Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dingo

Teraz żałuję, bo jakoś tak na jesieni widziałem w kaufland super wypasione zegarki męskie po 15 zł i ja głupi przepuściłem taka okazje  :(  Koperta z unikalnego kompozytu, pokryta elegancką powłoką chromową, zegarek posiadał nowoczesny mechanizm, zasilany miniaturowym ogniwem, w którym inżynierowie wyeliminowali konieczność stosowania przestarzałych łożysk rubinowych. Jednym słowem: prostota, nowoczesność, elegancja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuję, bo jakoś tak na jesieni widziałem w kaufland super wypasione zegarki męskie po 15 zł i ja głupi przepuściłem taka okazje  :(  Koperta z unikalnego kompozytu, pokryta elegancką powłoką chromową, zegarek posiadał nowoczesny mechanizm, zasilany miniaturowym ogniwem, w którym inżynierowie wyeliminowali konieczność stosowania przestarzałych łożysk rubinowych. Jednym słowem: prostota, nowoczesność, elegancja :-)

Inżynierowie ????????????????

Koperta z unikalnego kompozytu ???????????????????????????

Nowoczesny mechanizm ??????????????????????

Super wypasione zegarki męskie po 15 zł ????????????

HELLOUUUUUUU !!!!!!!!!!!

Wam sie chyba z całym szacunkiem ale fora popierdzieliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynierowie ????????????????

Koperta z unikalnego kompozytu ???????????????????????????

Nowoczesny mechanizm ??????????????????????

Super wypasione zegarki męskie po 15 zł ????????????

HELLOUUUUUUU !!!!!!!!!!!

Wam sie chyba z całym szacunkiem ale fora popierdzieliły

 

Wcześniejszy post to raczej ironiczny ma podtekst....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cholera juz wie czy piszą na serio czy tylko prowokują

Kiedys chyba w Lidlu tez jakieś zegarki sprzedawali - na 5 zegarków 2 nie działały - cena tez około 15-20zł - szajs na maxa !!!!!! jeśli kogoś naprawdę nie stać a chce mieć zegarek który pochodzi z rok  to polecam perfekta za 5 dych - są tanie ale naprawde działają , jakością nie grzeszą ale wyglądem są do przyjęcia bo stylizowane na te lepsze marki

Zegarki Biedronque czy Lidl dizajn lepiej odpuscic bo tylko uczulenia mozna dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Inżynierowie ????????????????

Koperta z unikalnego kompozytu ???????????????????????????

Nowoczesny mechanizm ??????????????????????

Super wypasione zegarki męskie po 15 zł ????????????

HELLOUUUUUUU !!!!!!!!!!!

Wam sie chyba z całym szacunkiem ale fora popierdzieliły

Nie mogłem się powstrzymać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać  :P

Ja tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie aby zrobić temat z kategorii "Ubaw po pachy", w którym zaprezentuję przykłady sprzedawanych w sieci zegarków w przedziale cenowym do max. 20zł, które swą jakością, wyglądem czy nazewnictwem przyprawiają o śmiech bądź napawają grozą.. ot tak, aby było wesoło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Krótko mówiąc, mógłbyś zrobić bestseller.

 

BTW. Ten zegarek powyżej ma ładna czcionkę na indeksach. Poza tym jest do niego specjalny klucz, który ma tylko Qhuanxquou Watch Co. Bez klucza zegarek ulega autodestrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cholera juz wie czy piszą na serio czy tylko prowokują

Kiedys chyba w Lidlu tez jakieś zegarki sprzedawali - na 5 zegarków 2 nie działały - cena tez około 15-20zł - szajs na maxa !!!!!! jeśli kogoś naprawdę nie stać a chce mieć zegarek który pochodzi z rok to polecam perfekta za 5 dych - są tanie ale naprawde działają , jakością nie grzeszą ale wyglądem są do przyjęcia bo stylizowane na te lepsze marki

Zegarki Biedronque czy Lidl dizajn lepiej odpuscic bo tylko uczulenia mozna dostac

Paweł f dych to lekka przesada. Ale powiem ci, że jakieś6 lat temu kupiłem synowi za 35 zeta zegarek dekatlonie po tym jak w jego komunijnym casio urwało się ucho od teleskopu. Wyobraź sobie zegarek chodzi do dziś bezawaryjnie na jednej baterii. Ja znajdę czas wrzucę fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zegarki które pojawiły się teraz w Tchibo co na ich temat wiadomo? 79 zł "firma" Aspekt kwarc na skórzanym pasku na deklu hamburg germany i numery seryjne. Wiecie co to jest, co siedzi w środku i czy podziała? Pytam serio jak ktoś widział te zegarki i miał okazje pomacać niech opowiada bo jestem ciekaw. Warto coś takiego tanim kosztem do buta, czy obdarowana osoba będzie miała problem a nie zegarek? Adresat prezentu nie jest miłośnikiem ani znawcą zegarków ale wiem że z zegarka by się cieszył a funduszy brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zegarki które pojawiły się teraz w Tchibo co na ich temat wiadomo? 79 zł "firma" Aspekt kwarc na skórzanym pasku na deklu hamburg germany i numery seryjne. Wiecie co to jest, co siedzi w środku i czy podziała? Pytam serio jak ktoś widział te zegarki i miał okazje pomacać niech opowiada bo jestem ciekaw. Warto coś takiego tanim kosztem do buta, czy obdarowana osoba będzie miała problem a nie zegarek? Adresat prezentu nie jest miłośnikiem ani znawcą zegarków ale wiem że z zegarka by się cieszył a funduszy brak.

Nie zaśmiecaj koledze Pavlitto tematu , załóż swój oddzielny o manufakturze Aspekt ,może też doczeka się takiego zainteresowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód aby pogadać o Aspekcie i o innych zegarkach rodem z sieci handlowych :) czasem można trafić coś względnie dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake, ale mnie rozbawiłeś.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem tak wstawiam.

Zegarek z dekatlonu za 3 i pół dychy, wyprodukowany w chinach, 5 atm., marka Kalenji geonaute.

Od 6 lat chodzi bez zarzutu na jednej baterii, intensywnie używany przez syna który biega, tańczy i gra w piłe.

post-74520-0-03528600-1417626761_thumb.jpg

post-74520-0-92174800-1417626768_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce dla tego zegarka :) :) :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie info i foto wszelkich tanich, marketowo- bazarowych zegarków, które wam dobrze służą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy G-SHOCK


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy G-SHOCK

G-shock , marketowo bazarowy, no proszę Pan .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Każdy G-SHOCK

 

PROWOKACJA, PROWOKACJA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, zapędziłem się.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że, to pierwszy temat na jaki trafiłem PRZYPADKOWO w ogóle na to forum - KMZiZ. Wyobrażacie sobie w jakim byłem szoku, gdy dobrnąłem do połowy tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zbulwersowany, że w tym arcyciekawym temacie nikt nie wspomniał jeszcze o nowej kolekcji chronografów z biedry po 99zł :oB) (albo jestem ślepy i nie widze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak było info o nowej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zbulwersowany, że w tym arcyciekawym temacie nikt nie wspomniał jeszcze o nowej kolekcji chronografów z biedry po 99zł :oB) (albo jestem ślepy i nie widze)

 

Jesteś ślepy i nie widzisz :) ,

trzy strony wcześniej.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.