyślisz (no może nie każdej, ale w większości popularnych walut). Doładowujesz przelewem saldo na koncie Revolutowym i dokonujesz zakupu, podając numer ww, karty płatniczej. Nie ma żadnej prowizji za przewalutowanie, kurs wymiany jest bardzo korzystny, a nadmiar środków na koncie Revolut możesz w łatwy i szybki sposób przelać z powrotem na swoje konto złotówkowe.
 
To tak pokrótce, bo można jeszcze doładowywać kartę Revolut kartą kredytową oraz włączyć w to konto na PayPal, do którego podpinasz kartę Revolut, co w efekcie daje nam możliwość płacenia za granicą w taki sposób, jakbyś płacił kartą kredytową bez żadnych dodatkowych kosztów, przy użyciu płatności PayPal, która również niesie ze sobą pewne dogodności w postaci ubezpieczenia transakcji oraz zwrotu kosztów ewentualnego odesłania zakupionego przedmiotu za granicą.


Małe sprostowanie odnosnie do Revoluta, ostatnio ćwiczyłem temat i mam nadzieję, że Kolega się nie obrazi:
* prowizji nie ma ale do pewnej kwoty zależnej od konta, po szczegóły odsyłam do cennika,
* korzystanie z Revoluta w połączeniu z PayPalem trzeba przećwiczyć aby nie zrobiło się wielokrotne przewalutowanie podczas płatności,

Koledzy[mention=71572]Agent[/mention] Boris,[mention=41346]mirek[/mention] 1969 nie ma co się bać, kiedyś musi być ten pierwszy raz default_wink.png Jak widać, w razie pytań Koledzy pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się @tts, dzięki za czujność -  w przypadku darmowego konta Revolut, przewalutowanie bez dodatkowych opłat do 5 tys. miesięcznie. Co do wielokrotnego przewalutowania na PayPal, należy jedynie pilnować, żeby płatność odbywała się w walucie zakupu, co można zmieniać nawet w trakcie dokonywania płatności (oczywiście dotyczy to "multiwalutowych" kart Revolut, w przypadku zwykłych kart płatniczych mamy do wyboru przewalutowanie według kursu PayPal lub wystawcy karty).

Jeszcze jedna rzecz, na którą należy uważać - dokonując zakupu w weekend można niestety trafić na, o ile dobrze pamiętam, 3% "dodatek" do uiszczanej kwoty, czym Revolut zabezpiecza się na okoliczność niekorzystnej z naszego punktu widzenia zmiany kursu walut w poniedziałek, kiedy to będzie sama wymiana fizycznie miała miejsce. Dlatego też lepiej zakupy robić w tygodniu lub dokonać wcześniej wymiany waluty na koncie Revolut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał:

Sprawa bardzo prosta. Zakładasz konto na Revolut, dostajesz wirtualna kartę płatniczą, którą możesz płacić w jakiejkolwiek walucie sobie wymyślisz (no może nie każdej, ale w większości popularnych walut). Doładowujesz przelewem saldo na koncie Revolutowym i dokonujesz zakupu, podając numer ww, karty płatniczej. Nie ma żadnej prowizji za przewalutowanie, kurs wymiany jest bardzo korzystny, a nadmiar środków na koncie Revolut możesz w łatwy i szybki sposób przelać z powrotem na swoje konto złotówkowe.

 

To tak pokrótce, bo można jeszcze doładowywać kartę Revolut kartą kredytową oraz włączyć w to konto na PayPal, do którego podpinasz kartę Revolut, co w efekcie daje nam możliwość płacenia za granicą w taki sposób, jakbyś płacił kartą kredytową bez żadnych dodatkowych kosztów, przy użyciu płatności PayPal, która również niesie ze sobą pewne dogodności w postaci ubezpieczenia transakcji oraz zwrotu kosztów ewentualnego odesłania zakupionego przedmiotu za granicą.

 

 

 

A z tym to się akurat nie zgodzę ;) wyświetlacz w stalowych kostkach (STN) jest świetny, i to zarówno pozytyw, jak i nagatyw. Modułowi też nic nie brakuje, ma w zasadzie wszystko to, co GW-5000. No może poza wskaźnikiem naładowania baterii. BT jest jedynie dodatkiem, z którego nie trzeba w ogóle korzystać. Ale to prawda, GW-5000 jest wyjątkowy :)

Nie wiem, te wyświetlacze... Słabe kąty widzenia, ciągle jakieś cienie i odblaski (w każdym zegarku który widziałem to samo, a trochę ich widziałem), no nie, ja podziękowałem. Co do modułu- jedyna fajna w nim rzecz to możliwość zmiany formatu wyświetlanej daty z MM.DD na DD.MM- jak dla mnie tyle. BT zupełnie zbędny. I rzecz dla mnie kompletnie niezrozumiała, to widok stanu naładowania baterii w zegarku z ts jedynie przez aplikację- PO-RAŻ-KA! No ale, to moje subiektywne odczucia, każdy od zegarka oczekuje czego innego;) no ale chyba nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić, bo nie jest to temat o G-Shockach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał:

Kolego @Agent Boris, może to Cię przekona do spróbowania zakupu w sklepie spoza naszego pięknego kraju: https://www.uhrzeit.org/uhren/Hamilton/American-classic/PSR-Digitaluhr-H52414130.php. Sklep pewny na 100%.

Z kodem SONNENTAGE wychodzi 575 euro z darmową przesyłką do Polski. Jedyny mankament, to długi czas oczekiwania - około 6 tygodni (nie mają tego modelu aktualnie na stanie).

 

Zainteresowałeś mnie tym sklepem rozumiem, że sklep jest przez Ciebie sprawdzony i można śmiało kupować🙂 Mam pytanie czy takie promocje jak ta weekendowa trafiają się tam częściej czy raczej jest to rzadkość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tam nie kupowałem, ale znam co najmniej dwie osoby, które robiły tam zakupy, Poza tym sklep jest bardzo często listowany na idealo.de (porównywarka cen).

Co do promocji, to w ostatnim czasie dość często pojawia się u nich info o kodzie SONNENTAGE, więc pewnie w późniejszym czasie też będzie można skorzystać - póki są jeszcze słoneczne dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki🙂

Mocno mnie ten model zainteresował, czyli Khaki Field Mechanical tylko wcześniej ten model, był na mechanizmie z 42 godzinną rezerwą teraz widzę, że jest oferowany z 80 godzinną. Pytanie czy ten oferowany obecnie jest lepszy czy próbować szukać poprzedniej wersji?

Edytowane przez Nocny Jastrząb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nocny Jastrząb napisał:

Ok dzięki🙂

Mocno mnie ten model zainteresował, czyli Khaki Field Mechanical tylko wcześniej ten model, był na mechanizmie z 42 godzinną rezerwą teraz widzę, że jest oferowany z 80 godzinną. Pytanie czy ten oferowany obecnie jest lepszy czy próbować szukać poprzedniej wersji?

 

Jest inny 😁

Mam wersję z poprzedniego wypustu i teraz jestem na etapie zakupu najnowszej wersji. Tylko mam dylematy co do wersji ...czarny czy biały.

Co nie kupisz będziesz zadowolony 👌

AirBrush_20200710113800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, clusca napisał:

Widzę, że Hamilton idzie w ślady Casio i ich stalowych kostek, bo mają też wersję złotą ;)

(fotka pożyczona z netu)

 

Chyba przestanę tu zaglądać, bo nie wytrzymam i kliknę... :(


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tą tarczę ale uchwycić jej detale jest bardzo ciężko... tzn ja nie potrafię 🙂 a przy zwykłym użytkowaniu wygląda na zupełnie gładką 

 

 

P8236007.JPG

P8236012.JPG

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię tą tarczę ale uchwycić jej detale jest bardzo ciężko... tzn ja nie potrafię  a przy zwykłym użytkowaniu wygląda na zupełnie gładką 

Też lubię... choć moja khaki nigdy nie jest gładka. Zajrzyj do wątku Podstolika Bielskiego. Tam powinna być ta tarcza ładnie wyeksponowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tts napisał:

. Zajrzyj do wątku Podstolika Bielskiego.

 

duużo dobrych zdjęć ale Khaki Kinga nie znalazłem


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
duużo dobrych zdjęć ale Khaki Kinga nie znalazłem
Są są... nawet powinien z ost podstolika być nowy i mój staruszek, chyba że w ciągu roku wyparowały. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, trzeba będzie powtórzyć sesję w sobotę...😃

A koledze Janowi podsuwam adres - rzeczone zdjęcie jest gdzieś tak w 3/4 strony: 

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Podobna zawartość

    • Przez dyga222
      🔥 Hamilton Lancaster HTC🔥
      Zegarek z najlepszego rocznika czyli 1987😊
      W marcu przeszedł serwis, na gwarancji do 2025‼️ 
      Świetny pasek od Blackpawstrap, bardzo dobrej jakości i idealnie pasuje do zegarka. Zapięcie Hamilton.
      W zestawie:
      - pasek handmade z zapięciem Hamilton 
      - karta gwarancyjna Hamilton  
      - eleganckie pudełko z epoki (zamiennik)
      - dokumenty potwierdzające serwis i gwarancja serwisu
      - Mechanizm Lemania LWO 283
      - 39 mm b/k
      - Stan zegarka ostrożnie 8,5/10, normalne ślady użytkowania w postaci małych rysek na kopercie. Nic co rzuca się w oczy. Biorąc pod uwagę wiek to stan idealny.
      - Szkło bez uszkodzeń.
      Myślę że wszystko widoczne na zdjęciach, na życzenie mogę dosłać więcej.
      Cena 2999 PLN
      Odbiór osobisty mile widziany ☕
      Wysyłka do dogadania
      Możliwe allegro, olx, vinted.
      Chętnie odpowiem na wszystkie pytania











    • Przez Raff007
      Stan 10/10, nie noszony, gwarancja międzynarodowa 24 m-ce, pełen komplet z pudełkiem.
      Mechanizm : H-21 (Valjoux 7750)
      60 godzin rezerwy
      średnica koperty : 42mm
      szerokość bransolety 22mm  
      szkło : szafir z antyrefleksem
      wodoszczelność: 5 bar
      Cena 5700 5600 5400 z wysyłką, możliwy odbiór osobisty (Śląsk), wysyłka po wpłacie






       

    • Przez cxax
      Szukam zegarka automatycznego na bransolecie, na co dzień do biura. Do koszuli i marynarki, ale również do bardziej sportowego stroju.
       
      Wstępnie wybrałem 3 modele:
      1. CERTINA DS-1 Vintage Powermatic Big Date

       
      2. TISSOT Gentleman Powermatic Silicium Black

       
      3. HAMILTON Jazzmaster Day Date Automatic (ewentualnie wersja z samym datownikiem, bez dnia)

       
      W rezerwie trzymam jeszcze modele:
      - CERTINA DS-8 Powermatic
      - HAMILTON Khaki Field King Automatic - fajny, wolę bardziej minimalistyczną tarczę.
      - HAMILTON Khaki Aviation Pilot Day Date - chyba trochę za duży.
       
      Mój obwód nadgarstka to jakieś 17,5cm. Co wybrać? Czy są między nimi jakieś istotne różnice czy też brać ten, który bardziej się podoba?
       
       
    • Przez korngoldo
      Witam wszystkich,
       
      chciałbym dowiedzieć się coś o tym zegarku:
       

       
      Mam wątpliwość co do firmy Kurfurst, o której jest mało online. Znalazłem właściwie identyczne chronografy marek Buren, Vantage i Oriosa. Wszystkie zasilane mechanizmem Valjoux 7733.
       
      BUREN:


      VANTAGE:

       
      ORIOSA:

       
      Istnieje też bardzo podobny, choć już nie identyczny model Hamiltona Ref. 7723 (Valjoux 7730).
       

       
      Doszukałem się silnych powiązań Hamiltona z Buren i Vantage, mianowicie pod tymi logotypami Hamilton przez pewien czas produkował zegarki na amerykański rynek (m.in. można poczytać o tym tu: https://pl.qaz.wiki/wiki/Hamilton_Watch_Company). Faktycznie, jak widać powyżej, Buren i Vantage mają na tarczy mile, w przeciwieństwie do kilometrów w wypadku Oriosa i Kurfurst. Co więcej, Hamilton flitrował też z Oriosa, które podobno było też wcześniej związane z Buren - nawet wypuścił taki oto model:
       

       
      Nie znalazłem jednak żadnych związków Hamiltona (ani też żadnej z pozostałych marek) z Kurfurst. Mimo oczywistych podobieństw tych wszystkich tarcz. 
      Chciałbym więc dowiedzieć się czegoś więcej o całej tej linii chronografów i jak wpisuje się w nią mój Kurfurst. Zauważyłem, że logotyp jest krzywy - to też daje do myślenia, czy napewno to jest w ogóle marka zegarków, czy może tylko jakaś firma dystrybucyjna? 

      Z góry dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie,
      Pozdrawiam
    • Przez tatzerker
      Witam
       
      Zamienię zegarek Hamilton Khaki King Automatic na Khaki FieldMechanical koniecznie w kolorze czarnym.
      zegarek posiadam od około 6 miesięcy, posiadam oryginalne pudełka, papiery i dowód zakupu. Zegarek posiada normalne ślady użytkowania, nosze go na pasku, oryginalna bransoleta jest w stanie idealnym, nigdy nie noszona.
      Zegarek jest na bardzo dobrym chodzie, noszony na zmianę z SARB017.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.