Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lincoln Six Echo

Cristiano Ronaldo nowym ambasadorem Tag Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to żart na 1 kwietnia. Kompletnie do niego nie pasują te zegarki. To co dotychczas nosił bardziej odpowiadało jego gustom ( zegarki 50mm wysadzane kamieniami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to żart na 1 kwietnia. Kompletnie do niego nie pasują te zegarki. To co dotychczas nosił bardziej odpowiadało jego gustom ( zegarki 50mm wysadzane kamieniami )

No co Ty?-niby że męski model ma na ręku,rzeczywiście dziwne ,ale czemu nie? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Tagi to zegarki charakterne, męskie, sportowe ale nie dla takich płaczliwych sportowców jak CR. On jest za bardzo wymuskany do tych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Tag ma cos rewolucyjnego w planach i dlatego Krystyne wynajeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sami powiedzcie jak on wygląda z tymi kolczykami w uszach i Tagiem Monaco na nadgarstku ?

 

Tag Monaco to zegarek dla upoconych kierowców rajdowych a nie woskowanych figur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Tag podjal dosc karkolomna probe zmiany wizerunku Ronaldo ? :)

Oby nie zadzialalo to przypadkiem w druga strone ;)

W limitce ma byc podobno tubka z zelem do wlosow ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Tagi to zegarki charakterne, męskie, sportowe ale nie dla takich płaczliwych sportowców jak CR. On jest za bardzo wymuskany do tych zegarków.

Czasy się zmieniają.....teraz on jest synonimem męskości, a ja i zakładam Ty ,którzy się nie malują,żelują i paznokcie mają bez bezbarwnego lakieru to po prostu zaniedbane relikty przeszłości...

Kocmołuchy takie,a nie faceci..... :D :D :D;)

 

Zresztą na własnym podwórku widzimy- kolega co w "perfumach" siedzi,a to się żali że go dziewczyna rzuciła ,a to że nowa mu "służy"-to są męskie zachowania a nie jacys upoceni kierowcy rajdowi.. :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, żel na włosy w sumie nakładam ale dlatego, że mam gęste, proste i rosnące w szopę włosy które nie układają się w żadną stronę. Beż żelowego sklejacza wyglądam po prostu komicznie. Bez niego musiałbym się golić na 3mm a nie lubię za krótkich włochów.

 

CR nie używa żelu to jakiś Bejco-Glanc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki włos. I to jest ta część wspólna mechanizmów TH i CR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie smiac z Ronaldo ale zawodnikiem jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym na swiecie. Jak byscie zobaczyli stan jego konta, to by wam do smiechu juz nie bylo ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie smiac z Ronaldo ale zawodnikiem jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym na swiecie. Jak byscie zobaczyli stan jego konta, to by wam do smiechu juz nie bylo ;);) ;)

Ale tu o piłce nie rozmawiamy.... :D

Pudle w cyrku też kopią piłkę a konta nie mają ,to niesprawiedliwe ..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek sukcesu reklamuje swietne zegarki, ja nie wiem czemu sie czepiacie. Pachnie mi to "wojna gimbow" w stylu tylko Real....nie tylko Barcelona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek sukcesu reklamuje swietne zegarki, ja nie wiem czemu sie czepiacie. Pachnie mi to "wojna gimbow" w stylu tylko Real....nie tylko Barcelona ;)

Co Ty z tą piłką?-kogo to interesuje? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I

Co Ty z tą piłką?-kogo to interesuje? :)

I kto tu jest "baba":):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek sukcesu reklamuje swietne zegarki, ja nie wiem czemu sie czepiacie. Pachnie mi to "wojna gimbow" w stylu tylko Real....nie tylko Barcelona ;)

 

Mnie zupełnie nie interesuje w jakim on zespole gra, szczerze nawet nie wiem gdzie gra obecnie. Po prostu moim/naszym zdaniem starych zegarkofilów jego postać nie pasuje do tej marki. Owszem jest sportowcem ale jest piłkarzem! A Tag zawsze inspirował się sportami motorowymi. Ten ruch jest "hublotowy" nie ważne jak nie ważne kto ważne, że znany i że drogoooooo. Ja tego nie kupuję. Dla mnie to psucie misternie budowanego wizerunku marki przez dziesięciolecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naśmiewają się z Ronaldo a ja się naśmiewam z Taga i jakości mechanizmów wkładanych do kwarcowych modeli Formula 1. Eta G10.711, nienaprawialny opary na 4 kamieniach blaszany mechanizm, wart 20 Euro w zegarkach za 6-7 tys PLN :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten to kto?

Pisza na stronie, ze to Shah Rukh Khan i ze to aktor :)

Pewnie bardziej zaslynal z reklamy Tag Heuer'a niz talentu w wielkobudzetowych produkcjach ;)

http://www.tagheuer.com/int-en/shah-rukh-khan


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naśmiewają się z Ronaldo a ja się naśmiewam z Taga i jakości mechanizmów wkładanych do kwarcowych modeli Formula 1. Eta G10.711, nienaprawialny opary na 4 kamieniach blaszany mechanizm, wart 20 Euro w zegarkach za 6-7 tys PLN :lol:

 

Chyba nawet mniej niż 20 euro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I

I kto tu jest "baba":) :)

Udało Ci się.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli już kogo wziąć na ambasadora. Tylko jakieś spedalonego piłkarzyka z włosami na żel. Już mi sie nie podobają te zegarki i już nie chce mieć taga. Bo od tej pory mi sie będą kojarzyć z tym cwelusiem Ronaldem.

Hehe, Ronaldo zaczął reklamować ich zegarki, to już Ci się nie podobają? :lol:

 

 

Pisza na stronie, ze to Shah Rukh Khan i ze to aktor :)

Pewnie bardziej zaslynal z reklamy Tag Heuer'a niz talentu w wielkobudzetowych produkcjach ;)

http://www.tagheuer.com/int-en/shah-rukh-khan

To jedna z największych gwiazd Bollywood. Pewnie w ogóle nie jest znany w swoim kraju wśród miliarda obywateli :rolleyes: i zasłynał dopiero z tej reklamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.