Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj, nawet w Rolexach zdarzają się awarie. Do Pieśkiewicza w Wawie go daj na serwis albo innego dobrego zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni ciszy,pomyślałem ,że to z powodu wyborów :( . A dziś jest. ENNIO POWRÓCIŁ !!!!! Drżenie rąk, niepokój, poddenerwowanie wszystko minęło. Jest ENNIO , jest spokój  :rolleyes:. Nie pozwólmy ,żeby temat umarł przez jakąś głupią awarię. Ratujmy ENNIO,  busolę naszego zegarkowego hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen.

 

umarł z godnością,

żeby ustąpić miejsca, młodszemu, lepszemu, droższemu spadkobiercy, który premierę miał wczoraj:

 

 

Legenda ciągle żywa, na wieki; odchodzą tylko jednostki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe chrono z Biedry lepsze, bo ma kopertę ze stali, wykonanie detali nie najgorsze, ale brak nazwy, brak jakiejkolwiek informacji o mechanizmie, no i cena - obejrzałem i jakoś mnie nie zachęcił.. no chyba że stanieje radykalnie, wtedy się zastanowię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni ciszy,pomyślałem ,że to z powodu wyborów :( . A dziś jest. ENNIO POWRÓCIŁ !!!!! Drżenie rąk, niepokój, poddenerwowanie wszystko minęło. Jest ENNIO , jest spokój  :rolleyes:. Nie pozwólmy ,żeby temat umarł przez jakąś głupią awarię. Ratujmy ENNIO,  busolę naszego zegarkowego hobby.

 

Teraz to i ja się uśmiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe chrono z Biedry lepsze,  ale brak nazwy

 

a to akurat olbrzymi plus w tym wypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to akurat olbrzymi plus w tym wypadku :)

 

Nie zgadzam się. Nazwa oznacza jakąś "tożsamość". Nie musi być jakaś efekciarska jak np. Ennio Vittori, ale choć jakieś proste słowo, aby mieć się do czego odnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, zabrakło efektu "łał" wystarczyło dać: "En  nio Vitto'  ri"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak? Tutaj podajemy propozycję nazwy dla następcy Ennio, czy zakładamy nowy temat? :D  :D  :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**lę toto ma już 10 stron :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie spokój. Jeśli nowe chrono nie sprzeda się, a wystawią je w drugim rzucie za 50% ceny to być może kupię i zrobię recenzję w oddzielnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to być może kupię i zrobię recenzję w oddzielnym temacie.

 

t033df2a3has.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Ten temat NADAL żyje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

spasuj Pavlitto,możliwe że czekają cię miłe chwile w życiu

warto dociągnąć do nich

widać że nie będzie łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj przez temat "śmieszne wypowiedzi" i muszę przyznać ze nie tyle zegarek ale dyskusja zrobiła na mnie ogromne wrażenie :D

A za 30zł to wolę 0,5 wyborowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

jeszcze można krechę wciągnąć w tych pieniądzach

 

koneserzy alkoholu Cię nie zrażają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj przez temat "śmieszne wypowiedzi" i muszę przyznać ze nie tyle zegarek ale dyskusja zrobiła na mnie ogromne wrażenie :D

A za 30zł to wolę 0,5 wyborowej...

 

Jeszcze w tej kwocie na 1kg ogorkow kiszonych wystarczy...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze można krechę wciągnąć w tych pieniądzach

Kechę to da Ci Moderator jak to przeczyta....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem się w temacie bo nie widziałem zegarka na żywo, chociaż przeczytałem cały wątek. Teraz kiedy widziałem drugi wypust tego cuda w biedronce powiem że nie przekonuje mnie on zupełnie mimo tylu dobrych słów od pavlitto.

 

Edyta: Uczciwie należy jednak przyznać ze dla perfekta może stanowić konkurencję tylko nie za tą cenę (99 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to to samo co Rolex, tylko taniej i bez szpanerskiego znaczka. Kupiłem Ennio z nowego wypustu i od razu jakby lepiej sypiam, to chyba wystarczająca rekomendacja? Podejrzewam, że stal z jakiej wykonano kopertę ma takie właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to to samo co Rolex, tylko taniej i bez szpanerskiego znaczka.

Niedługo ludzie zaczną doceniać jakość i staranne wykonanie Enniego. Kwestią czasu jest drastyczny wzrost cen, które w końcu będą realnie odzwierciedlały wartość. Myślę, że mimo podwyżki znajdzie się wiele chętnych na Enniego, nawet w cenie Omegi, bo w końcu za jakość trzeba zapłacić. Także Panowie, bierzcie póki jeszcze jest tak tanio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, dość już dokopaliście zegarkowi E. V. - starczy już tego znęcania się nad nim ;)

To co jest teraz w Biedrze to nie to samo co Ennio Vittori, nie podoba mi się, ale przynajmniej plus ogromny za stalową kopertę ;)

 

Nie wypowiadałem się w temacie bo nie widziałem zegarka na żywo, chociaż przeczytałem cały wątek.

 

.. że Ci się bracie chciało to wszystko czytać.. podziwiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Pavlitto napiszę jeszcze raz.

Pełen respekt za wyciągniecie EV i stanie na bardzo zrównoważonym stanowisku.

Moje wypowiedzi, jakkolwiek pół serio, nie miały na celu ośmieszenia tego zegarka. Sądzę też, że większość Kolegów wypowiadających się w temacie po prostu podśmiewała się z nazwy i dętego marketingu. Nikt nie przeczy że Hattori to dobry kwarcowy werk. Za to powiem Ci szczerze, że uczynienie dużej sekundowej czymś innym niż wskazówką chronografu w chronografie moim zdaniem jest chybione. Podobnie jak malowanie koperty - tutaj olbrzymi minus i uzasadniony powód do kpin.

 

Za 30 PLN mogliśmy jeszcze debatować, ale sam widzisz że cena obecna (poza promocją) absolutnie nie broni zegarka. Największym atutem EV była cena - 30 PLN. Jednakże to była promocja, a za 100 złotych EV już niewiele znaczy...

 

Jak ktoś sie z tym nie zgadza to proszę...

 

Zarówno QC tych Casio jak i ich ogólna jakość i długowieczność w stosunku do ceny zostawiają EV na śmietniku.

 

Dla mnie 100 PLN za tego typu zegarek to zdzierstwo i żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.