Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

galvan

Watchspree.com.sg

Recommended Posts

Dokonałem udanego zakupu w watchspree - sklepik nie wymieniany do tej pory na forum, ma całkiem spory wybór modeli Seiko, jest wysyłka do Polski, dogodna płatność Paypal. Przesyłka pocztowa szła 15 dni, kartonik wprawdzie z napisem Seiko, ale zastępczy, z papierków tylko gwarancja sklepu (roczna). Na liście przewozowym pełna deklaracja wartości. Zegarek bez zastrzeżeń, żadnych śladów, rys itd. To tyle, może komuś sie przyda ta informacja B)

Ceny jak wszędzie trzeba porónywac na bieżąco .

Deus Dona Me Vi

galvan pisałeś, ze pełna deklaracja wartości... Jaka to była wartość i co na to nasze służby celne? Ponosiłeś jakieś opłaty celne?

109 USD, służby... nie zareagowały, ale róznie to bywa. Lepiej się nastawić na "pobór".

A miałeś już do czyniena z takimi opłatami? Chodzi mi o to czy naliczyć mogą tylko cło, czy mogą jeszcze jakiś dodatkowy Vat? Czy może to jest jedno i to samo w takim przypadku?

A miałeś już do czyniena z takimi opłatami? Chodzi mi o to czy naliczyć mogą tylko cło, czy mogą jeszcze jakiś dodatkowy Vat? Czy może to jest jedno i to samo w takim przypadku?

Kolego cło to jest cło a Vat to jest Vat . To nie jest to samo . Płacisz i jedno i drugie .

Deus Dona Me Vi

Od mojego zamówienia minęło już trochę czasu,a w statusie widnieje" processing". Napisałem do nich, co to u nich oznacza,ale nie odpisali....

Na moje pytanie (jeszcze nie dokonałem zakupu) odpowiedzieli już następnego dnia. Duży plus za to. Jednak po przeczytaniu tematu na naszym forum o oplatach przy zakupach z poza UE chyba nie zaryzykuję..

Czy to, że nie dają rocznej gwarancji międzynarodowej nie jest równoznaczne z tym, że zegarek jest np. podróbką?

Nawet kosztami dodatkowymi zakup jest przeważnie bardziej opłacalny.

Gwarancja lub jej brak nie świadczy o tym czy zegarek jest oryginalny czy nie.

Deus Dona Me Vi

doliczając 28-30% dodatkowych opłat to ja tu nie widzę okazyjnych cen(jeszcze biorąc pod uwagę brak gw), no ale wiadomo, że rzadko się zdarzają łapanki :P

...jeszcze biorąc pod uwagę brak gw....

Rozumiem że kupiłeś  i nie dostałeś gwarancji ?

Rozumiem że kupiłeś  i nie dostałeś gwarancji ?

miałem na myśli brak gwarancji w autoryzowanych serwisach poszczególnych zegarków w Polsce. roczna gwarancja którą daje sklep jest nic nie warta, wysyłka na gwarancję z tego co się orientowałem może zostać zatrzymana na cło w drugą stronę i tak samo jak będzie wracać to ponownie na VAT/cło. można się z tego podobno wybronić, ale zachodu z tym trochę jest.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.