Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vcore

AVIATOR - Forumowe Koszulki 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde w drodze jestem a koszulek numerów jest mało. Więc jak?

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna koszulka na lato ?

Wezmę kilka jeśli kolor będzie inny: biały, szary.... Jakikolwiek oby tylko nie czarny.

 

Edit: koszulka z samym logo byłaby bardziej odpiwiednia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna koszulka na lato ? 

Też się dziwię nieco że czarna - rozumiem że "czarny wyszczupla", ale co z tymi kolegami którzy nie muszą "wyglądać szczuplej" albo nie lubią czarnego ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię nieco że czarna - rozumiem że "czarny wyszczupla", ale co z tymi kolegami którzy nie muszą "wyglądać szczuplej" albo nie lubią czarnego ;):D

To poważny problem  :o  Pewnie ci Koledzy będą musieli całe lato chodzić bez koszulki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówię koszulki z tym "łoko kłupu". W życiu !


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo forum być może ulegnie zmianie na co sam liczę. Założenia z pierwszego postu.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak w okienku daty wpisać nr limitacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nasze logo na stronie forumowej będzie nadal wyglądało jak obecnie to na koszulkach będzie takie samo ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za starym logo na koszulkach, a co miłośnik jestem, ale zegarków i zegarów


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym widział jakąś fajną koszulkę w kolorze khaki, z elementami naszego forumowego VIS-a :-)

Mogę pomóc w projektowaniu bo mam kilka pomysłów :P Można ją tak fajnie zrobić że przy okazji będzie patryiotyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozmiary 3xl-5xl są tylko w kolorach oznaczonych gwiazdkami czy są to kolory które można zamówić oprócz podstawowych? No i pytanie drugie - co z sekundnikiem w koszulce w kolorze red :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roback1 - myślałem o tym, ale wydaje mi się, że to nie będzie tak jednoznaczne jak numerek pod napisem Limited ;)

 

QuadrifoglioVerde - ja do VISa widziałbym koszulkę grafitową z nadrukiem białym i khaki :-) a na ramieniu można dać naszywkę  z flagą narodową. Tutaj z założenia na ramieniu miał być haft, ale niestety, obecne logo ma zbyt drobne litery, a poza tym na tkaninie z której wykonane są t-shirty mogą pojawić się fałdy (haft mocno ściąga tkaninę)

 

rk7000 - w związku z kolorystyką nadruków, kolory dostępne są tylko 4: czarny, navy, mouse grey, chocolate (wszystko jest opisane w temacie z zapisami). Te kolory na tabelce z rozmiarami są tylko dla informacji - tabelka pochodzi ze strony producenta


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy koszulkę do VIS-a i dołączmy do zegarka.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy koszulkę do VIS-a i dołączmy do zegarka.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)

 

To jest myśl warta rozważenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest myśl warta rozważenia :-)

Powiem wiecej ;) to jest bardzo dobra mysl


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to podniesie koszt całego przedsięwzięcia bo dla starego logo trzeba stworzyć dodatkową matrycę - poza tym, trzeba takie logo przygotować do druku a to znowu zabiera nieco czasu. Jeśli komuś nie będzie podobać się nowe logo to istnieje możliwość zamówienia koszulki bez loga na rękawku - choć uważam, że to nieco kłóci się z ideą koszulki forumowej. Ja pozostaję z nadzieją, że nowe-nowe logo będzie ładne :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. I że będzie formą kontynuacji, unowocześnienia a nie tragicznej degrengolady...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i zwiastowania nadchodzącej apokalipsy.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to podniesie koszt całego przedsięwzięcia bo dla starego logo trzeba stworzyć dodatkową matrycę - poza tym, trzeba takie logo przygotować do druku a to znowu zabiera nieco czasu.

Nie przesadzajmy, sam robię koszulki na różnego rodzaju zawody sportowe i znam czas operacyjny oraz koszty. Moim zdaniem nie powinno podnieść kosztów ani się wydłużyć zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - nie komplikujmy, obecnie mamy koszulkę w 4 wariantach kolorystycznych, dwóch wzorach, z logiem lub bez... To z założenia miały być koszulki forumowe, a nie indywidualne. Logo będzie albo nowe, albo nie będzie go w ogóle (jak komuś się nie będzie podobać). Niestety stare logo już raczej na forum nie wróci, więc uważam, że nie ma sensu umieszczać go na koszulce.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

vcore - skąd masz info, że stare logo nie wróci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Do wyboru mamy tylko cztery kolory, dla których jest wizualizacja limitki, czy też wszystkie wypisane pod tabelą rozmiarów (w szczególności pytam o kolor biały i royal blue)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.