Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

galvan

Watchspree.com.sg

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonałem udanego zakupu w watchspree - sklepik nie wymieniany do tej pory na forum, ma całkiem spory wybór modeli Seiko, jest wysyłka do Polski, dogodna płatność Paypal. Przesyłka pocztowa szła 15 dni, kartonik wprawdzie z napisem Seiko, ale zastępczy, z papierków tylko gwarancja sklepu (roczna). Na liście przewozowym pełna deklaracja wartości. Zegarek bez zastrzeżeń, żadnych śladów, rys itd. To tyle, może komuś sie przyda ta informacja B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj kliknąłem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny nie powalają, chyba że coś przegapiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy- tego co kliknąłem mieli tam w najlepszej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak wszędzie trzeba porónywac na bieżąco .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galvan pisałeś, ze pełna deklaracja wartości... Jaka to była wartość i co na to nasze służby celne? Ponosiłeś jakieś opłaty celne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

109 USD, służby... nie zareagowały, ale róznie to bywa. Lepiej się nastawić na "pobór".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już do czyniena z takimi opłatami? Chodzi mi o to czy naliczyć mogą tylko cło, czy mogą jeszcze jakiś dodatkowy Vat? Czy może to jest jedno i to samo w takim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już do czyniena z takimi opłatami? Chodzi mi o to czy naliczyć mogą tylko cło, czy mogą jeszcze jakiś dodatkowy Vat? Czy może to jest jedno i to samo w takim przypadku?

Kolego cło to jest cło a Vat to jest Vat . To nie jest to samo . Płacisz i jedno i drugie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od mojego zamówienia minęło już trochę czasu,a w statusie widnieje" processing". Napisałem do nich, co to u nich oznacza,ale nie odpisali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie (jeszcze nie dokonałem zakupu) odpowiedzieli już następnego dnia. Duży plus za to. Jednak po przeczytaniu tematu na naszym forum o oplatach przy zakupach z poza UE chyba nie zaryzykuję..

Czy to, że nie dają rocznej gwarancji międzynarodowej nie jest równoznaczne z tym, że zegarek jest np. podróbką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kosztami dodatkowymi zakup jest przeważnie bardziej opłacalny.

Gwarancja lub jej brak nie świadczy o tym czy zegarek jest oryginalny czy nie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doliczając 28-30% dodatkowych opłat to ja tu nie widzę okazyjnych cen(jeszcze biorąc pod uwagę brak gw), no ale wiadomo, że rzadko się zdarzają łapanki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze biorąc pod uwagę brak gw....

 

 

Rozumiem że kupiłeś  i nie dostałeś gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kupiłeś  i nie dostałeś gwarancji ?

 

miałem na myśli brak gwarancji w autoryzowanych serwisach poszczególnych zegarków w Polsce. roczna gwarancja którą daje sklep jest nic nie warta, wysyłka na gwarancję z tego co się orientowałem może zostać zatrzymana na cło w drugą stronę i tak samo jak będzie wracać to ponownie na VAT/cło. można się z tego podobno wybronić, ale zachodu z tym trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.