Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lincoln Six Echo

Cristiano Ronaldo nowym ambasadorem Tag Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

I o to chodzi biorą znane osoby jak CR czy ten gwiazdor Bollywood przecież chodzi o sprzedaż marki. Koszulek Ronaldo po przejściu do Realu sprzedało się więcej niż Bayern sprzedaje przez kilka miesięcy i to całej drużyny. Więc reklama dźwignią handlu. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się robi tylko dla kasy to nazywa się to......zapomniałem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego wpisu... Niby po co miałby brać udział w reklamie, jak nie dla kasy... To wstyd, że użycza swojego wizerunku odpłatnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się.... :)

;););). Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Ronaldo zaczął reklamować ich zegarki, to już Ci się nie podobają? :lol:

 

 

To jedna z największych gwiazd Bollywood. Pewnie w ogóle nie jest znany w swoim kraju wśród miliarda obywateli :rolleyes: i zasłynał dopiero z tej reklamy :lol:

    Dokładnie tak!!! Może i zegarki mi się podobają niektóre tej marki, ale nie chce już ich mieć ponieważ nie chce posiadać zegarka od firmy która bierze na ambasadora wyżelowanego kolesia z kolczykami co wygląda na pedzia. I gdzieś to mam że jest z niego dobry piłkarz. Ja w ogóle nienawidzę piłki nożnej w obecnej formie i nie mogę zdzierżyć widoku tych zniewieściałych, wyżeolwanych, zakolczykowanych piłkarzyków. W innych sportach nie ma takiego homoseksualnego wizerunku jaki jest obecnie w piłce nożnej. 90% piłkarzy to są mięczaki bez genitaliów i pieniądze im walą na dekiel. Poza tym uważam że ambasadorem tej marki powinien być ktoś z "jajami" i ktoś związany z motoryzacją.

Ronaldo to by mi pasował na ambasadora w firmie produkującej lubrykaty analne dla homosiów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda marka która chce sprzedawać swoje produkty masowo ( a TH ma chyba plany po milion sztuk rocznie ) musi szukać nowych klientów...TH to sport a jaki jest najpolpularniejszy sport współczesnego świata? A kto jest jedną z dzisiejszych ikon tego sportu? Co więcej - ten ambasador ma naśladowców/ wielbicieli obydwu płci.

A odnosząc się do dotychczasowego wizerunku piłkarza...może stosuje żel i dba o ciało ale jest boiskowym egoistą i killerem ( obrońców i bramkarzy ) więc piłkarski pazur jest.

PS Kolego Ponury...Twoje komentarze są poniżej pewnego poziomu obowiązującego w cywilizowanym świecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda marka która chce sprzedawać swoje produkty masowo ( a TH ma chyba plany po milion sztuk rocznie ) musi szukać nowych klientów...TH to sport a jaki jest najpolpularniejszy sport współczesnego świata? A kto jest jedną z dzisiejszych ikon tego sportu? Co więcej - ten ambasador ma naśladowców/ wielbicieli obydwu płci.

A odnosząc się do dotychczasowego wizerunku piłkarza...może stosuje żel i dba o ciało ale jest boiskowym egoistą i killerem ( obrońców i bramkarzy ) więc piłkarski pazur jest.

PS Kolego Ponury...Twoje komentarze są poniżej pewnego poziomu obowiązującego w cywilizowanym świecie .

HAHA jest kilerem ??? Proszę Cię. Taki kiler jak on w wiezieniu był by warty co najwyrzej paczke fajek bo by tam robił za....

A jaki jest obecnie cywilizowany świat? Taki który toleruje mode homoseksualną i taki który toleruje nawet związki homoseksualne i to ma być cywilizowany świat?

Ja pisze tylko jak jest. I fakt TH wybrał go na ambasadora bo wie że większość ludzi sie interesuje tą pe....ską piłką nożną. Ale do mnie jakoś to nie trafia.

I jest różnica między kimś zadbanym a kimś .... kto nosi kolczyki jak baba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest forum zegarkowe a ty ciągle o orientacjach seksualnych piszesz co już samo w sobie jest złamaniem regulaminu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywilizowany świat nie zajmuje się publicznym wałkowaniem swoich wyobrażeń nt orientacji seksualnej innych ,zwłaszcza używając określeń uznawanych za obraźliwe.

Miarą ludzi w cywilizowanym świecie nie jest też wyobrażenie grypsujących nt "co oni by z nimi robili w więzieniu"...na szczęście.

Ktoś kto w swoim fachu przyprawia konkurencję o rozwolnienie zasługuje na miano killera.

A teraz porozmawiajmy o zegarkach albo... zmień forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury Twoje zdanie łamie regulamin forum § 8 Niedozwolone treści.  Pierwszy niemądry post usunięty, następne mam nadzieję także i jakaś kara od admina, będę

nadal wnioskował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo dobrze mówisz. Jakby ktoś patrzył na ambasadorów marek to zawsze ktoś może się nie podobać :) Może CI się Rinaldo nie podobać ale piłkarz to świetny i tyle. A TH ma tak dużo ciekawych modeli, że pewnie większość by znalazła coś dla siebie. Ja mając takie fundusze sam bym kilka przytulił.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Ok. Bardzo mi sie podoba TH monaco. Ale jak dla mnie ta marka z dnia na dzień coraz bardziej traci wśród znawców tematu. To że ambasadorem jest Ronaldo na pewno nie  przyciągnie znawców zegarków tylko bardziej ludzi z kasą co za bardzo nie mają pojęcia o zegarkach. Bo dla mnie czyli dla kogoś kto sie interesuje zegarkami to TH dużo traci na czymś takim oraz na tym że wkłada najtańsze kwarcowe ETY do zegarków za pare tyś zł. I tak samo w tej sytuacji takiego kwarca kupi ktoś kto sie nie zna na zegarkach ale ktoś kto ma kase i dowiedział sie czym jest TH dzieki temu że ambasadorem jest znany Ronaldo. Wiec czy ta marka przez takie postępowanie i taki marketing jest godna tego by kupowali je prawdziwi miłośnicy zegarków???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submarinera też noszą "wszyscy celebryci" i jakoś mu to nie szkodzi...i na Twoim miejscu nie przyznawałbym się ,że lubisz kostki...dla niektórych zegarkomaniaków to równoznaczne z noszeniem kolczyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ? tzn czemu kostka  jest przez niektórych postrzegana jak noszenie kolczyków możesz mi to wyjaśnić? 

 

Jest uznawana za biżuteryjną? Czy za damską? Czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury da się napisać normalnie? Znawcy, kolekcjonerzy i miłośnicy zegarków będą tęsknić/wzdychać do http://www.calibre11.com/monaco-limited-edition-grand-prix/ albo i innych egzemplarzy podobnej klasy tej firmy (Autavia) i będą mieć gdzieś kto je reklamuje. Warto mieć na uwadze, że właśnie seria Formula 1 jest reklamowana przez kierowców/gladiatorów a w kwarcu ma  syf jakościowo gorszy niż w podróbkach. TH to marka ze średniej zegarkowej półki, z ilością klientów większą niż w sklepie spożywczym przed świętami (na własne oczy widziałem  tłum klientów w Monachium) i to mają dzięki reklamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury Twoje zdanie łamie regulamin forum § 8 Niedozwolone treści.  Pierwszy niemądry post usunięty, następne mam nadzieję także i jakaś kara od admina, będę

nadal wnioskował.

Jeden już "apelował" w....."Misiu" jak na kiblu siedział :D;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mając odmienny kształt od 90% zegarków jest w mniejszości...a wiesz jak to

jest z mniejszościami i odmiennościami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mając odmienny kształt od 90% zegarków jest w mniejszości...a wiesz jak to

jest z mniejszościami i odmiennościami...

No bez przesady że Ty odmienność kostki porównujesz z inną odmiennością (wiemy jaką ale nie chce już używać tego słowa). Trochę przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przegięcie - to dokładnie to samo, jesteś na celowniku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury, widziales kobiety Ronaldo? " Wyguglaj sobie i pozniej sprawdz w wikipedii, co oznacza slowo pedal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli "ponury" stal sie "różowy" ? ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.