Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JustAkari

Klasyczny zegarek ze skórzanym paskiem do 200-300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko 5 to niezaprzeczalnie wspaniały klasyk, sam posiadam "piątkę", jeszcze z tych starszych. Jednak dla osoby, która poszukuje swojego pierwszego zegarka, zegarka niedrogiego, uniwersalnego, lepszy byłby chyba solidny kwarc na pasku, coś z powyższych Lorusów i Casio; to tak wg mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Z tym że te szwajcary w tej cenie wyglądają dość nudno i bezbarwnie, trochę tak jak dla starego dziadka ;) Japończyki mają tu najlepszy stosunek ceny do jakości i designu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :D Te szwajcarskie z wyglądu nie najgorsze, ale Lorus o wiele fajniejszy. Tak więc nadal zostaje przy Lorusie, na drugim miejscu Casio :) A jak znajdę gdzieś niedrogiego Seiko 5 To chyba to właśnie będzie numerem 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Ci Seiko SNXS77K, które Ci się spodobało. Mam taki na dokupionym pasku brązowym z jasnym przeszyciem. Zyskał dzięki temu lekko sportowy wygląd, ale do koszuli elegancki. Jak chcesz mogę porobić jakieś fotki.

 

http://mywatcheshub.com//seiko-men-5-automatic-7s26-analog-mwh-snxs77-snxs77k1-p-72640/

 

Jakbyś mógł to chciałbym zobaczyć fotki :)

 

----------------------------------------------------------------------

 

uu7b.jpg

lub

1by9.jpg

lub

1h1a.jpg

 

I chciałbym jeszcze zobaczyć seiko 5 z paskiem i temat będzie chyba do zamknięcia ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Francua
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
    • Przez christ0ff
      Witam.
       
      Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.